Jak dodać Netflix do Leapfrog Epic?

Jako jeden z wiodących tabletów dla dzieci na rynku, Leapfrog oferuje ekscytujący, edukacyjny i edukacyjny czas zabawy dla małych dzieci. Większość rodziców nie chce poddawać swoich dzieci pełnej mocy tabletów i ogólnie Internetu. Z tego samego powodu nie chcą, aby ich dzieci były technologicznie nieprzygotowane do życia. Urządzenia takie jak Leapfrog Epic oferują zatem prawdziwy kompromis.

Jak dodać Netflix do Leapfrog Epic?

Chociaż niektóre treści Netflix mogą być zbyt duże dla Twojego dziecka, umożliwienie mu oglądania niektórych treści Netflix jest więcej niż akceptowalne. Oto jak dodać Netflix do Leapfrog Epic.

Dlaczego warto pozwolić swoim dzieciom korzystać z tabletu?

Tak, jako rodzic ciągle martwisz się o swoje maleństwa. Przeszedłeś przez życie (przynajmniej jego część) i wiesz, że jest bardzo dostępnych tam informacji. Co gorsza, informacje te są regularnie dostępne za pośrednictwem urządzeń codziennego użytku, takich jak tablety, smartfony, komputery itp. Istnieją pewne środki, które ograniczają przeglądanie Internetu przez Twoje dziecko, ale Twoje dziecko jest prawdopodobnie o wiele bardziej zaawansowane technologicznie, niż mogłoby się wydawać . Znajdą sposób na obejście tego.

Nie chcesz jednak odmawiać swoim dzieciom cennego doświadczenia w przyszłym życiu, jakim jest technologia. W dzisiejszych czasach trzeba biegle znać najnowsze osiągnięcia, aby dostać się gdziekolwiek.

epicka żaba skacząca

Wprowadź urządzenia, takie jak Leapfrog. Są to zasadniczo tablety przeznaczone dla dzieci i wyposażone w różne bloki treści, które pozwalają na całkowicie bezpieczne i bezproblemowe korzystanie z tabletu. Korzystając z Leapfrog, Twoje dziecko jest na bezpiecznej drodze do zdobycia wiedzy technicznej.

Dlaczego warto dodać Netflixa?

Chociaż możesz cieszyć się godzinami Netflix, prawdopodobnie nie pozwalasz swoim dzieciom oglądać wszystkich treści dostępnych w aplikacji Netflix. Istnieją pewne programy telewizyjne i filmy (w rzeczywistości wiele z nich), które nie są przyjazne dzieciom.

Netflix

Z drugiej strony duża część treści dostępnych w serwisie Netflix jest naprawdę przeznaczona dla dzieci, więc możesz zezwolić im na dostęp do pewnego stopnia. Netflix to codzienna część naszego życia i Twoje dziecko o tym wie.

Netflix dla dzieci

Aplikacja Netflix jest dostępna na większości urządzeń, od popularnych telewizorów po urządzenia mobilne. Można go łatwo pobrać za pomocą dedykowanej aplikacji. Jako urządzenie z Androidem Leapfrog Epic powinien być dostępny w Google Play, prawda?

Nie. Leapfrog Epic nie jest dostarczany z preinstalowanym Google Play, a jeśli jest jedna rzecz, którą powinieneś wiedzieć o Google Play, to to, że nie można go znaleźć, pobrać i zainstalować. Jedynym sposobem, w jaki możesz z niego korzystać, jest posiadanie go wraz z urządzeniem.

Jak więc pobrać Netflix na Leapfrog? Cóż, wszystkie urządzenia Leapfrog Epic mają własne sklepy z aplikacjami, które oferują wiele interesujących aplikacji przeznaczonych dla dzieci. Netflix również oferuje swoją własną wersję dla dzieci, która zawiera tylko treści Netflix odpowiednie dla dzieci. Aplikację można łatwo znaleźć w dedykowanym sklepie z aplikacjami Leapfrog Epic i pobrać tak, jak pobierasz aplikację na dowolne inne urządzenie.

Zwykłe Netflix

Chociaż zezwalanie dzieciom na dostęp do zwykłego serwisu Netflix nie jest w żaden sposób zalecane (gdyby tak było, można by znaleźć typową aplikację Netflix w dedykowanym sklepie z aplikacjami Leapfrog), istnieje sposób na zainstalowanie jej na urządzeniu Leapfrog Twojego dziecka. W rzeczywistości prawie każdą aplikację na Androida, którą można znaleźć w Google Play, można ręcznie pobrać, skonfigurować i zainstalować na Leapfrog Epic. To wymaga pewnych poprawek, pamiętaj.

Ekran rodzica

Przede wszystkim wszystko to odbywa się z ekranu nadrzędnego. Ekran nadrzędny uruchamia się, dotykając rodzice w prawym górnym rogu ekranu. Po dotknięciu tej ikony będziesz musiał wprowadzić kod blokady rodzicielskiej, który wybrałeś podczas konfigurowania urządzenia. Po wprowadzeniu kodu uzyskasz dostęp do ekranu rodzica.

Aplikacje innych firm

Mimo że Leapfrog Epic to urządzenie z Androidem, traktuje całą zawartość Google Play jako aplikacje innych firm. Aby móc zainstalować Netflix lub dowolną inną aplikację Google Play, przejdź do Urządzenie: ustawienia i konta, znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu. Stąd przejdź do Ustawienia urządzenia, śledzony przez Bezpieczeństwo. Teraz dotknij Nieznane źródła. Spowoduje to wyświetlenie ostrzeżenia. Uzyskiwać Dobra potwierdzać.

Instalowanie aplikacji

Aby zainstalować Netflix lub dowolną aplikację Google Play, będziesz musiał uzyskać dostęp do przeglądarki. Na dole listy przed tobą zobaczysz wpis o nazwie Centrum aplikacji. Jeśli go nie widzisz, prawdopodobnie musisz zaktualizować oprogramowanie układowe Leapfrog. Zrób to z Aktualizacje systemu menu. Uzyskiwać Centrum aplikacji a potem dotknij Inny. Potwierdź wszystkie ostrzeżenia, a zobaczysz otwartą przeglądarkę.

W przeglądarce przejdź do witryny pobierania APK, takiej jak „APKMirror.com”, znajdź aplikację Netflix (lub dowolną inną) i pobierz ją. Po zakończeniu pobierania dotknij aplikacji i otworzy się.

Blokowanie instalacji innych firm

Po zakończeniu instalacji Netflix lub innej aplikacji będziesz chciał zablokować dostęp do przeglądarki. Aby to zrobić, przejdź do Urządzenie: ustawienia i konta ponownie, przejdź do Ustawienia urządzenia, następnie Bezpieczeństwo i odznacz Nieznane źródła opcja.

Po co ponownie blokować tę opcję? Ponieważ Twoje dziecko może łatwo nauczyć się, jak uzyskać dostęp do dowolnej aplikacji Google Play, i wtedy możesz równie dobrze dać dziecku zwykły tablet.

Leapfrog Epic i Netflix

Chociaż istnieje uzasadniony sposób na zainstalowanie wersji Netflix dla dzieci na Leapfrog Epic, jeśli chcesz, możesz znaleźć obejście, które umożliwi dzieciom dostęp do innych aplikacji Google Play. W każdym razie powinieneś zwrócić uwagę na to, co pobierasz. W przeciwnym razie ograniczenia Leapfrog są prawie bezużyteczne.

Czy pozwolisz swojemu dziecku korzystać z typowej aplikacji Google Play? Które)? Czy dałbyś im dostęp do Netflixa? Zachęcamy do przedyskutowania tego i wszystkiego innego w sekcji komentarzy poniżej.