Jak dodać zdjęcia do posta TikTok

TikTok zawdzięcza dużą popularność szerokiemu zestawowi opcji i dostosowywaniu. Jednym z najlepszych sposobów personalizacji TikToks (filmów na TikTok) jest dodawanie zdjęć i szablonów zdjęć.

Jak dodać zdjęcia do posta TikTok

Czytaj dalej i dowiedz się, jak dodawać zdjęcia do TikTok. Możesz użyć obrazów z galerii swojego urządzenia, więc upewnij się, że masz gotowe piękne zdjęcia.

Dodaj zdjęcia do tła TikTok

Istnieją trzy główne sposoby dodawania zdjęć do TikTok. Pierwszym z nich jest po prostu dodanie zdjęcia z galerii do tła filmu TikTok.

Notatka: Zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że masz najnowszą wersję aplikacji. Otrzymuj aktualizacje w Google Play Store i iOS w Apple App Store.

Jak zrobić film ze zdjęciami

Jeśli chcesz zrobić wideo typu kolaż, możesz! Dodawanie obrazów z rolki aparatu zamiast nagrywania wideo jest proste i wymaga tylko kilku dodatkowych czynności. Oto jak zrobić wideo z obrazami:

 1. Otwórz TikTok i dotknij ikony „+”. Następnie dotknij ikony „Prześlij” w prawym dolnym rogu ekranu.
 2. Stuknij w „Obraz” u góry, a następnie stuknij w obrazy, które chcesz dodać do treści.

Jeśli chcesz dodać więcej niż jeden obraz, dotknij ikony dymka wewnątrz każdego obrazu. Następnie przejdź do przesyłania tak, jak w przypadku każdego filmu.

Jak dodać zdjęcia do tła swojego filmu TikTok?

Każdy biegły w TikTok prawdopodobnie zna filtr Green Screen. Ten filtr umożliwia dodawanie zdjęć do tła filmu. Oto jak to zrobić:

 1. Uruchom TikTok na swoim tablecie lub telefonie.

 2. Stuknij ikonę plusa u dołu ekranu głównego, aby utworzyć nowy TikTok.

 3. Zacznij nagrywać swój TikTok, tak jak zwykle.

 4. Wstrzymaj nagrywanie (naciśnij duże kółko na dole ekranu).

 5. Stuknij w Efekt w lewym dolnym rogu ekranu.

 6. Wybierz opcję przesłania własnego obrazu, aby zmienić opcję tła (zielona ikona galerii zdjęć). Zobacz zrzut ekranu powyżej.
 7. Wybierz zdjęcie z galerii, którego chcesz użyć jako tła dla swojego filmu.

 8. Ponownie dotknij nagrania, aby zakończyć nagrywanie wideo. Twój obraz będzie nowym tłem, całkiem schludny, prawda?

Dodaj szablony zdjęć do TikTok

Innym sposobem dodawania zdjęć do TikTok jest użycie szablonów. Ta opcja jest lepszym wyborem, jeśli chcesz dodać więcej niż jedno zdjęcie do swojego TikTok. Oto jak możesz używać szablonów w TikTok:

 1. Uruchom TikTok.

 2. Wybierz ikonę plusa, aby rozpocząć nagrywanie TikTok.

 3. Wybierz opcję Szablony zdjęć.

 4. Wybierz szablon, który Ci się podoba. Dostępnych jest wiele (przyroda, uroczystości itp.).

 5. Następnie wybierz zdjęcia, które chcesz dodać i utwórz pokaz slajdów TikTok. Po prostu dotknij każdego żądanego zdjęcia w kolejności, w jakiej chcesz, aby pojawiły się w filmie.

 6. Inną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że każdy szablon ma określoną liczbę zdjęć, które możesz przesłać. Po zakończeniu dodawania obrazów naciśnij OK u góry ekranu.

 7. Zdjęcia zostaną wkrótce przesłane do Twojego filmu TikTok. Następnie możesz dodać dodatkowy smak za pomocą efektów, tekstu, naklejek i filtrów. Po zakończeniu pracy z efektami naciśnij next. Sugerujemy zachowanie prostoty, zamiast zaśmiecania TikToka.

Szablony, znane również jako „Pokazy slajdów”, to doskonały sposób na dostosowanie treści i zdobycie większej liczby obserwujących TikTok. Niezależnie od tego, czy są to zabawne zdjęcia, ty i przyjaciele, czy coś znaczącego, na przykład historia, którą chcesz opowiedzieć, dodawanie zdjęć w TikTok jest proste i zabawne.

Masz problem z dodawaniem zdjęć?

Jeśli masz problemy z dodawaniem zdjęć, możesz sprawdzić kilka rzeczy, które mogą rozwiązać problem.

Najpierw upewnij się, że Twoje połączenie internetowe jest mocne i niezawodne. Jeśli TikTok wyświetla błąd lub po prostu nie można przesłać zdjęć, spróbuj użyć innego źródła Internetu (na przykład przełącz się między komórkową transmisją danych a Wi-Fi).

Następnie upewnij się, że aplikacja TikTok jest aktualna. Nieaktualna aplikacja nie będzie działać poprawnie. Udaj się do App Store lub Google Play Store w zależności od systemu operacyjnego i wybierz opcję „Aktualizuj”, jeśli jest dostępna. Po zakończeniu aktualizacji spróbuj ponownie opublikować swoje zdjęcie.

Na koniec sprawdź, czy uprawnienia telefonu do TikTok są włączone. Jest to szczególnie łatwe do zauważenia, ponieważ w komunikacie o błędzie pojawi się informacja, że ​​musisz włączyć to ustawienie. Jeśli używasz iPhone'a, przejdź do ustawień i dotknij aplikacji TikTok. Włącz opcję zdjęć na „Odczyt i zapis". Jeśli używasz Androida, przejdź do Ustawień, dotknij „Aplikacje”, dotknij „TikTok”, a następnie „Uprawnienia”. Włącz przełącznik i spróbuj przesłać Twoje zdjęcie ponownie.

Ostatnie szlify

Powinieneś traktować swój kolaż zdjęć TikTok jak każdy inny TikTok. Po zakończeniu dodawania zdjęć i efektów możesz dodać odpowiedni tekst do swojego posta. Możesz także wybrać różne fajne filtry TikTok, aby uzupełnić swoje zdjęcia.

Dodanie utworu muzycznego również nie może zaszkodzić, po prostu upewnij się, że pasuje do wybranych zdjęć. Na koniec możesz dodać emotikony lub naklejki, aby jeszcze bardziej rozjaśnić ton. Wybór nalezy do ciebie. Jednak zawsze dodawaliśmy trochę muzyki, aby przełamać monotonię.

Po edycji kolażu zdjęć TikTok naciśnij Dalej, a wylądujesz w oknie wykańczania. Z tego menu możesz wstawić podpisy, w których pozdrawiasz fanów lub przyjaciół, trochę opisujesz swoje zdjęcia itp. Możesz także nacisnąć Wybierz okładkę i wybrać zdjęcia z kolażu, które mają być zdjęciem na okładkę Twojego TikTok.

Stuknij Opublikuj, gdy będziesz gotowy, i to wszystko.

Często Zadawane Pytania

Masz problem z dodawaniem zdjęć? Jest kilka rzeczy, które powinieneś wypróbować, jeśli nie masz możliwości przesłania zdjęć lub po prostu nie są one publikowane prawidłowo.

Trzeba przyznać, że znalezienie opcji wgrania zdjęć do obrazu tła zajęło chwilę. Dużo nauki nowych aplikacji polega na klikaniu przycisków, aż pojawi się właściwa opcja. Na szczęście dlatego udostępniliśmy zrzuty ekranu, aby ułatwić ci ukończenie następnego dużego filmu TikTok.

Co się dzieje, gdy nie masz możliwości opublikowania zdjęcia? Być może po prostu się nie pojawiają. Jeśli tak się dzieje, przejdź do ustawień smartfona i upewnij się, że TikTok ma dostęp do Twoich zdjęć i filmów. Dla każdego systemu operacyjnego jest inaczej, ale jeśli przejdziesz do ustawień, znajdź aplikację TikTok (w sekcji „Aplikacje” na Androidzie lub przewiń do dołu głównej strony ustawień na iPhonie) i zezwól na dostęp do opcji galerii.

Dlaczego moje filmy TikTok nie zostaną opublikowane? Jeśli jest to problem z publikowaniem, prawdopodobnie doświadczasz jednej z kilku rzeczy. Twoje prędkości internetowe mogą być niestabilne, więc przepustowość nie jest dostępna do przesyłania treści. Aplikacja może być nieaktualna, więc przejdź do sklepu z aplikacjami swojego systemu operacyjnego i upewnij się, że jest zaktualizowany. Wreszcie, TikTok może uniemożliwić Ci publikowanie, jeśli naruszyłeś warunki i umowy. Jeśli na tym polega problem, prawdopodobnie powinieneś sprawdzić pocztę e-mail pod kątem jakiejkolwiek komunikacji od TikTok.

Baw się dobrze

TikTok daje użytkownikom dużą swobodę twórczą. Możesz dodać prawie wszystko do swoich TikToksów, w tym muzykę, efekty, filtry, tekst i zdjęcia z galerii. Jeśli są to Twoje prywatne zdjęcia, sugerujemy również, aby wideo było prywatne lub widoczne tylko dla Twoich znajomych lub obserwatorów w TikTok.

Po raz kolejny nie ma potrzeby używania oprogramowania innych firm do zdjęć w TikTok. Jak wypadł twój ostatni TikTok? Czy dobrze się bawiłeś dodając do niego zdjęcia i inne efekty? Zapraszam do dzielenia się swoimi arcydziełami w sekcji komentarzy poniżej.