Jak się rozłączyć w AnyDesk

Jeśli Ty i Twoi współpracownicy korzystacie z AnyDesk, to już wiesz, jak przydatny może być dostęp do komputerów drugiej strony w godzinach pracy. Choć ta funkcja może być wygodna, po zakończeniu pracy nie chcesz, aby ktoś wtrącał się do twojego komputera osobistego. Dlatego AnyDesk daje Ci możliwość szybkiego zakończenia połączenia, co odbierze Twojemu zespołowi dostęp do Twojego komputera.

Jak się rozłączyć w AnyDesk

W tym przewodniku pokażemy, jak zakończyć połączenie w AnyDesk. Ponadto omówimy proces pobierania i konfigurowania AnyDesk, a także wyjaśniamy jego podstawowe funkcje.

Pamiętaj, że AnyDesk działa tylko w przypadku autoryzowanego dostępu zdalnego, co naturalnie oznacza, że ​​nie możesz uzyskać dostępu do dowolnego komputera. Innymi słowy, nie tylko twój komputer musi mieć zainstalowany AnyDesk, ale także urządzenia, do których chcesz uzyskać dostęp.

Jak zakończyć połączenie

Pokażemy Ci, jak rozpocząć i zakończyć połączenie w AnyDesk, ponieważ oba wymagają tylko kilku szybkich kroków. Najpierw zobaczmy, jak można nawet podłączyć komputer do nowego urządzenia za pomocą AnyDesk.

  1. Otwórz AnyDesk na pulpicie.

  2. Poproś współpracownika lub członka zespołu o przesłanie identyfikatora AnyDesk.
  3. Skopiuj identyfikator.
  4. Wklej w polu „Zdalne biurko” w głównym oknie.

  5. Poczekaj, aż zaakceptują twoją prośbę.

Jeśli chcesz, aby ktoś inny miał dostęp do Twojego urządzenia, skopiuj swój identyfikator w lewym górnym rogu ekranu i wyślij go do tej osoby. Gdy spróbują uzyskać dostęp do Twojego urządzenia, pojawi się wyskakujące okienko. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć przycisk „Akceptuj”.

Kiedy nadejdzie pora zakończenia sesji, istnieją trzy sposoby zakończenia połączenia:

  1. Kliknij przycisk „Rozłącz” w oknie drugiego urządzenia.

  2. Zamknij kartę zdalnego urządzenia.
  3. Zamknij aplikację AnyDesk.

Zabezpiecz swoją prywatność na AnyDesk

Teraz wiesz, jak rozpocząć i zakończyć połączenie za pomocą AnyDesk. Wiesz również, jak pobrać AnyDesk na swoje urządzenie i jak korzystać z jego głównych funkcji. AnyDesk może być bardzo przydatnym narzędziem, gdy pracujesz w domu lub gdy pracujesz na wielu urządzeniach. Może pomóc w zarządzaniu pracą i nie przechodzić między różnymi ekranami.

Czy kiedykolwiek wcześniej zakończyłeś połączenie z AnyDesk? Czy użyłeś którejś z metod wymienionych w tym artykule? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.