Jak utrzymać system Windows zawsze na wierzchu w systemie Mac OSX?

To przyprawia o zawrót głowy, że prosta funkcja, taka jak Always on Top dla systemu Windows, nadal nie jest częścią podstawowego systemu Mac OS. W końcu Mac OS jest w pewnym sensie wersją premium platformy Linux o otwartym kodzie źródłowym. I tej funkcji nie brakuje na platformie open source.

Jak utrzymać system Windows zawsze na wierzchu w systemie Mac OSX?

Teraz, tylko dlatego, że Always on Top nie jest opcją po kliknięciu prawym przyciskiem myszy okna aplikacji na komputerze Mac, nie oznacza to, że nie ma pewnych obejść. Oto, jak zaimplementować Always on Top dla systemu Windows w systemie Mac OS.

Aby rozpocząć, musisz pobrać najnowszą wersję mySIMBL. Wyodrębnij plik master.zip i uzyskaj dostęp do aplikacji mySIMBL.

Ten proces może wydawać się nieco prosty, ale niektórzy użytkownicy zgłaszają, że nie zawsze działa tak łatwo. Jeśli napotkasz problemy z instalacją, możesz coś zrobić.

Możesz wyłączyć Ochronę integralności systemu przed ponowną próbą instalacji SIMBL. Aby to zrobić, musisz ponownie uruchomić komputer, a następnie nacisnąć i przytrzymać Command-R podczas uruchamiania. Ta akcja pomoże ci wejść w tryb odzyskiwania.

–Nie martw się. Włączysz Ochronę integralności systemu po zainstalowaniu SIMBL.–

Na ekranie odzyskiwania uzyskaj dostęp do terminala za pomocą skrótu klawiaturowego lub z Narzędzia. W Terminalu wpisz „csrutil wyłącz”. To polecenie wyłączy Ochronę integralności systemu.

Uruchom ponownie komputer i zaloguj się normalnie.

Teraz będziesz chciał przenieść SIMBL do folderu aplikacji. Możesz to zrobić, gdy pojawi się komunikat, który powinien brzmieć:

Gdy SIMBL pojawi się w twoim systemie, otrzymasz Kolekcja pływająca ze strony Github. Posługiwać się Znalazca aby przejść do Folder pakietu. Zauważysz dwa pliki: ‘SIMBLE-0.9.9.pkg' oraz 'Pływający.pakiet.’

Chcesz pociągnąć „Pływający.pakiet’ plik do swojego Moje okno SIMBL. Po prostu przeciągnij i upuść plik.

Po wykonaniu powyższego kroku upewnij się, że otrzymasz powiadomienie, że Na morzu znajduje się na liście wtyczek, co jest reprezentowane przez zieloną kropkę obok.

Uruchom ponownie swoją maszynę. Po ponownym zalogowaniu się otwórz Aplikacja na wodzie. Stamtąd przejdź do opcji okna i kliknij „Utrzymuj się na powierzchni” na liście. Ten proces powinien dać ci Opcja utrzymywania na powierzchni dla niektórych aplikacji.

Nie oczekuj, że będzie działać we wszystkich Twoich aplikacjach. ten Opcja utrzymywania na powierzchni będzie działać tylko z aplikacjami, które są kompatybilne z SIMBL. W przypadku aplikacji, które rozpoznają Utrzymuj się na powierzchni , powinno wyglądać tak:

W zależności od tego, jak zainstalowałeś SIMBL, być może będziesz musiał zrobić jeszcze jedną rzecz. Tak, zgadłeś, ponowne włączenie Protokół integralności systemu. Wróć do Terminal trybu odzyskiwania, i wpisz „csrutil włącz.”

Uruchom ponownie maszynę i gotowe.

Ostatnie słowo

Chociaż wydaje się, że Na morzu rozwiązuje Zawsze na górze problem w systemie Mac OS, pamiętaj, że to działa tylko z aplikacjami kompatybilnymi z SIMBL. Na przykład nie będziesz w stanie zachować swojego Przeglądarka Firefox Zawsze na górze.

Parzysty Google Chrome pokazał mieszane wyniki w zależności od wersji systemu operacyjnego i wersji Pakiet SIMBL. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zawsze aktualizuj oba.