Co to jest pobieranie cyfrowe Amazon?

Jeśli dobrze poszukasz, możesz znaleźć prawie wszystko, co chcesz na Amazon. Największa na świecie platforma e-commerce oferuje setki milionów produktów i wiele. Ponadto Amazon stale rozwija i podbija nowe branże.

Co to jest pobieranie cyfrowe Amazon?

Dziś Amazon oferuje szeroką gamę usług cyfrowych, oprogramowania i aplikacji. Wybór może nie być tak szeroki, jak w przypadku produktów fizycznych, ale na Amazon są wszelkiego rodzaju przydatne cyfrowe pliki do pobrania. Rzućmy okiem na niektóre z głównych.

Gry, oprogramowanie i kursy online

Amazon oferuje dedykowane sklepy dla niektórych z najpopularniejszych na świecie programów, gier, kursów. Możesz uzyskać dostęp do tych sklepów zarówno z komputerów Mac, jak i PC oraz przeglądać liczne kategorie cyfrowych plików do pobrania. Po pobraniu gry lub oprogramowania możesz je od razu zainstalować, jeśli Twój komputer je obsługuje. Ponadto możesz je pobrać za pośrednictwem przeglądarki swojego urządzenia mobilnego.

Oprogramowanie Amazon

Jeśli chodzi o płatności, metoda płatności jednym kliknięciem jest domyślnie ustawiona dla pobrań cyfrowych. Jeśli chcesz to wyłączyć, możesz przejść do Podsumowanie płatności i kliknij Zmiana linki przed zakończeniem zakupu. Jak wiecie, konta bankowe i czekowe nie są akceptowane w przypadku jakichkolwiek zakupów w Amazon w USA, co obejmuje pobieranie cyfrowe.

Sklep z aplikacjami Amazon

Może nie jest to tak ważne, jak Apple App Store lub Google Play Store, ale Amazon ma również własny sklep z aplikacjami. Zawiera aplikacje i gry, które są kompatybilne z:

 1. Tabliczka ognia
 2. Telewizja przeciwpożarowa
 3. Niektóre urządzenia z Androidem
 4. Niektóre urządzenia BlackBerry

Sklep z aplikacjami Amazon

Amazon zobowiązał się do wspierania Amazon Appstore, mimo że urządzenia Fire są mniej lub bardziej wypalone.

Zawiera tysiące darmowych i płatnych aplikacji i gier dostępnych w Stanach Zjednoczonych oraz w ponad 200 innych krajach i regionach. Do kupowania aplikacji i gier możesz użyć domyślnej metody płatności Amazon lub Amazon Coins. W tej chwili tylko tablety Fire, Android i BlackBerry OS obsługują Amazon Coins.

Możesz kupić monety w Appstore lub otrzymać je, jeśli pobierzesz określone aplikacje i gry. Możesz je wydawać na aplikacje i gry, ale nie na Kindle Books. Nie możesz też:

 1. Kup subskrypcje
 2. Wymień monety na gotówkę
 3. Wymieniaj monety na karty podarunkowe
 4. Wydawaj monety poza Amazon Appstore

Usługi i treści cyfrowe

Amazon oferuje szeroką gamę treści, które można pobrać do dedykowanych aplikacji i usług. Przez lata Amazon zdołał konkurować z innymi dużymi graczami w branży rozrywkowej dzięki swoim usługom przesyłania strumieniowego i pobierania.

Przykłady obejmują Amazon Unlimited Music i Prime Music. Członkowie Amazon Prime mają natychmiastowy dostęp do Prime Music z katalogiem ponad 2 milionów utworów. Amazon Unlimited Music to nawet 50 milionów utworów, podobnie jak jego główni konkurenci Apple Music i Spotify. Możesz przesyłać strumieniowo muzykę lub pobierać utwory w systemach iOS, Android i Fire Tables.

Kolejną usługą, która stała się dość popularna na przestrzeni lat, jest Prime Video, kolejna ceniona zaleta członków Prime. Po raz pierwszy użyty jako dodatkowy punkt sprzedaży dla Prime, Amazon zamierza teraz konkurować z Hulu, Netflix i innymi usługami przesyłania strumieniowego, wraz z własnymi produkcjami i wszystkim.

Najlepsze wideo

W Stanach Zjednoczonych (jak być może wiesz, usługa Prime Video nie jest dostępna we wszystkich krajach) możesz przesyłać strumieniowo zawartość w swojej przeglądarce, a także na wielu innych urządzeniach, w tym:

 1. Urządzenia z Androidem
 2. Urządzenia z systemem iOS
 3. Tabliczki ognia
 4. Telefon pożarowy
 5. Telewizory inteligentne
 6. Odtwarzacze Blu-ray
 7. Amazon Fire TV
 8. Fire TV Stick
 9. Konsole gier

Możesz także pobierać filmy i programy telewizyjne do swojej biblioteki i udostępniać je do strumieniowego przesyłania w trybie offline przez cały okres ważności subskrypcji.

Oczywiście, mówiąc o Amazonie, nie możemy zapomnieć o książkach i albumach muzycznych. Większość, jeśli nie wszystkie albumy z nagraniami, są dostępne do pobrania cyfrowego, w tym wiele, których nakład jest wyczerpany na płytach CD i innych nośnikach.

Możesz liczyć na to, że e-booki Kindle będą bardziej przystępne cenowo niż wydruki. Amazon stworzył także Audible, usługę przesyłania strumieniowego i pobierania audiobooków.

Zawijanie

Jak widać, Amazon oferuje wszelkiego rodzaju cyfrowe pliki do pobrania i usługi.

Jeśli nie miałeś na to okazji, teraz jest dobry moment, aby sprawdzić cyfrowe pliki do pobrania Amazon. Znajdziesz kilka rzeczy, które przykują twoją uwagę – to prawie oczywiste. Po namyśle, może nie przeglądaj, jeśli wolisz nie rozstawać się ze swoimi pieniędzmi.

Czy korzystasz z cyfrowych usług pobierania lub przesyłania strumieniowego Amazon? Jakieś skargi, czy to wszystko dobrze? Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie w komentarzach poniżej.