Jak mieć puste imię wśród nas?

Puste imię w Among Us umożliwia oszustom szybsze zabijanie. Z drugiej strony członkowie załogi mogą się lepiej ukrywać, jeśli mają puste imię.

Jak mieć puste imię wśród nas?

Co więcej, pusta nazwa to doskonała funkcja, jeśli tworzysz filmy lub robisz zrzuty ekranu z siebie grającego w grę. Jak więc zdobyć? I czy użytkownicy mogą nadal mieć puste imię w „Pośród nas”? Jeśli przyciągnęliśmy twoją uwagę, czytaj dalej.

Jak mieć puste imię wśród nas na PC?

Niestety, nie jest już możliwe umieszczenie pustej nazwy w najnowszej wersji Among Us, jeśli używasz komputera do grania w grę. W przeszłości użytkownicy mogli się całkiem dobrze ukrywać, mając puste imię. Jeśli jednak spróbujesz to zrobić teraz, nie będziesz mieć dostępu do schowka, aby wkleić cokolwiek do gry.

Najprawdopodobniej wcześniej w grze był błąd, który pozwalał graczom skorzystać z tej funkcji. Deweloper gry poradził sobie już z tym w najnowszej wersji PC Among Us. Jednak niektórzy użytkownicy ze starszą wersją gry mogą nadal mieć pustą nazwę.

Ale co w ogóle oznacza puste imię? Pusta nazwa używa znaku o nazwie Hangul Filler. W grze jest to akceptowalna nazwa.

To powiedziawszy, posiadanie pustej nazwy wiąże się z kopiowaniem i wklejaniem Hangul Filler jako nazwy użytkownika. Chociaż Hangul Filler składa się ze znaków, użycie go oznacza, że ​​nie będziesz mógł zobaczyć rzeczywistych znaków na smartfonie.

Tak więc, jeśli jesteś jedną z tych osób, które mają starą wersję gry, oto kroki, aby uzyskać pustą nazwę:

 1. Uruchom „Wśród nas”.
 2. Stuknij w „Online”.
 3. Skopiuj to – „ㅤ”.

Notatka: Należy skopiować tylko puste miejsca między cytatami. Nie kopiuj też cytatów!

Po skopiowaniu znaków wykonaj następujące kroki:

 1. Wróć do gry.
 2. Kliknij swoją nazwę użytkownika
 3. Usuń nazwę użytkownika.
 4. Wklej znaki.

Pamiętaj, że to tylko kwestia czasu, zanim ta opcja stanie się niedostępna dla osób korzystających ze starych wersji gry na swoim komputerze.

Jak mieć pustą nazwę wśród nas na iOS i Androida?

Posiadanie pustej lub pustej nazwy w Among Us było również możliwe, jeśli korzystałeś ze smartfona. Cóż, do niedawna. Wygląda na to, że twórca gry poradził sobie z problemem w wersji gry na smartfony, więc jest niewielka szansa, że ​​będziesz mógł mieć puste imię. Ale nie martw się jeszcze. Zamiast pustej nazwy możesz mieć kropkę jako nazwę. Musisz przyznać, że to wciąż fajna sztuczka.

Ale jeśli naprawdę chcesz uzyskać pustą nazwę, pokażemy Ci kroki. Kto wie, może to nadal będzie dla ciebie działać.

 1. Uruchom grę na swoim smartfonie.

 2. Kliknij „Online”.

 3. Zminimalizuj grę.

 4. Skopiuj „ㅤ”, ale bez cudzysłowów. Pamiętaj, skopiuj tylko spację między nimi.

 5. Przejdź do „Wśród nas”.

 6. Kliknij swoją nazwę użytkownika u góry ekranu.

 7. Usuń istniejącą nazwę użytkownika.

 8. Wklej kopię.

Jeśli to działa na twoim urządzeniu, powinieneś być w stanie zagrać w grę z pustą nazwą. Jeśli jednak otrzymasz komunikat „Serwer odrzucił nazwę użytkownika”, oznacza to, że opcja nie jest dostępna. Jeśli tak jest, możesz mieć kropkę zamiast pustego miejsca. Oto, co powinieneś zrobić:

 1. Otwórz grę na swoim smartfonie.

 2. Kliknij „Online”.

 3. Zminimalizuj grę.

 4. Skopiuj tylko kropkę „ㆍ”, ale nie kopiuj cudzysłowów

 5. Stuknij swoją nazwę użytkownika.

 6. Usuń to.

 7. Wklej kropkę.

Notatka: Przypadkowe skopiowanie cudzysłowów pozostawi nazwę z cudzysłowami. Jeśli tak się stanie, możesz powtórzyć powyższe kroki.

Wśród nas mają puste imię

Niektórzy użytkownicy Among Us są przeciwni pustym nazwom lub używają kropki jako nazwy i postrzegają to jako podstępną sztuczkę. Zdarzały się sytuacje, w których ci użytkownicy wyrzucali graczy z pustym nazwiskiem z poczekalni, więc zastanów się dwa razy, zanim przejdziesz przez te kroki.

Zabawna sztuczka

Posiadanie pustego imienia lub kropki zamiast imienia to zabawna sztuczka w Między nami. Umożliwia graczom lepsze przebranie się. Oszuści mogą ukrywać się i wyrzucać wszystkich z lobby. Należy jednak pamiętać, że większość użytkowników grających w grę na komputerze nie może już korzystać z tej funkcji.

Co więcej, istnieje ograniczona liczba osób, które nadal mogą mieć puste imię, jeśli używają smartfona. Najprawdopodobniej ta opcja wkrótce stanie się niedostępna nawet dla nich. Nadal możesz mieć kropkę zamiast nazwy użytkownika, co jest dobrym sposobem na przebranie się w grze.

Czy jesteś oszustem czy kolegą z załogi? Jak do tej pory podoba ci się ta gra? Podziel się swoim doświadczeniem w sekcji komentarzy poniżej.