Jak dodać muzykę do mojego wideo za pomocą klipów Apple

Jeśli chodzi o tworzenie treści, filmy są jednym z najlepszych sposobów wyrażania siebie lub informowania innych o tym, co dzieje się wokół Ciebie. Jeśli obraz jest wart tysiąca słów, wyobraź sobie, ile wart jest film. Jedną z najważniejszych części każdego wideo nakręconego do mediów społecznościowych jest dźwięk – dodanie muzyki do klipów może naprawdę je wyróżnić.

Jak dodać muzykę do mojego wideo za pomocą klipów Apple

Najnowsza aplikacja wideo Apple, Apple Clips, umożliwia dodawanie muzyki do filmów, dzięki czemu Twoje filmy będą się jeszcze bardziej wyróżniać. Możesz także edytować własne wideo za pomocą aplikacji Apple Clips. Jest przenośny i bardzo przyjazny dla użytkownika do edycji zdjęć i wideo.

Czerwony na, aby dowiedzieć się, jak dodać muzykę do wideo za pomocą Apple Clips.

Dodawanie domyślnej muzyki do filmów z klipami

Apple zawsze był w czołówce, jeśli chodzi o umożliwianie swoim klientom tworzenia najbardziej angażujących treści z ich urządzeń.

Musisz wybrać muzykę dostępną w aplikacji Apple Clips lub wybrać coś z kolekcji iTunes. Aby dodać muzykę do swojego filmu:

  1. Stuknij w "nuta" z ekranu nagrywania Apple Clips. Znajdziesz go w prawym górnym rogu aplikacji.

  2. Na ekranie Muzyka w Apple Clips dostępne są trzy opcje: Brak, Ścieżki dźwiękowe i Moja muzyka. Stuknięcie w ścieżki dźwiękowe zapewnia wybór muzyki, którą ma do zaoferowania aplikacja Apple Clips. Jeśli chcesz użyć jednej z fabrycznie zainstalowanych ścieżek dźwiękowych, dotknij „chmura ze strzałką skierowaną w dół” aby pobrać go na iPhone'a.

  3. Po pobraniu ścieżki dźwiękowej zostanie ona zaznaczona niebieskim znacznikiem wyboru, aby poinformować Cię, że została pobrana.

  4. Wróć do ekranu nagrywania w Apple Clips. Następnie nagraj klip wideo jak zwykle. Po zakończeniu nagrywania naciśniesz przycisk odtwarzania, aby przejrzeć swój film z wybraną muzyką, a zostanie on dodany do nagrania bez dodatkowej pracy z Twojej strony.

  5. Gdy jesteś zadowolony z klipu wideo, dotknij Gotowe w prawym dolnym rogu, aby zapisać wideo.

Dodawanie niestandardowej muzyki do filmów za pomocą klipów

Czy chcesz dodać muzykę ze swojej kolekcji iTunes? Cóż, to nie problem. Ale najpierw upewnij się, że został pobrany na iPhone'a i dodany do biblioteki iTunes. W przeciwnym razie nie pojawi się w twoich opcjach iTunes. Gdy to zrobisz, po prostu wykonaj następujące kroki:

  1. Stuknij nutę na ekranie nagrywania Apple Clips, znajdującym się w prawym górnym rogu aplikacji.

  2. Następnie dotknij Moja muzyka. Następnie wybierz wykonawcę, album, utwory, gatunki, kompozytorów i listy odtwarzania.

  3. Wybierz utwór, którego chcesz użyć.

  4. Jeśli chcesz, aby Twój wybór muzyki był słyszalny w klipie wideo, wyłącz mikrofon na ekranie nagrywania.

  5. Następnie wróć do ekranu nagrywania w Apple Clips i nagraj klip wideo jak zwykle, tak jak w poprzedniej sekcji. Po zakończeniu naciśniesz przycisk odtwarzania, aby przejrzeć swój film, a wybrana muzyka została dodana do nagrania.

Zawijanie

Dodawanie muzyki do wideo za pomocą aplikacji Apple Clips jest bardzo szybkie, łatwe i przyjazne dla użytkownika. Użyj wstępnie zainstalowanych klipów muzycznych oferowanych przez Apple lub pobierz utwór ze swojej kolekcji iTunes. Ożyw swoje filmy Apple Clips i baw się dobrze. Masz jakieś wskazówki, triki lub pytania związane z dodawaniem muzyki do swoich filmów za pomocą Apple Clips? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!