Jak grać wśród nas na Chromebooku

Kto jest członkiem załogi? Kto jest oszustem sabotującym drużynę?

Jak grać wśród nas na Chromebooku

Nigdy nie wiesz, kto naprawdę jest po twojej stronie, kiedy grasz w Among Us firmy InnerSloth, zajmującej się grami niezależnymi. Popularna tajemnicza gra jest tak łatwa i uzależniająca, że ​​szturmem podbiła świat gier mobilnych. I nawet nie-gracze wskakują na pokład.

Dowiedz się, jak zacząć tropić i zastanawiać się kryminał za pomocą Chromebooka, a także inne pilne pytania dotyczące gry.

Jak grać wśród nas na Chromebooku

Rozpoczęła się jako gra mobilna, ale została rozszerzona o komputery PC. Ale jest kilka wyjątków od grania na Chromebooku.

Po pierwsze, musisz mieć możliwość pobrania gry oraz uprawnienia administratora, aby ją zainstalować. Możesz udać się do sklepu Google Play, aby pobrać aplikację na Androida na laptopa.

Działa to jednak tylko na niektórych Chromebookach, w zależności od modelu Twojego Chromebooka. Listę systemów Chrome OS obsługujących aplikacje na Androida znajdziesz na stronie Projekty Chromium.

Jeśli Twój Chromebook znajduje się na liście aplikacji na Androida, wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć grę:

 • Przejdź do Sklepu Google Play w ustawieniach Chromebooka

 • Zaloguj się (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś)
 • Wpisz „Wśród nas” w pasku wyszukiwania sklepu

 • Wybierz ikonę gry
 • Instaluj grę

Niestety, jeśli Twój Chromebook nie obsługuje aplikacji na Androida, nie będziesz mógł grać w ten sposób wśród nas.

Jak grać wśród nas na Chromebooku za darmo

Among Us to darmowa gra dostępna w sklepie Google Play. Aby otrzymać darmową wersję gry, upewnij się, że:

 • Masz system operacyjny Chromebook, który obsługuje aplikacje na Androida
 • Pobierz aplikację przez oficjalne kanały Google

Pośród nas można pobrać na inne platformy do gier, ale dla większości użytkowników Chromebooków opcja Google jest jedyna i zawsze jest bezpłatna.

jak grać wśród nas na chromebooku

Jak grać wśród nas na Chromebooku bez pobierania

Czy aby zagrać w grę, musisz pobrać aplikację Among Us? Krótka odpowiedź brzmi „tak”.

Jeśli jednak jesteś nieugięty, aby nie pobierać gry, możesz zainstalować z niej pakiet APK. Musisz trochę poszukać, aby znaleźć APK aplikacji online, ale jest tam. Gdzieś.

Pamiętaj jednak, że jeśli zdecydujesz się pobrać plik APK do gry, masz kilka wad. Głównym z nich jest to, że Google nie będzie już zapewniać obsługi Chromebooka, ponieważ musisz zmienić dwie opcje, aby to działało:

 • Włącz tryb programisty
 • Wyłącz tryb chroniony

Włączenie trybu programisty ma również dodatkowy efekt uboczny polegający na wymazaniu całej zawartości z Chromebooka. Czy warto zagrać w tę grę? Prawdopodobnie nie. Ale ty decydujesz…

Jak grać wśród nas bez blokady na Chromebooku?

Granie wśród nas bez blokad to popularny temat online. Jeśli jeszcze nie wiesz, „odblokowana” wersja gry rzekomo pozwala ludziom grać w tę grę za darmo na swoim komputerze. Ale nie daj się nabrać.

Pozbawieni skrupułów wydawcy mogą promować niezablokowaną wersję Among Us, aby zachęcić Cię do zainstalowania złośliwych programów. Jeśli masz wątpliwości co do prawdziwości witryny, najlepszym sposobem na grę w Among Us na Chromebooku jest skorzystanie z wersji aplikacji Google.

Jak grać wśród nas na Chromebooku z WASD

wśród nas graj na chromebooku

Najpierw najważniejsze rzeczy…

Among Us szturmem podbija świat, ale ludzie zdają się zapominać, że jest to aplikacja na Androida. Oznacza to, że jest zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego. A jeśli pobierzesz grę ze Sklepu Google Play, to właśnie dostaniesz: grę ograniczoną do używania touchpada / gamepada.

Czemu?

Aplikacja Google liczy się jako wersja mobilna.

Jeśli nadal szukasz prostszego sposobu poruszania się w grze, zawsze możesz spróbować zmienić ustawienia:

 • Kliknij ikonę ustawienia koła zębatego z menu głównego ekranu

 • Pod nagłówkiem Kontrolki wybierz "Dotknij"

 • Wyjdź z menu

Sterowanie dotykowe działa nieco inaczej, jeśli grasz na komputerze. Zamiast używać ekranu dotykowego do poruszania się tak, jak na telefonie, używasz kliknięcia myszą. Każde kliknięcie działa jak dotknięcie ekranu, a twoja postać przejdzie do tego miejsca.

To nie jest dokładnie ruch WASD, ale pokonanie przeciągania joysticka, aby Twoja postać szła.

Jak grać wśród nas na szkolnym Chromebooku za darmo?

Grając na Chromebooku wydanym przez szkołę, możesz napotkać kilka problemów:

 • Sklep Google Play jest zablokowany
 • Nie masz uprawnień administratora

Oba te problemy mogą zakończyć twoje marzenia o graniu wśród nas, zanim jeszcze się zaczną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy Twoje urządzenie ma ograniczenia, które utrudniałyby pobieranie gry, wykonaj następujące czynności:

 • Przejdź do ustawień
 • Wybierz konta

Większość instytucji edukacyjnych wydaje Chromebooki ze szkolnymi kontami Google. Konta te mają pewne ograniczenia, które mogą uniemożliwić instalację gry. Ale jeśli widzisz ikonę plusa (+) w Kontach, to dobra wiadomość. Możesz dodać swoje osobiste konto Google i pobrać je ze sklepu Google Play.

Jak grać wśród nas na Chromebooku firmy Dell

Możesz grać w Among Us na Chromebooku firmy Dell, o ile model ma system operacyjny obsługujący aplikacje na Androida.

Na przykład te modele Chromebooków mogą grać w gry na Androida ze sklepu Google Play:

 • Chromebook 13 (3380)
 • Chromebook 3400
 • Inspiron Chromebook 14 „2 w 1” (7486)

Możesz znaleźć obszerną listę online opublikowaną przez The Chromium Projects.

Jeśli widzisz, że Twój Chromebook obsługuje aplikacje na Androida, wystarczy przejść do Sklepu Google Play i pobrać go.

Jak grać wśród nas na Chromebooku HP

Podobnie jak w przypadku korzystania z Chromebooka firmy Dell do gry „Wśród nas”, nie jest to tak bardzo ważne WHO sprawia, że ​​ale jaki model posiadasz. Projekty Chromium mają długą listę obsługiwanych, a także planowanych obsługiwanych urządzeń.

Po ustaleniu, że Twój Chromebook może uruchamiać aplikacje na Androida, przejdź do Sklepu Google Play i zainstaluj grę.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak włączyć Google Play na moim Chromebooku?

Włącz Google Play na swoim Chromebooku, wykonując kilka prostych czynności:u003cbru003eu003cbru003e• Przejdź do Szybkich ustawień w prawym dolnym rogu ekranuu003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-200473u0022 style=u0022width: 500px;u0022 src=u0022//www.techjunkie.com /wp-content/uploads/2021/01/Screenshot-2021-01-12-at-3.21.24-PM.pngu0022 alt=u0022u0022u003eu003cbru003e• Kliknij ikonę koła zębatego Ustawieniau003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-200472u0022 style=u0022szerokość: 500px ;u0022 src=u0022//www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot-2021-01-12-at-3.11.50-PM.pngu0022 alt=u0022u0022u003eu003cbru003e• Wybierz „Włącz” dla Sklep Google Playu003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-200476u0022 style=u0022szerokość: 500px;u0022 src=u0022//www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot-2021-01-12-at-4.34 .44-PM-1.pngu0022 alt=u0022u0022u003eu003cbru003e• Przeczytaj warunki korzystania z usługi i kliknij „Akceptuj”u003cbru003eu003cbru003eJeśli masz Chromebooka wydanego w szkole lub w pracy, d Urządzenie może mieć ograniczenia dotyczące pobierania czegokolwiek ze Sklepu Play.

Czy możesz grać w gry na Chromebooku?

W gry możesz grać na Chromebooku, o ile Twoje urządzenie ma system operacyjny obsługujący aplikacje na Androida.

Jak grać w gry Microsoft na Chromebooku?

W gry firmy Microsoft możesz grać na Chromebooku, o ile masz konto Microsoft i subskrypcję Game Pass Ultimate. Potrzebujesz też stosunkowo nowego Chromebooka, na którym można uruchamiać aplikacje na Androida.

Czy możesz zagrać w Genshin Impact na Chromebooku?

Nie możesz grać w Genshin Impact natywnie na Chromebooku. Możesz jednak zainstalować go na swoim urządzeniu za pomocą instalatora innej firmy i przenieść go na komputer.

Czy wśród nas jest bezpłatny na Chromebooku?

Wśród nas można grać za darmo na dowolnym urządzeniu obsługującym aplikację na Androida, jeśli pobierzesz ją ze sklepu Google Play.

Zanim pójdziesz…

Chromebooki wydawane przez szkoły zazwyczaj mają ograniczenia. Jednym z najbardziej irytujących jest blokowanie Sklepu Google Play. Te Chromebooki mają również zalogowane szkolne konto Google. Jeśli nie możesz zmienić konta na osobiste, istnieje prawdopodobieństwo, że nie będziesz mógł grać w grę na Chromebooku.

Czy zainstalowałeś Among Us na swoim Chromebooku? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.