Jak dodać naklejki lub emotikony do historii na Instagramie

Historie na Instagramie to sposób, w jaki użytkownicy mogą wyrazić swój indywidualizm i kreatywność poza prostymi postami. Chociaż Stories trwają tylko przez krótki czas, użytkownicy Instagrama traktują je poważnie i spędzają dużo czasu na ich doskonaleniu.

Jak dodać naklejki lub emotikony do historii na Instagramie

Aby dodać jeszcze więcej flary, możesz dodać naklejki i emotikony do swojej relacji na Instagramie. Te kreskówkowe ikony dodają głębi Twojej historii. W tym artykule pokażemy, jak dodać naklejki i emotikony do swojej relacji na Instagramie.

Dodawanie naklejek lub emotikonów do relacji na Instagramie

Zacznijmy od podstaw. Jeśli chcesz dodać obraz do swojej relacji na Instagramie, istnieje kilka różnych sposobów uzyskania dostępu do interfejsu aparatu dla tymczasowych postów. Gdy znajdziesz się w kanale Instagram na swoim koncie, możesz wykonać dowolną z tych czynności, aby otworzyć interfejs aparatu.

Jak dodać naklejki

 1. Stuknij ikonę plusa w prawym górnym rogu Instagrama.
 2. Przewiń do „Historia” na dole strony. Kliknij ikonę nagrywania, aby nagrać treść, którą chcesz opublikować. Możesz także dotknąć ikony przesyłania w lewym dolnym rogu, aby dodać treści, które już utworzyłeś.
 3. Stuknij ikonę naklejki u góry następnej strony.

 4. Stuknij w wybraną naklejkę.

 5. Naciśnij i przytrzymaj ikonę naklejki, aby umieścić ją w wybranym miejscu w swojej historii. Możesz go również wyrzucić, przeciągając go na ikonę kosza.

Po zrobieniu migawki lub nagraniu filmu, który chcesz opublikować w swojej historii, będziesz mieć możliwość edycji swojego nagrania. Ponieważ chcemy dodać naklejki i emotikony do naszego zdjęcia, omówimy je pojedynczo.

Naklejki wyjaśnione

W folderze Naklejki znajdziesz wiele treści, które często zmieniają się w zależności od dnia i pory roku, ale oto tylko kilka przykładów rodzajów naklejek, które znajdziesz w Instagram Stories.

 • Lokalizacja: po dotknięciu lokalizacji zostaniesz przeniesiony do ekranu wyszukiwania lokalizacji, w którym możesz wyszukiwać różne obszary na całym świecie, w tym hotspoty, które są blisko Ciebie. Widoczna tutaj personalizacja jest naprawdę fajna. Zamiast polegać na aplikacji takiej jak Snapchat, aby mieć gotowy geofiltr dla Twojego obszaru, możesz po prostu polegać na sobie, aby wprowadzić prawidłowe dane. Po wybraniu własnej lokalizacji możesz przełączać się między projektami, logo i nie tylko, aby ustawić naklejkę.
 • Pogoda: w przeciwieństwie do Snapchata pogoda jest nie tyle filtrem, co naklejką. My kocham to — możliwość nieutrzymywania stałej temperatury w środkowej ramce obrazu jest doskonałym dodatkiem. Po wybraniu pogody możesz przełączać się między mnóstwem projektów i opcji, jak chcesz, aby wyglądała pogoda. Po podjęciu decyzji możesz powiększać i pomniejszać naklejkę, przesuwać ją w róg lub bok ekranu i sprawiać, by wyglądała jak Twoja. W porównaniu z własną wersją pogody na Snapchacie, zdecydowanie wolimy implementację tej naklejki na Instagramie.
 • #Hashtag: W porządku, to całkiem fajne. Ponieważ Instagram jest jedną z dwóch sieci społecznościowych, które doprowadziły do ​​popularności i znaczenia hashtagów (drugi to Twitter), Instagram Stories ma możliwość dodania naklejki z hasztagiem do Twojej historii. Po wybraniu naklejki ze swojego składu zostaniesz poproszony o wpisanie własnego tekstu na naklejce. Może to być wszystko, co chcesz, a Instagram doda sugestie podczas pisania popularnych lub popularnych hashtagów.
 • Dzień tygodnia: Działa to dokładnie tak, jak działa filtr Dnia tygodnia Snapchata, chociaż Instagram umożliwia przesuwanie, powiększanie i kontrolowanie wyglądu naklejki.

Na dwóch stronach znajduje się znacznie więcej naklejek, zwykle oferujących fantazyjne lub oparte na czasie projekty, takie jak plasterki arbuza na lato, a także czapki i okulary, które możesz umieścić na własnych selfie. Możesz umieścić tyle naklejek na swojej historii, ile chcesz, ale im więcej dodasz, tym bardziej zajęty będzie Twój obraz.

Wszystkie z nich można przeciągać po ekranie, jak chcesz, niektóre z nich mogą mieć różne projekty, dotykając samej naklejki, aby przełączać się między wariantami. A jeśli przypadkowo popełnisz błąd w wyborze naklejki, przeciągnięcie naklejki na dół ekranu całkowicie usunie naklejkę.

Jak dodać emotikony

Dodawanie emotikonów do relacji na Instagramie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. W przeciwieństwie do opcji naklejek nie ma bezpośredniego linku do emotikonów. Zamiast tego musisz użyć opcji tekstowej.

Oto jak dodać emotikony do swojej relacji na Instagramie.

 1. Wykonując te same kroki powyżej, dotknij ikony plusa, aby rozpocząć swoją historię.
 2. Przełącz przełącznik na „Historia”.

 3. Nagraj lub prześlij żądaną zawartość.
 4. Stuknij ikonę tekstową „Aa” w prawym górnym rogu.
 5. Stuknij ikonę emoji na klawiaturze urządzenia i zacznij dodawać emotikony, które lubisz.

Publikowanie swojej historii

Gdy już zdecydujesz, że podoba Ci się sposób, w jaki Twoje ujęcie zostało zaprojektowane z naklejkami i emotikonami, możesz opublikować swoje zdjęcie bezpośrednio w swojej historii lub nacisnąć przycisk Dalej w prawym dolnym rogu ekranu, aby dokonać kilku wyborów, gdzie obraz idzie. Oto twoje opcje:

 • Naciśnięcie „Dalej” załaduje ekran, który umożliwia wysłanie obrazu bezpośrednio do obserwujących. Możesz założyć grupę, wysyłać pojedynczo do wielu osób lub przeszukiwać nazwiska do wybrania. Jeśli nigdy nie korzystałeś z bezpośrednich wiadomości, zasadniczo działają one tak, jak standardowa usługa wysyłania snapów Snapchata (spróbuj powiedzieć to pięć razy szybciej). Twoi odbiorcy otrzymają wiadomość, a po obejrzeniu zdjęcia zniknie na zawsze. Możesz również dodać zdjęcie do swojej historii z tej wiadomości.
 • Jeśli chcesz tylko dodać zdjęcie bezpośrednio do swojej historii, zamiast klikać przycisk „Dalej”, naciśnij „Twoja historia” w lewym dolnym rogu wyświetlacza. Naciśnięcie „Zapisz” spowoduje również zapisanie zdjęcia bezpośrednio na urządzeniu.

Często Zadawane Pytania

Dlaczego nie mogę dodać naklejek?

Jeśli masz problemy z dodawaniem naklejek, możesz skontaktować się z obsługą Instagrama. Ale najpierw możesz spróbować kilku rzeczy.

Jak zawsze, sprawdź, czy aplikacja jest aktualna. Nieaktualna aplikacja może powodować problemy, ponieważ programiści regularnie publikują te aktualizacje, aby naprawić błędy i problemy z bezpieczeństwem. Udaj się do sklepu Google Play lub Apple App Store i sprawdź przycisk „Aktualizuj”. Jeśli jedyną opcją jest otwarcie aplikacji, Instagram jest aktualny.

Następnie spróbuj ponownie uruchomić aplikację. Po prostu zamknij i ponownie otwórz. Jeśli to nie zadziała, uruchom ponownie telefon.

Następnie wyczyść pamięć podręczną (Android) lub odciąż aplikację (iPhone). Nie spowoduje to usunięcia Twoich danych logowania ani żadnych danych na Instagramie. Ale pozbędzie się danych z pamięci podręcznej, które powodują problemy.

Na koniec, zanim skontaktujesz się z pomocą techniczną Instagrama, odwiedź witrynę DownDetector lub stronę Twittera na Instagramie. Może to być problem ogólnosystemowy, co oznacza, że ​​będziesz musiał poczekać, aż programiści go naprawią.