Jak dodać prywatne obrazy do POF

Plenty of Fish to doskonała strona randkowa. Pozwala nawiązać kontakt z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach. Niekoniecznie musisz go używać do randek, ponieważ jest to również fajne miejsce na poznanie nowych przyjaciół. Gdy zbliżysz się do niektórych członków POF, być może zechcesz podzielić się z nimi zdjęciami.

Jeśli zastanawiasz się, jak dodać prywatne obrazy do pliku PDF, jesteś we właściwym miejscu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić. Dowiesz się również o różnicach między zdjęciami prywatnymi i publicznymi w POF. Przejdźmy od razu.

Obrazy publiczne na POF

Istnieje ogromna różnica między publicznymi i prywatnymi obrazami w POF. Zdjęcia prywatne to takie, które udostępniasz tylko konkretnej osobie. Zdjęcia publiczne są wyświetlane publicznie i każdy na platformie może je przeglądać.

Oto jak dodać obraz publiczny w POF:

  1. Zaloguj się na swoje konto POF.
  2. Wybierz Edytuj profil u góry ekranu.
  3. Następnie wybierz opcję Prześlij obrazy.
  4. Możesz przesłać tyle zdjęć publicznych, ile chcesz. Będą widoczne w Twoim profilu.

Posiadanie kilku publicznych zdjęć na POF nie jest złym pomysłem. Dzięki temu inni użytkownicy zobaczą, jak wyglądasz, i zapewnią, że Twój profil nie jest fałszywy. Niestety, jest tu wiele fałszywych profili, jak na każdym innym portalu randkowym. Mamy też artykuł zawierający więcej szczegółów na ten temat.

Jak dodać prywatny obraz na POF

Prywatne obrazy na POF

Prywatne obrazy są tym, na co wyglądają. Nie chcesz udostępniać ich byle komu na POF. Udostępniaj je tylko wtedy, gdy wystarczająco ufasz tej osobie. Dodawanie i wysyłanie prywatnych zdjęć nie jest trudne, postępuj zgodnie z instrukcjami:

  1. Zaloguj się do swojego profilu POF.
  2. Znajdź profil osoby, do której chcesz wysłać prywatne zdjęcia.
  3. Kliknij Wiadomość Nazwa użytkownika teraz.
  4. Kliknij Dołącz obrazy. Wybierz obraz, który chcesz wysłać (zlokalizuj go na swoim komputerze).
  5. Gdy wyślesz zdjęcie, tylko ta osoba je zobaczy.

Uważaj na wysyłanie swoich prywatnych zdjęć nieznajomym. Nie będziemy Cię oceniać na temat ich zawartości. Pamiętaj jednak, aby nie publikować niczego, co mogłoby Ci zaszkodzić, jeśli zdecydują się udostępnić zdjęcie w innym miejscu (powiedzmy w mediach społecznościowych).

Alternatywy dla dodawania prywatnych zdjęć w POF

Oprócz metody wspomnianej powyżej możesz również spróbować użyć zewnętrznej usługi udostępniania obrazów, aby dodać swoje prywatne obrazy do POF. Upewnij się, że usługa jest bezpieczna w użyciu. Zalecamy używanie Imgur lub Gyazo.

Są to obie bezpłatne usługi graficzne, które umożliwiają dodawanie zdjęć do zewnętrznego adresu URL. Możesz udostępnić link, który utworzyłeś w serwisie, zaufanej osobie na POF. Istnieje wiele innych doskonałych bezpłatnych usług udostępniania zdjęć online.

Zalecamy również usunięcie obrazu wkrótce po jego obejrzeniu. W ten sposób upewniasz się, że nie będą mogli podzielić się tym z innymi. Jeśli prowadzisz rozmowę w czasie rzeczywistym z osobą korzystającą z POF, trzymaj zdjęcie tylko przez minutę lub dwie.

Oczywiście, jeśli wystarczająco im ufasz, możesz przenieść rozmowę gdzie indziej. Dodaj osobę na Skype, Facebooku, WhatsApp itp. Tam łatwiej będzie udostępniać prywatne zdjęcia i swobodniej rozmawiać, korzystając z rozmów głosowych, a nawet z kamerą.

Zrób to tylko wtedy, gdy jesteś w 100% pewien, że jej profil jest autentyczny i znasz osobę wystarczająco długo, aby nawiązać rozmowę z POF.

Dodaj prywatne obrazy na POF

Tryb inkognito

Udostępnianie prywatnych zdjęć może być świetną zabawą, ale pamiętaj, aby zawsze zachować bezpieczeństwo i chronić swoją prywatność. Jeśli komuś wystarczająco ufasz, możesz podzielić się z nim innymi środkami komunikacji.

Sugerujemy pozostanie na stronie, dopóki nie poznasz kogoś lepiej. Czy udało Ci się znaleźć kogoś miłego na Plenty Of Fish? Daj nam znać w komentarzach poniżej, jeśli chcesz. Zapraszam do zadawania pytań związanych z tematem.