Co to jest natychmiastowa karta podarunkowa wideo Amazon

Od samego początku powinniśmy rozróżnić dwie rzeczy – Amazon Instant Videos i Amazon Gift Cards. Ten pierwszy odnosi się do usługi przesyłania strumieniowego wideo, która wcześniej nazywała się Amazon On Demand. Ta ostatnia to opcja karty podarunkowej Amazon, którą możesz wysłać komuś.

Co to jest natychmiastowa karta podarunkowa wideo Amazon

Tak więc karta upominkowa Amazon Instant Video byłaby kredytem na zakup i przesyłanie strumieniowe jednego z filmów Amazon, ale tak nie jest. Nie możesz po prostu użyć dowolnej karty podarunkowej lub salda karty podarunkowej, aby kupić usługi subskrypcji Amazon. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Podstawowe karty podarunkowe Amazon

Jak zapewne już wiesz, Amazon robi wszystko, aby usprawnić i upiększyć opcje prezentów. Przejdź do strony karty podarunkowej, a zobaczysz szereg funkcji, które pomogą Ci skupić się na karcie na tę okazję. Ponadto do wyboru są trzy rodzaje kart – eGift, Print at Home i Mail.

ePrezent

To jest elektroniczna wersja prawdziwej karty podarunkowej. W związku z tym jest to jedna z najpopularniejszych opcji i może być używana do różnych produktów Amazon. Ponadto dostosowywanie i wysyłanie to naprawdę proste.

amazon karta podarunkowa

Drukuj w domu

Nazwa jest dość oczywista. Projektujesz kartę podarunkową na stronie Amazon, pobierasz plik PDF, a następnie drukujesz i składasz samodzielnie. Jest to świetne, jeśli chcesz dostarczyć kartę ręcznie i nie masz nic przeciwko dodatkowej pracy. Podobnie jak wszystkie z nich, można go łatwo wymienić i wykorzystać do wielu produktów i usług Amazon.

amazon drukuj w domu karta podarunkowa

Poczta

Po co zawracać sobie głowę drukowaniem, składaniem i wszystkim? Amazon może zrobić dla Ciebie wszystko i zlecić dostarczenie karty pod adres odbiorcy. Nie trzeba dodawać, że fizyczny wybór kart jest trudny do rywalizacji. Na przykład diamentowa puszka jest naszą ulubioną, a jaka jest twoja?

Amazonka

Jednak żadna z nich nie byłaby pomocna, jeśli chcesz podarować komuś członkostwo Amazon Prime. Ale jest kilka rzeczy, które możesz z tym zrobić.

Srebrna podszewka

Karty upominkowe Amazon mogą być używane do pobierania plików cyfrowych. Mówiąc dokładniej, możesz pobrać z nimi filmy Amazon, książki Kindle i muzykę Amazon. A z karty można skorzystać na dwa sposoby.

Najłatwiejszą rzeczą do zrobienia jest zrealizowanie karty na swoim koncie, a następnie skorzystanie z kredytu, aby dokonać zakupów. Możesz też wybrać opcję „Zrealizuj kartę podarunkową lub kod promocyjny”, zanim klikniesz przycisk „Kup teraz”. Tak czy inaczej, daje to pewien dostęp do treści cyfrowych, ale nie do usług subskrypcji.

Amazon Instant Video – co to jest?

Jest to usługa kredytów/subskrypcji używana w przypadku filmów Amazon. Jak już wspomniano, Instant Video to poprzednia funkcja On Demand i oferuje opcje przesyłania strumieniowego lub pobierania na wiele urządzeń.

W chwili pisania tego tekstu jest to dostępne tylko w Stanach Zjednoczonych. Innymi słowy, do zakupu będziesz potrzebować amerykańskiej karty kredytowej i adresu IP. Jak to wszystko działa?

Krok 1

Najpierw musisz się zarejestrować/zarejestrować w usłudze i podać niezbędne informacje, aby się do niej zakwalifikować. Ponieważ usługa jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, istnieją strony internetowe innych firm, które twierdzą, że pomagają w korzystaniu z karty Amazon Instant Video Card na całym świecie.

Radzimy jednak omijać te oferty. Mogą zabrać twoje pieniądze za nic, a Amazon szybko zlikwiduje fałszywe konto.

Krok 2

Kup plan subskrypcji, a teraz możesz przesyłać strumieniowo i pobierać swoje ulubione treści.

Prezenty dla członków Prime

Dobrą alternatywą dla prawdziwych kart upominkowych Amazon Instant Video Gifts są Gifts of Prime. Możesz go zdobyć dla siebie lub wysłać komuś. Kroki różnią się nieco, ale oto, co musisz zrobić.

Wysyłanie prezentu Prime komuś lub sobie

Przejdź do Gift of Prime na stronie Amazon i wybierz jedną z opcji – 12 lub 3 miesiące. Przejdź na stronę kasy i podaj swój adres e-mail. Należy go wpisać w sekcji „Adres e-mail odbiorcy” i tutaj krok różni się, jeśli chcesz wysłać prezent lub odebrać go samodzielnie.

Aby go otrzymać, wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem Prime. W przeciwnym razie wpisz adres e-mail specjalnej osoby, do której chcesz otrzymać kartę. Przejdź do dostosowania wiadomości, wybierz saldo karty podarunkowej, a następnie naciśnij przycisk Kontynuuj.

Po sprawdzeniu zamówienia i upewnieniu się, że wszystko jest w porządku, kliknij „Złóż zamówienie”, aby zakończyć. Ty lub odbiorca otrzymacie e-mail z potwierdzeniem/kartą podarunkową. W tym momencie musisz postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w e-mailu, aby zrealizować kartę podarunkową.

Notatka: Jeśli korzystasz z próbnego członkostwa, musisz je zakończyć, zanim będziesz mógł wykorzystać kartę podarunkową.

co to jest natychmiastowa karta podarunkowa wideo amazon?

Kto ma bilety do teatru?

Można by oczekiwać, że Amazon zaoferuje jedną opcję, która działa jak główna karta podarunkowa. Ale do tego czasu musisz zadowolić się tym, co masz.

Jakie karty podarunkowe Amazon wysyłasz/otrzymujesz najczęściej? Czy kiedykolwiek dostałeś kartę podarunkową Prime lub Digital Entertainment? Podziel się swoimi przemyśleniami z resztą społeczności w komentarzach poniżej.