Jak dodać nowe motywy do Google Chrome

Możesz dodać nowe motywy, które dostosowują obrazy tła i schematy kolorów do większości przeglądarek. Google Chrome to przeglądarka, która ma mnóstwo motywów dostępnych na stronach internetowych. Możesz też dodać własne niestandardowe motywy do Chrome za pomocą kilku aplikacji.

Jak dodać nowe motywy do Google Chrome

Należy zwrócić uwagę na Google Chrome, że jego motywy nie są tak elastyczne, jak te w Firefoksie. Firefox zapisuje dodane do niego motywy, dzięki czemu możesz przełączać się między nimi. Po dodaniu motywu do Chrome zastępuje poprzedni. Chrome nie ma też tylu rozszerzeń, za pomocą których można dostosować motywy.

Dodanie motywów do Chrome może potencjalnie spowolnić przeglądarkę, ale jeśli poświęcisz trochę czasu na przyspieszenie Chrome na swoim komputerze, możesz zainstalować motywy bez martwienia się o spowolnienie przeglądarki.

Dodawanie motywów do Chrome

 1. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy motywów Chrome, otwierając tę ​​stronę.
 2. Następnie kliknij miniaturę motywu i naciśnij DODAJ DO CHROME przycisk.Dodaj do Chrome

Motyw dostosowuje schemat kolorów paska kart i paska adresu. Ponadto dodaje nowy obraz tła do nowej karty. Pamiętaj, że gdy dodajesz motyw po raz pierwszy, zawsze możesz nacisnąć Cofnij przycisk, który pojawia się pod paskiem adresu, aby powrócić do oryginału.

Motyw Google2

Dodaj własny niestandardowy motyw za pomocą mojego motywu Chrome

Aby skonfigurować niestandardowy motyw Google Chrome zawierający własne zdjęcia, możesz dodać kilka aplikacji do przeglądarki. Jednym z nich jest Mój motyw Chrome.

 1. Kliknij + Bezpłatnie na swojej stronie, aby dodać go do przeglądarki, a następnie otwórz go, naciskając Pokaż aplikacje na pasku zakładek. Wybierać Mój motyw Chrome stamtąd, aby otworzyć go jak poniżej.
 2. Teraz naciśnij ZACZNIJ TWORZYĆ TEMAT przycisk, aby otworzyć pierwszy krok kreatora, jak pokazano poniżej. Motyw Google3
 3. Teraz możesz wybrać obraz tła, który chcesz dodać do motywu, naciskając Załaduj obrazek przycisk. Po wybraniu obrazu otwiera się jego podgląd, jak na poniższym zrzucie. Możesz przełączać się między Tryb projektowania oraz Tryb podglądu który obejmuje aplikacje na nim.
 4. wciśnij Dostosuj pozycję możliwość zmiany pozycji obrazu. To otwiera małe menu, z którego możesz wybrać Dopasuj do ekranu , Wypełnij ekran oraz Obraz kafelkowy opcje. Wybierać Wypełnij ekran oraz Środek aby zmieścić większość obrazu na stronie Nowa karta. Motyw Google4
 5. Możesz także wybrać Efekty obrazu możliwość dalszej edycji obrazu tła. Spowoduje to otwarcie okna z dodatkowymi opcjami edycji, takimi jak CZARNY I BIAŁY , SEPIA, WZMOCNIONY, oraz ODWROTNY . Wybierz opcję i naciśnij Gotowe zastosować edycję.
 6. naciskać Przejdź do kroku 2 aby edytować schemat kolorów motywu. Następnie możesz dostosować kolory paska kart, aktywnych i tła, klikając ikony pędzla, jak na poniższym zrzucie. Wybierz kolor z palety, aby dodać go do motywu. Alternatywnie możesz nacisnąć Czuję się szczęśliwy opcja szybkiego ustawienia schematu kolorów pasującego do obrazu. Motyw Google5
 7. naciskać Przejdź do kroku 3 aby zakończyć temat. Teraz wprowadź jego tytuł w polu tekstowym i naciśnij Stwórz mój motyw przycisk, aby utworzyć motyw. wciśnij ZAINSTALUJ PRZYCISK TEMATU aby dodać go do przeglądarki. Pamiętaj, że skonfigurowane motywy są zapisywane na pierwszej stronie aplikacji jako miniatury.

Dodaj własny niestandardowy motyw do Chrome bez aplikacji

Nie potrzebujesz aplikacji, aby dodać niestandardowy motyw do Google Chrome. Zamiast tego możesz skonfigurować nowy motyw dla przeglądarki z MotywBeta stronie internetowej. Jest to witryna zawierająca wiele opcji umożliwiających skonfigurowanie niestandardowego motywu. Kliknij tutaj, aby otworzyć stronę z poniższego zrzutu.

 1. Teraz naciśnij Prześlij obraz przycisk tam, aby wybrać obraz tła dla motywu. Pamiętaj, że powinien to być format pliku JPG lub PNG. Spowoduje to dodanie wybranego zdjęcia do podglądu motywu. Motyw Google6
 2. Pod podglądem motywu znajduje się kilka opcji obrazu tła. Możesz wybrać lewo , prawidłowy oraz środek opcje wyrównania z jednej z list rozwijanych w tym miejscu. Wybierz wypełnij ekran możliwość dopasowania pełnego obrazu w tle. Motyw Google7
 3. Możesz także dodać alternatywne obrazy do ramki przeglądarki i paska narzędzi. Kliknij kartę Obrazy, aby otworzyć opcje w poniższym ujęciu. wciśnij Wybierz obraz przyciski obok ramki i paska narzędzi, aby dodać do nich obrazy tła. Motyw Google9
 4. wciśnij Generuj kolory możliwość szybkiego dodania pasujących kolorów do motywu. Możesz też kliknąć Zabarwienie aby wybrać je samodzielnie. ten Zabarwienie zakładka zawiera opcje dostosowywania kolorów tekstu, przycisków i paska stanu. Kliknij kolorowe kwadraty obok opcji, aby otworzyć ich palety. Następnie możesz wybrać kolory z palet. Motyw Google8
 5. Po zakończeniu tworzenia motywu naciśnij Spakuj i zainstaluj przycisk. To spowoduje dodanie motywu do przeglądarki. Jeśli jesteś zalogowany na konto Google, możesz zapisać motyw, naciskając Zapisz online przycisk. Następnie możesz ponownie otworzyć motyw później, wybierając Załaduj i edytuj swój motyw opcja.

ThemeBeta ma również obszerny katalog motywów, które możesz dodać do Chrome. wciśnij Znajdź więcej motywów przycisk, aby otworzyć stronę pokazaną poniżej. Obejmuje to różne kategorie motywów i możesz dodać motyw do przeglądarki, klikając jego miniaturę i naciskając Zastosować motyw przycisk.

Motyw Google10

Istnieje również kilka innych witryn, z których możesz skonfigurować niestandardowy motyw Chrome. Wśród nich jest ChromeThemeMaker.com. Ta witryna zawiera również szereg opcji dostosowywania kolorów i obrazów motywu. Witryna Google Chromizer to podstawowy edytor motywów, za pomocą którego można skonfigurować motyw z obrazem. Jednak poza tym nie ma żadnych innych opcji.

Niestandardowe motywy z Chrome

Dzięki wyżej wymienionym witrynom i aplikacjom możesz teraz dodawać niestandardowe lub gotowe motywy do przeglądarki Google Chrome. Motywy świetnie nadają się do dostosowywania przeglądarki, a także mogą pomóc w zwiększeniu czytelności. Aby dodać niestandardowe motywy do Firefoksa, zapoznaj się z tym przewodnikiem TechJunkie.