Jak podłączyć Airpody do iPada?

AirPods to genialne bezprzewodowe słuchawki douszne firmy Apple i najpopularniejszy model bezprzewodowy na świecie. Jednak mają wysoką cenę. AirPods drugiej generacji kosztują około 200 USD, podczas gdy nowe AirPods Pro to około 250 USD.

Jak podłączyć Airpody do iPada?

Na początku możesz wątpić, że strąki są warte takich pieniędzy. Jeśli jednak jesteś właścicielem iPada lub iPhone'a, czeka Cię uczta. Oto, jak podłączyć AirPods do iPada i kilka podstawowych informacji na temat ich genialnych funkcji.

Jak połączyć się z iPadem i iPhonem

Jedną z najważniejszych zalet AirPods jest to, że są one znacznie prostsze w użyciu niż jakiekolwiek inne bezprzewodowe słuchawki/urządzenia słuchawkowe. To wszystko dzięki układowi W1, który upraszcza równanie Bluetooth. Nie popełnij jednak błędu, ponieważ AirPods łączą się przez Bluetooth. Dlatego możesz ich używać na innych urządzeniach, nawet innych niż Apple.

  1. Aby więc podłączyć AirPods do iPada, aktywuj Bluetooth na tablecie.
  2. Następnie, pod warunkiem, że kapsułki są w pełni naładowane, otwórz obudowę.
  3. W ciągu kilku sekund na ekranie urządzenia pojawi się monit. Oznacza to, że tablet wykrył AirPods.
  4. Uzyskiwać Połączyć w tym wyskakującym okienku, a AirPods powinny sparować się z twoim urządzeniem.
  5. Jeśli z jakiegoś powodu Twój iPhone lub iPad nie wykrywa automatycznie AirPods, zamknij pokrywę i odwróć etui. Z tyłu zobaczysz okrągły przycisk. Naciśnij i przytrzymaj przez 10 sekund i ponownie otwórz pokrywę. Teraz Twoje urządzenia powinny się połączyć.
  6. Jeśli tak się nie stanie, będziesz musiał sparować urządzenia za pomocą menu Bluetooth na tablecie. Iść do Ustawienia , nawigować do Bluetooth i powinieneś zobaczyć swoje AirPods na liście. Dotknij i połącz.

jak połączyć się z iPadem

Redukcja hałasu

Niedawno wprowadzone AirPods Pro mają genialną funkcję aktywnej redukcji szumów. Krótko mówiąc, dzięki aktywnej redukcji szumów mikrofony znajdujące się po zewnętrznej stronie strąków wykrywają przychodzący hałas. Następnie usuwają ten hałas i usuwają dźwięki, zanim je usłyszysz.

airpody łączą się z iPadem

Dostępny jest również tryb przezroczystości, który przepuszcza hałas otoczenia. Zarówno aktywna redukcja szumów, jak i tryb przezroczystości działają najlepiej, jeśli strąki są dobrze dopasowane, więc jeśli masz słuchawki AirPods trzeciej generacji lub nowsze, pamiętaj, aby zamienić końcówki douszne na odpowiedni rozmiar.

Końcówki do uszu

AirPods pierwszej i drugiej generacji były świetne, ale miały kształt zwykłych słuchawek EarPods. Jak się okazuje, był to problem dla wielu użytkowników z dużymi otworami na uszy, powodujący niewygodne dopasowanie i wypadanie pączków. Wraz z AirPods Pros firma Apple wprowadziła bezprzewodowe słuchawki z gumowymi końcówkami. Masz do wyboru wiele rozmiarów, prosto po wyjęciu z pudełka, dzięki czemu możesz znaleźć ten, który najbardziej Ci odpowiada.

Końcówki douszne to długo nadchodząca innowacja, która sprawia, że ​​AirPods Pros są warte zmiany z AirPods 2.

Jeden pączek stereo

Co dziwne, wiele osób używa jednego pączka AirPod na raz. Ma to sens, ponieważ każdy AirPod może odtwarzać dźwięk stereo. Oznacza to również, że możesz ładować jeden pączek podczas korzystania z drugiego, co zapewnia płynne wrażenia słuchowe.

Oczywiście AirPods mają żywotność baterii do 5 godzin, co jest więcej niż wystarczające na większość dojazdów. Aha, i ładują się bardzo szybko.

Aparat słuchowy

AirPods mogą również tymczasowo poprawić słuch. To świetnie dla osób z wadami słuchu. Możesz jednak użyć tej funkcji, aby usłyszeć coś ze znacznej odległości. Możesz też używać ich w głośnym otoczeniu, aby wzmocnić słyszenie niektórych dźwięków.

Niezależnie od Twoich potrzeb, AirPods może pomóc Ci znaleźć rozwiązanie.

AirPods Rock!

To tylko niektóre z korzyści, jakie oferują AirPods. Tak, kosztują 160-250 USD, co nie jest małą kwotą pieniędzy, ale są warte każdego grosza, jeśli lubisz te funkcje. Jak większość rzeczy, dostajesz to, za co płacisz, więc nie zadowalaj się słabą jakością, jeśli możesz jej pomóc.

Czy używasz AirPods? Jeśli tak, jaka wersja? Jeśli nie, czy planujesz je zdobyć? Sprawdź sekcję komentarzy poniżej i dołącz do dyskusji.