Jak dodać PayPal do StockX

Jaka jest Twoja najważniejsza metoda płatności online w witrynach takich jak StockX? W dzisiejszych czasach korzystanie z karty debetowej lub kredytowej online do zakupów nie jest wielkim problemem, a StockX ma reputację bardzo bezpiecznego.

Jak dodać PayPal do StockX

Ale jeśli o wiele wygodniej jest ci korzystać z systemu portfela online, takiego jak PayPal, jest to również zrozumiałe. Ale czy możesz używać PayPal do kupowania lub sprzedawania przedmiotów na StockX?

Odpowiedź brzmi: tak, możesz. W tym artykule przeprowadzimy Cię przez proces dodawania systemu PayPal do swojego profilu kupowania i sprzedawania na StockX.

Dodawanie systemu PayPal do informacji dotyczących zakupów

Jeśli myślisz o założeniu konta StockX, czy chodzi o kupowanie lub sprzedawanie butów i akcesoriów? Kupujący mają łatwiejszy czas na StockX, ponieważ mają mniej obręczy do przejścia.

Możesz utworzyć konto StockX za pomocą swojego konta na Twitterze lub Facebooku w zaledwie kilka minut. Ale wtedy musisz skonfigurować swój profil. Możesz znaleźć zarówno swój profil kupującego, jak i sprzedającego, podążając tą ścieżką na stronie StockX „Moje konto> Ustawienia”.

StockX Paypal

Gdy tam będziesz, będziesz mógł zobaczyć wszystkie zmiany, które możesz wprowadzić. Po przejrzeniu swojego imienia i adresu e-mail, rozmiaru buta i preferowanej waluty przejdziesz do sekcji informacji o zakupie. Aby dodać PayPal, wykonaj następujące kroki:

  1. Obok „Informacje o zakupie” kliknij zielony przycisk „Edytuj”.
  2. Pojawi się nowe okno. Zostaniesz poproszony o dodanie PayPal lub dodanie karty kredytowej.
  3. Po wybraniu „PayPal” otworzy się nowe okno. Zostaniesz poproszony o podanie adresu e-mail połączonego z Twoim kontem PayPal.
  4. Musisz zaakceptować „Zgadzam się i kontynuuj”.
  5. A następnie przejdź do wpisania swojego pełnego imienia i nazwiska oraz informacji o wysyłce.
  6. Następnie kliknij „Kontynuuj z PayPal”.

To wszystko. Teraz Twoje konto StockX ma PayPal jako pożądaną formę płatności, gdy kupujesz trampki lub odzież streetwear. Zawsze możesz cofnąć się i edytować konkretnie informacje o wysyłce lub podłączyć kartę kredytową w przypadku, gdy na Twoim koncie PayPal jest mało środków.

rozliczenie wysyłkiPayPal do akcjiX

Dodawanie systemu PayPal do informacji o sprzedającym

Jeśli planujesz używać StockX przede wszystkim jako miejsca, w którym będziesz sprzedawać przedmioty, dodanie PayPal jest właściwym rozwiązaniem. Jako sprzedawca masz dwie możliwości. Możesz skorzystać z elektronicznego przelewu ACH do swojego banku. Może to potrwać do pięciu dni roboczych.

Alternatywnie, jeśli chcesz przyspieszyć proces, lepszym wyborem jest PayPal. Zanim jednak będziesz mógł dodać PayPal jako metodę wypłaty, musisz podać informacje o sprzedającym, które obejmują ważną kartę kredytową i adres rozliczeniowy.

Po prostu kliknij przycisk „Edytuj” obok „Informacje o sprzedawcy” w Ustawieniach i potwierdź. Następnie możesz przewinąć w dół i wykonać następujące kroki:

  1. Wybierz zielony przycisk „Edytuj” obok „Informacje o wypłacie”.
  2. Wybierz opcję „Użyj PayPal do wypłaty”.
  3. Wprowadź swoje dane PayPal. Wpisz swój adres e-mail dwa razy.
  4. Wybierz „Prześlij”.

PayPal automatycznie połączy Twoje konto z StockX. A teraz to jest twój oficjalny system wypłat. Czasami jednak transakcja z PayPal może się nie powieść.

Może się to zdarzyć z powodu zamrożenia konta lub z wielu powodów. Prawdopodobnie najlepiej skontaktować się bezpośrednio z PayPal i sprawdzić, co spowodowało problem. To powiedziawszy, nie zdarza się to zbyt często.

Dodaj PayPal do StockX

Dlaczego warto korzystać z systemu PayPal do płatności online?

Wszyscy słyszeli o PayPal. To najpopularniejszy system przekazów pieniężnych online. Jeśli chodzi o zakupy online, istnieje wiele powodów, dla których trzymanie się PayPala zamiast kart kredytowych jest lepszym wyborem. Ostatecznie PayPal jest bardzo wygodny.

Wystarczy twój adres e-mail i voila, gotowe. PayPal jest również szyfrowany, co w erze wątpliwego bezpieczeństwa cybernetycznego ma długą drogę.

PayPal płaci nawet hakerom za znalezienie słabych punktów w ich systemie, więc wiesz, że Twoje dane są bezpieczne. Nic więc dziwnego, że renomowana firma, taka jak StockX, używa jej jako jednej z dwóch opcji wypłaty dla swoich sprzedawców.

Kupowanie i sprzedawanie na StockX z PayPal

Jeśli jesteś przyzwyczajony do korzystania z PayPala przy większości zakupów online, pokochasz to, że możesz to zrobić również w StockX. Jeśli jesteś kupującym, nie musisz podawać informacji o swojej karcie kredytowej, tylko informacje o wysyłce i adres e-mail.

Jako sprzedawca musisz podłączyć swoją kartę kredytową w celu weryfikacji, ale Twoją metodą wypłaty nadal może być wyłącznie PayPal. Korzystanie z systemu PayPal niesie ze sobą wiele korzyści, ale zdecydowanie najważniejsze jest bezpieczeństwo w Internecie.

Czy używałbyś PayPal do zakupów w StockX czy do sprzedaży? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.