Wśród nas: jak zdobyć darmowego zwierzaka

Wszystkie kosmetyki w Among Us są zamknięte za zaporą, co wymaga wyłuskania gotówki. Jeśli nie chcesz wydawać nic poza zdobyciem gry, nie masz szczęścia. Jednak społeczność znalazła sposoby na zdobycie kosmetyków i zwierząt za darmo.

Wśród nas: jak zdobyć darmowego zwierzaka

Jeśli chcesz dostać darmowe zwierzaki w Among Us, nie musisz szukać gdzie indziej. Nasi przewodnicy przeprowadzą Cię przez kolejne etapy. Odpowiemy również na niektóre z twoich palących pytań.

Jak zdobyć darmowe zwierzaki wśród nas w systemie Windows 10?

Niestety oficjalne wersje gry Among Us działające na Epic Games lub Steam nie mogą zostać złamane lub nie zostały jeszcze złamane. Aby uzyskać dostęp do wszystkich zwierzaków i skórek, będziemy również korzystać ze złamanych wersji Among Us. Nie ma żadnych metod uzyskiwania dostępu do pękniętych wersji w systemie Windows, z wyjątkiem emulacji Bluestacks.

Bluestacks to emulator aplikacji mobilnej, który możesz pobrać za darmo. Dzięki Bluestacks możesz grać we wszystkie gry mobilne, które chcesz na PC, w tym wśród nas. Przyjrzyjmy się odtwarzaniu wersji crackowanej poprzez emulację.

 1. Pobierz Bluestacks na Windows, uruchom i zainstaluj.

 2. Pobierz najnowszą aplikację Among Us ze strony TechBigs.com.

 3. Uruchom Bluestacks.

 4. Naciśnij „Ctrl + Shift + B” lub poszukaj przycisku „Zainstaluj APK” na prawym pasku.

 5. Zainstaluj pęknięty plik APK Among Us.

 6. Uruchom wśród nas.

 7. Powinieneś mieć odblokowane wszystkie przedmioty kosmetyczne, w tym zwierzaki.

To dość genialny sposób na granie w crackowane aplikacje na komputerze. Możesz to również zrobić na Macu, ponieważ Bluestacks można również zainstalować na komputerach Apple.

Jak zdobyć darmowe zwierzaki wśród nas na MacOS?

Kroki są takie same, ponieważ Bluestacks działa na obu platformach. Upewnij się, że pobierasz odpowiednią wersję i możesz iść.

Oto kroki dla systemu macOS:

 1. Pobierz Bluestacks na Maca, uruchom i zainstaluj.

 2. Pobierz najnowszą aplikację Among Us ze strony TechBigs.com.

 3. Uruchom Bluestacks.

 4. Wyszukaj plik APK i kliknij go dwukrotnie.

 5. Zainstaluj pęknięty plik APK Among Us.

 6. Uruchom wśród nas.
 7. Powinieneś mieć odblokowane wszystkie przedmioty kosmetyczne, w tym zwierzaki.

Nie musisz czuć się wyobcowany, będąc użytkownikiem Maca. Ta złamana wersja będzie działać na każdym komputerze, o ile ma zainstalowany emulator. Teraz nawet użytkownicy komputerów Mac mogą cieszyć się darmowymi zwierzakami w grze Among Us podczas gry z przyjaciółmi i nieznajomymi online.

Jak zdobyć darmowe zwierzęta w Pośród nas na iOS?

Złamana aplikacja nie będzie działać na iOS, ponieważ jest to plik APK. Apple nie zezwala swoim produktom na domyślne uruchamianie plików APK. TechBigs nie ma wersji IPA.

Z tego powodu złamana aplikacja Among Us jest zwykle dostępna tylko na telefony z Androidem. Jednak nie martw się. Nadal istnieją sposoby na odtworzenie wersji z crackiem na urządzeniach z systemem iOS.

Możesz uzyskać emulator aplikacji oparty na przeglądarce, którego możesz używać w dowolnym miejscu. Minusem jest to, że te usługi często kosztują. Pierwotnie były przeznaczone dla programistów do testowania aplikacji przed ich wydaniem.

Nie zalecamy korzystania z tej metody, ponieważ będziesz spalać pieniądze. Lepiej jest grać na PC zamiast przez Bluestacks.

Jeśli jednak dokonasz jailbreaku swojego urządzenia z systemem iOS, możesz uruchamiać aplikacje na Androida. Jailbreakowanie urządzenia spowoduje unieważnienie gwarancji i spowoduje, że naprawy będą kosztowne. Od Ciebie zależy, czy to ryzyko jest tego warte.

W zależności od usługi kroki będą się różnić. Możemy jednak bezpiecznie podać kilka ogólnych, typowych kroków.

 1. Zarejestruj się w usłudze, jeśli zostaniesz o to poproszony.
 2. Prześlij plik APK na serwery usługi.
 3. Uruchom plik APK i powinieneś być w stanie grać.

Jak wspomnieliśmy, nie jest to dobry pomysł.

Jak zdobyć darmowe zwierzaki wśród nas na iPadzie?

Podobnie jak w powyższym wpisie, możesz użyć emulatora aplikacji opartej na przeglądarce do uruchamiania pakietów APK na iPadzie. iPad ma większy ekran, więc możesz z niego więcej skorzystać. Jednak w ogóle nie jest wydajny.

Ogólne kroki to:

 1. Zarejestruj się w usłudze, jeśli zostaniesz o to poproszony.
 2. Prześlij plik APK na serwery usługi.
 3. Uruchom plik APK i powinieneś być w stanie grać.

Otrzymana usługa emulacji będzie oferować różne korzyści. Niektóre są bezpłatne, a niektóre wymagają zapłaty. Jest też kilka z bezpłatnymi wersjami próbnymi.

Jak zdobyć darmowe zwierzaki wśród nas na Androida?

Teraz, gdy już usunęliśmy część instalacyjną iOS, możemy porozmawiać o instalacji złamanej wersji na Androida. Nie powinno to być wcale trudne, ponieważ jest w odpowiednim formacie.

 1. Usuń swoją oficjalną aplikację Among Us ze Sklepu Play, jeśli już ją masz.
 2. Pobierz najnowszą aplikację Among Us ze strony TechBigs.com.

 3. W razie potrzeby zezwól telefonowi na uruchamianie instalacji APK innych firm.
 4. Zainstaluj złamaną wersję Among Us.

 5. Uruchom nową aplikację na swoim urządzeniu z Androidem.
 6. Powinieneś mieć dostęp do wszystkich kosmetyków, w tym darmowych zwierzaków.

Pamiętaj, że ta pęknięta wersja nie zaktualizuje się automatycznie. Będziesz musiał pobrać najnowszą wersję za każdym razem, gdy InnerSloth wypompuje nową aktualizację. Jednak biorąc pod uwagę, że aktualizują się tylko raz na jakiś czas, nie powinieneś się zbytnio martwić.

Aby zaktualizować, po prostu powtórz te same kroki, co powyżej. Różnica polega na tym, że będziesz musiał usunąć starą, pękniętą aplikację z urządzenia z Androidem. Po tym powinieneś być w stanie zagrać ponownie.

Czy mogę użyć wersji cracked na Nintendo Switch?

Nie, nie możesz. Złamana wersja to plik APK kompatybilny tylko z urządzeniami z Androidem. Switch nie jest urządzeniem z Androidem i nie można instalować własnych aplikacji w normalny sposób.

Jeśli grasz w Among Us na swoim Switchu, nie ma sposobu na zdobycie darmowych zwierzaków. Utkniesz z płaceniem za nie.

Wśród nas Darmowe Najczęściej zadawane pytania dotyczące zwierząt

Czy wśród nas darmowe skrypty dla zwierząt są bezpieczne?

Nie znaleźliśmy żadnych istotnych dowodów na to, że są bezpieczne. Niektóre z nich mogą działać, ale musisz je wypróbować.

Wiele stron internetowych zawierających darmowe skrypty dla zwierząt zostało zamkniętych lub niedostępnych. Jedynym niezawodnym sposobem na zdobycie darmowych zwierzaków i kosmetyków jest strona TechBigs – przynajmniej jest to najpopularniejszy bezpieczny sposób.

Czy mogę dostać wśród nas darmowe zwierzęta bez ludzkiej weryfikacji?

Według niektórych witryn z hackami i oszustami możesz zdobyć darmowe zwierzaki bez ludzkiej weryfikacji. Należy jednak zachować ostrożność podczas pobierania tych hacków. Wiele witryn zawiera zainfekowane pliki, które umożliwiają hakerom dostęp do Twojego komputera.

Nie polecamy stron, które wydają się podejrzane. Powinieneś zachować ostrożność za każdym razem, gdy próbujesz tych kodów.

Jak zdobyć darmowego zwierzaka Twitch Glitch wśród nas?

Pierwotnie gracze Among Us mogli zdobyć tego wyjątkowego zwierzaka od 4 do 18 grudnia 2020 r. Od 2021 r. nie są już dostępne. Jednak na wypadek, gdyby kiedykolwiek został ponownie wydany, kroki powinny być takie same.

1. Otwórz się wśród nas.

2. Przejdź do „Ustawienia”.

3. Przejdź do „Danych” i wybierz ikonę Twitcha po prawej stronie.

4. Po przekierowaniu na Twitcha zaloguj się za pomocą swoich danych.

5. Wybierz „Autoryzuj” dla „Wśród nas Drops”.

6. Obejrzyj co najmniej 30 minut transmisji strumieniowych TwitchRivals Among Us Showdown.

7. Wybierz „Zgłoś” w panelu Czat lub przejdź do „Zrzuty” w Wśród nas.

8. Autoryzuj Twitcha, aby przyznał Ci, że jesteś nowym zwierzakiem.

Ten zwierzak był dostępny na wszystkich platformach. Wystarczyło postępować zgodnie z powyższymi instrukcjami. Niezależnie od platformy, miałeś zagwarantowane zwierzę Twitch u swojego boku.

Ile kosztował Twój zwierzak?

Istnieje wiele sposobów na zdobycie darmowych zwierzaków w grze Among Us. Większość z nich to jednak niebezpieczne metody, umożliwiające wirusom zaatakowanie Twojego urządzenia.

Teraz, gdy znasz już bezpieczne sposoby na ich zdobycie, możesz bawić się z uroczymi małymi towarzyszami u boku. Masz ulubionego zwierzaka w Wśród nas? Jakie jest Twoim zdaniem najlepsze zwierzę domowe? Daj nam znać w sekcji komentarzy.