Jak dodawać utwory do Leapfrog Scout

My Pal to konfigurowalna zabawka dla szczeniaka dla Twojego dziecka, która zachęca do nauki i zabawy. Dwie zabawki My Pal, Scout i Violet, można spersonalizować za pomocą imienia dziecka, ulubionego koloru, ulubionego zwierzęcia, ulubionego jedzenia i nie tylko. Poziom oceny można ustawić wraz z zabawką, aby sama zabawka mogła rosnąć wraz z dzieckiem.

Jak dodawać utwory do Leapfrog Scout

Cała personalizacja odbywa się za pomocą aplikacji Leapfrog na komputery PC i Mac. Oto jak skonfigurować i używać zabawek My Pal dla malucha.

Pobieranie i instalowanie aplikacji

Jak wspomniano, aby skonfigurować i spersonalizować urządzenia My Pal, musisz pobrać i zainstalować aplikację Leapfrog Connect na komputerze Mac lub PC. Korzystając z tej aplikacji, możesz spersonalizować zabawkę Scout/Violet, dodając imię dziecka, jego ulubione jedzenie, zwierzę, kolor, muzykę itp. Dodatkowo możesz utworzyć ścieżkę nauki Leapfrog, aby obserwować czynności i umiejętności, które dziecko odkrywa.

Aby pobrać aplikację Leapfrog Connect, odwiedź www.leapfrog.com/support i przejdź do Moi kumple Scout & Violet strona. Na tej stronie znajdź Oprogramowanie do pobrania sekcja i kliknij Ściągnij. Po pobraniu zainstaluj aplikację, uruchamiając plik instalacyjny i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces. Pamiętaj, że podczas instalacji może zostać wyświetlony monit o wybranie niektórych rzeczy, więc bądź cierpliwy i pozostań przy komputerze, dopóki instalacja nie zostanie zakończona.

Teraz kliknij Kontyntynuj aby przejść do konfiguracji My Pal Twojego dziecka.

dodaj piosenki do skauta żaby

Konfiguracja My Pal

Następnie powinieneś zobaczyć uruchamiającą się aplikację Leapfrog Connect. Zamierzasz użyć tej aplikacji, aby prawidłowo skonfigurować zabawkę Scout/Violet swojego dziecka.

Zakładanie Konta

Na ekranie głównym Leapfrog’s Connect kliknij Skonfiguruj swojego mojego przyjaciela i uważnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Będziesz musiał podłączyć urządzenie Scout/Violet do komputera za pomocą dostarczonego kabla USB.

Na urządzeniu powinieneś zobaczyć migające światło koloru. Jeśli nie zacznie automatycznie migać, użyj czerwonej łapy, aby go włączyć (naciśnij go). Następnie kontynuuj, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Teraz musisz utworzyć swoje konto rodzica Leapfrog. Działa jak każdy inny proces rejestracji online i jest dość prosty i bezpośredni. Tworząc konto, uzyskasz dostęp do ścieżki edukacyjnej Leapfrog swojego dziecka. Ścieżka edukacyjna zawiera spersonalizowany wgląd w umiejętności, które odkrywa Twoje dziecko. Po wprowadzeniu wszystkich wymaganych informacji kliknij Potwierdź i kontynuuj.

Podawanie informacji o dziecku

Po zakończeniu tworzenia konta Leapfrog musisz dodać spersonalizowane informacje o tym, kto będzie bawić się twoją zabawką. Jest to niezbędny krok w tworzeniu Ścieżki Nauki Twojego dziecka. Wpisz imię swojego dziecka, datę urodzenia, poziom klasy i płeć. Kiedy skończysz, po prostu kliknij Skończyć.

skaut skaut

Teraz będziesz na stronie głównej Leapfrog, pokazującej wszystkie połączone zabawki Leapfrog. w Moi kumple Scout i Violet pojawi się przycisk z imieniem Twojego dziecka. Naciśnij przycisk. Jeśli obok nazwy znajduje się wykrzyknik, oznacza to, że konfiguracja nowej zabawki Twojego dziecka nie jest całkowicie zakończona. Kliknij wykrzyknik. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć konfigurację.

Konfigurowanie swojej strony głównej

Po zakończeniu możesz wybrać daną zabawkę, a zostaniesz przekierowany na stronę główną My Pal. Kliknij Zaczynaj w celu dalszego dostosowywania zabawki Scout/Violet. Pod Moje imię, wpisz imię swojego dziecka, a następnie kliknij Znajdź dźwięk. Po wybraniu dźwiękowej wymowy imienia dziecka kliknij Zapisz w moim przyjacielu w prawym dolnym rogu ekranu.

Teraz wybierz ulubione jedzenie, zwierzę i kolor swojego dziecka, przechodząc do Moje typy zakładka po lewej stronie. Po zakończeniu kliknij Zapisz w moim przyjacielu.

Na Moja muzyka zakładka po lewej stronie, będziesz mógł wybrać muzykę dla swojego dziecka. Możesz dodać pięć piosenek w ciągu dnia i pięć kołysanek. Po zakończeniu kliknij Zapisz w moim przyjacielu.

Jesteś skończony!

Otóż ​​to! Mój kumpel Twojego dziecka został całkowicie skonfigurowany i teraz może cieszyć się swoją nową interaktywną zabawką. Śledź postępy dziecka za pomocą aplikacji Connect.

Czy proces konfiguracji My Pal był łatwy? Czy ten samouczek pomógł? Przejdź do sekcji komentarzy poniżej z wszelkimi przemyśleniami, pytaniami lub wskazówkami, które możesz mieć.