Jak znaleźć swoją listę obserwowanych na Amazon Fire Stick?

Amazon Firestick to świetne urządzenie do przesyłania strumieniowego i doskonała opcja, jeśli chcesz odciąć przewód. Po co płacić za drogą telewizję kablową, skoro jednorazowy zakup zapewnia wszystko, czego potrzebujesz? Jasne, musisz również subskrybować Amazon Prime, ale jest to znacznie tańsze niż telewizja kablowa.

Jeśli jesteś nowym właścicielem Amazon Fire Stick, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak znaleźć swoją listę obserwowanych na Fire Stick? To bardzo proste, czytaj dalej, aby się dowiedzieć. Mamy również kilka przydatnych wskazówek dotyczących listy obserwacyjnej.

Znajdowanie moich rzeczy na Fire Stick i Fire TV, dawniej nazywanej listą do obejrzenia

Lista obserwowanych, obecnie nazywana My Stuff w Amazon Prime, to lista filmów lub programów telewizyjnych, których możesz użyć do zapamiętania wszystkich wspaniałych tytułów, które chcesz zobaczyć, ale nie masz czasu na obejrzenie od razu. Witryny takie jak IMDB spopularyzowały tę funkcję, ale nie potrzebujesz żadnych zewnętrznych aplikacji ani witryn, aby sprawdzić listę obserwowanych Fire Stick.

Znajduje się na ekranie głównym urządzenia. Oto jak znaleźć listę obserwowanych na Fire Stick:

 1. Otwórz menu główne na swoim Fire Stick. Amazon Dom
 2. Następnie przewiń do Moje rzeczy i wybierz ją. Amazon Moje rzeczy
 3. Zobaczysz całą zawartość swojej listy obserwowanych, jest pusta, jeśli jesteś nowym użytkownikiem. Aby usunąć elementy z listy obserwowanych, po prostu naciśnij przycisk Menu na pilocie Fire Stick i wybierz Usunąć z listy opcja. Zakładka opcji Amazon

Nie martw się; Wkrótce pojawi się wyjaśnienie dotyczące dodawania elementów do listy obserwowanych.

najlepsze wideo

Jak dodawać filmy lub programy telewizyjne do moich materiałów

Jeśli właśnie kupiłeś Amazon Fire Stick, Twoja lista obserwacyjna będzie pusta. Aby dodać filmy lub programy telewizyjne do listy, wykonaj następujące czynności:

 1. Przejdź do Wideo na swoim Fire Stick i przeglądaj kolekcję Prime Video, aby znaleźć film lub program telewizyjny, który Ci się podoba. Najlepsze programy
 2. Gdy znajdziesz film lub program telewizyjny, który Ci się podoba, naciśnij przycisk Menu na pilocie Fire Stick, a następnie wybierz Dodaj do listy oglądania opcja. Amazon Dodaj do listy obserwowanych

Możesz zrobić to samo, wyszukując określony film lub program za pomocą opcji wyszukiwania, a następnie stukając w Dodaj do listy obserwowanych obok niego. Otóż ​​to! Teraz wiesz, jak dodawać i usuwać filmy lub programy z listy obserwowanych Fire Stick.

Jak znaleźć moje rzeczy na swoim Androidzie

Możesz także użyć urządzenia z Androidem, aby dodać lub usunąć elementy z listy obserwowanych Prime Video. Aby to zadziałało, musisz pobrać aplikację Prime Video na Androida. Jest bezpłatny, więc użyj linku, aby pobrać lub zaktualizować aplikację. Teraz wykonaj następujące czynności:

 1. Uruchom aplikację Prime Video na swoim urządzeniu z systemem Android.
 2. Poszukaj programu telewizyjnego lub filmu, który chcesz dodać do listy obserwowanych. Stuknij w program lub film, który Ci się podoba i przytrzymaj.
 3. Pojawi się menu. Musisz wybrać Dodaj do listy oglądania z listy rozwijanej.

Aby uzyskać dostęp do listy obserwowanych Prime Video na Androidzie, dotknij ikony Hamburger na ekranie głównym i wybierz Lista obserwowanych. Tutaj będą znajdować się wszystkie dodane elementy i możesz je stamtąd usunąć. Wybierz film lub program, a następnie wybierz Usuń z listy do obejrzenia.

Jak znaleźć moje rzeczy na komputerze?

Wreszcie, niektórzy ludzie wolą używać swojego komputera do przesyłania strumieniowego wideo. Wykonaj kroki:

 1. Otwórz przeglądarkę, przejdź do witryny Prime Video i zaloguj się na swoje konto Amazon.

  zaloguj się do głównego wideo

 2. Poszukaj filmu lub programu, który chcesz dodać, i umieść nad nim kursor myszy.
 3. Kliknij Dodaj do listy obserwowanych filmów lub Dodaj sezon do listy obserwowanych programów telewizyjnych.

Aby uzyskać dostęp do listy obserwowanych przez przeglądarkę, kliknij menu Konto u góry ekranu. Wybierz swoją listę obserwowanych, a zobaczysz wszystkie dodane programy i filmy. Aby usunąć cokolwiek z listy, po prostu kliknij przycisk usuwania obok programu lub filmu.

Miłego przesyłania strumieniowego

Nie ma potrzeby korzystania z IMDB ani żadnej innej witryny lub aplikacji innej firmy, aby utworzyć listę obserwowanych. Możesz używać Fire Stick, Fire TV, telefonu lub komputera do tworzenia, przeglądania i edytowania listy obserwowanych. Oczywiście możesz także odtwarzać swoje ulubione filmy lub programy bezpośrednio z listy obserwowanych.

Czy lista obserwacyjna Fire Stick działa, czy wymaga dalszych ulepszeń? Co znajduje się na Twojej liście obserwacyjnej? Zostaw nam swoje dwa grosze w sekcji komentarzy.