Kolory iPhone'a 7: gama wspaniałych odcieni

Tak więc iPhone 7 nie jest już flagowym produktem Apple, co w przypadku iPhone'a 8 i iPhone'a X wydanego na początku tego roku. Mimo to iPhone 7 to świetny wybór, a teraz także w obniżonej cenie. Ale kiedy dojdziesz do kasy, musisz podjąć jeszcze jedną decyzję: jaki kolor iPhone'a 7 wybierzesz? Dostępny w wielu rozmarzonych odcieniach, niezdecydowanie konsumentów, jeśli chodzi o iPhone'a 7, jest namacalne. Niech szlag trafi te piekielne wybory.

Kolory iPhone'a 7: gama wspaniałych odcieni Zobacz powiązane iPhone 8 vs iPhone 7: Który kupić? Recenzja iPhone’a 7: Czy flagowy produkt Apple’a 2016 nadal mierzy się z nowszymi modelami?

Oto krótki opis wszystkich dostępnych opcji, aby dać Ci największą szansę na wybranie tej, której nie będziesz żałować za każdy miesiąc umowy.

W tej chwili możesz kupić iPhone'a 7 w jednym z pięciu kolorów. Oto one w estetycznie atrakcyjnym rzędzie na stronie Apple:iphone_7_colors

Niestety czerwony iPhone 7 był tak ograniczony, jak obiecał Apple, i nie jest już dostępny do zdobycia, chociaż zawsze możesz sprawdzić eBay. Podzielmy pozostałe kolory iPhone'a 7 jeden po drugim, od najjaśniejszego do najciemniejszego.

iPhone 7 kruczoczarnyiphone_7_jet_black_colors

Czarny jest mniej kolorem, a bardziej brakiem światła, można by sobie wyobrazić, że „czerń” byłaby tak ciemna, jak się wydaje, ale nie: Jet Black to najciemniejszy iPhone firmy Apple do tej pory, dostępny w błyszczącym czarnym wykończeniu, które jest spektakularne patrzeć na.

Jednak wybór tego koloru iPhone'a 7 ma pewną wadę. Łatwiej się zarysowuje, a Apple zauważa, że ​​model „może wykazywać drobne mikro-otarcia podczas użytkowania”.

iPhone 7 złotyiphone_7_gold_colors

Złoto ma trochę złą reputację i tak: jest trochę krzykliwe, ale jeśli wydajesz ponad 500 funtów na jakiś sprzęt, to prawdopodobnie nie ma nic złego w tym, żeby trochę się nim pochwalić,

Podobnie jak w modelu Rose Gold, linie antenowe są dość widoczne, jeśli uważasz to za problem.

iPhone 7 srebrnyiphone_7_silver_colors

Srebro, pomimo tego, że jest też niezwykle krzykliwe, nie jest w połowie tak kiepskie jak złoto. Mogę tylko założyć, że to dlatego, że oznacza to „drugie miejsce” na olimpiadzie, a kupowanie „drugiego miejsca” musi sugerować pewną dozę pokory, prawda?

Niewiele do powiedzenia na ten temat, poza tym, że linie antenowe są praktycznie niewidoczne i że będzie ładnie pasować do twojego starego MacBooka, jeśli go masz. To prawdopodobnie jest coś dla kogoś wartego, gdzieś.

iPhone 7 czarnyiphone_7_black_colors

Niektórzy ludzie po prostu lubią zwykłe smartfony i to właśnie zrobi czarny iPhone 7. Bez dodatków, po prostu stylowy, ponadczasowy telefon, który nie wyjdzie z mody.

Nawet Apple z tyłu urządzenia jest ciemniejszy niż normalnie. To naprawdę odlotowe.

iPhone 7 różowe złotoiphone_7_rose_gold_colors

Zdecydowanie najbardziej kolorową wersją iPhone’a 7s jest edycja Rose Gold. Chociaż zdjęcia sprawiają, że wygląda dość różowo, osobiście jest nieco bardziej subtelny, oferując bardziej miękkie krawędzie telefonu.

To dość wyraźnie zarysowuje białe linie anteny, co w rzeczywistości nie jest ani dobre, ani złe – ale biorąc pod uwagę, że są one prawie niewidoczne w modelu srebrnym, warto to podkreślić.

B01LW70BZX