Jak pobierać zdjęcia z iCloud

iCloud to jeden z największych wynalazków tego stulecia. Wszystkie Twoje najcenniejsze wspomnienia, kontakty, dokumenty, zdjęcia i filmy są bezpiecznie przechowywane na serwerach Apple, do których masz dostęp w dowolnym momencie. Dostępne dla wszystkich użytkowników Apple, jedno częste pytanie to: „Jak mogę odzyskać moje zdjęcia?”

Jak pobierać zdjęcia z iCloud

Nie, nie są one przechowywane w jakiejś chmurze na niebie, aby nigdy więcej nie uzyskać do nich dostępu. Bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz, możesz łatwo odzyskać i pobrać swoje zdjęcia z iCloud. W tym artykule pomożemy Ci pobrać zdjęcia przechowywane w dedykowanej usłudze chmury Apple.

Jak pobierać zdjęcia iCloud z przeglądarki

Niezależnie od tego, czy używasz komputera Mac, czy PC, pobieranie zdjęć z iCloud na swój komputer jest łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać następujące kroki:

 1. Przejdź do witryny iCloud i zaloguj się. Notatka: Aby się zalogować, konieczne może być wykonanie czynności weryfikacyjnych. Jeśli nie masz urządzenia Apple, które mogłoby odebrać kod, kliknij hiperłącze „Nie otrzymałem kodu weryfikacyjnego”, aby otrzymać wiadomość tekstową.

 2. Po zalogowaniu kliknij opcję „Zdjęcia”.

 3. Kliknij zdjęcie, które chcesz pobrać. Następnie kliknij ikonę Pobierz w prawym górnym rogu.

 4. Użytkownicy komputerów Mac muszą kliknąć „OK” w wyskakującym oknie, aby otworzyć je za pomocą oprogramowania Apple Preview. Użytkownicy komputerów PC będą musieli kliknąć pobrany plik i wybrać folder, do którego ma zostać wysłany obraz.
 5. Użytkownicy komputerów Mac będą musieli wybrać „Plik”, a następnie „Zapisz” z aplikacji Podgląd, podczas gdy użytkownicy komputerów PC powinni znaleźć swoje zapisane zdjęcia w folderze wybranym w kroku 4.

Możesz także pobrać wiele zdjęć jednocześnie. Użyj tych skrótów klawiaturowych, aby szybko wybrać wiele zdjęć:

 • Zaznacz wszystkie zdjęcia w albumie, używając skrótu klawiaturowego Command+A na komputerze Mac. Lub Control+A na komputerze.
 • Aby zaznaczyć wiele zdjęć, użyj skrótu Kliknięcie myszą+Polecenie na komputerze Mac lub skrótu Kliknięcie myszą+Sterowanie na komputerze PC.

 • Aby wybrać kolejne zdjęcia, ale nie wszystkie, użyj skrótu Kliknięcie myszą + Shift na komputerach PC i Mac.

Po wybraniu zdjęć, które chcesz pobrać, kliknij ikonę pobierania i wybierz lokalizację zapisu. Wszystkie Twoje zdjęcia zostaną zapisane w wyznaczonym folderze na Twoim komputerze.

Jak pobierać zdjęcia iCloud na smartfona

Jeśli nie masz dostępu do komputera lub chcesz pobrać zdjęcia iCloud na urządzenie mobilne, możesz. W tej sekcji pokażemy, jak pobierać zdjęcia iCloud za pomocą urządzenia z systemem iOS lub urządzenia z systemem Android.

Pobierz zdjęcia iCloud na urządzenie z systemem iOS

Jeśli chcesz odzyskać swoje zdjęcia iCloud na iPhonie lub pobrać niektóre przechowywane przez lata, możesz. Istnieją dwa sposoby na odzyskanie zdjęć iCloud na iPhonie lub iPadzie.

Po pierwsze, możesz włączyć opcję w Ustawieniach swojego iPhone'a, aby zsynchronizować wszystkie posiadane zdjęcia iCloud. To oczywiście zadziała tylko wtedy, gdy zdjęcia, które chcesz pobrać, są przechowywane na koncie iCloud. Zakładając, że ta funkcja nie jest jeszcze włączona, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie i dotknij swojego imienia u góry.

 2. Stuknij w „iCloud.’

 3. Stuknij w „Zdjęcia.’

 4. Włącz przełącznik obok opcji Zdjęcia.

Może być konieczne ponowne włączenie telefonu, aby pojawiły się wszystkie zdjęcia. Jeśli nie przyjdą automatycznie, będziesz musiał pobrać je ręcznie.

Następnie możesz pobrać zdjęcia z iCloud przy użyciu tej samej metody, którą zrobiliśmy w pierwszej części tego artykułu. To świetnie, jeśli próbujesz pobrać zdjęcia z innego konta iCloud. Oto jak pobrać zdjęcia z iCloud za pomocą przeglądarki internetowej na iPhonie. Notatka: Możesz użyć dowolnej przeglądarki, ale użyjemy natywnej przeglądarki Safari firmy Apple, ponieważ jest to taka, którą ma każdy użytkownik iPhone'a.

Aby pobrać zdjęcia iCloud na iPhone'a, wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz Safari i przejdź do iCloud.com.
 2. Zaloguj się na swoje konto iCloud i dotknij „Zdjęcia.’

 3. Stuknij „Wybierz” w prawym górnym rogu i stuknij zdjęcia, które chcesz pobrać. Notatka: Stuknij „Wybierz wszystko” w lewym górnym rogu, aby pobrać wszystkie swoje zdjęcia iCloud.

 4. Kliknij kółko z trzema pionowymi kropkami w prawym dolnym rogu.

 5. Uzyskiwać 'Ściągnij.’

 6. Otworzy się nowa strona internetowa. Uzyskiwać 'Ściągnij' Ponownie.

 7. Stuknij ikonę pobierania w prawym górnym rogu.

 8. Stuknij plik Zip, aby go rozpakować. Następnie dotknij nowego folderu iCloud. Może to chwilę potrwać, ale zdjęcia zostaną pobrane i pojawią się w aplikacji Zdjęcia na iPhonie.

Pobierz swoje zdjęcia iCloud za pomocą urządzenia z Androidem

Ta sekcja wykorzystuje dokładnie te same kroki, co powyższa. Będziesz chciał użyć przeglądarki internetowej i odwiedzić iCloud.com. Musisz się zalogować, co oznacza, że ​​musisz otrzymać kod weryfikacyjny na urządzeniu Apple lub za pośrednictwem wiadomości tekstowej.

Po zalogowaniu możesz wybrać wszystkie swoje zdjęcia lub niektóre zdjęcia, tak jak zrobiliśmy to powyżej. Następnie wybierz ikonę trzech pionowych kropek z okręgiem wokół niej i pobierz swoje obrazy.

U dołu strony zobaczysz opcję „Pobierz”, dotknij jej. Następnie pojawi się nowe okno z plikiem Zip iCloud. Dotknij go, aby go rozpakować, a Twoje zdjęcia pojawią się w nowym folderze oznaczonym „Zdjęcia iCloud”.

Często Zadawane Pytania

Oto kilka odpowiedzi na pytania dotyczące pobierania zdjęć z iCloud.

Jak pobrać zdjęcia z innego konta iCloud?

Być może zmieniłeś konta iCloud lub próbujesz odzyskać zdjęcia z konta innej osoby. Jeśli tak, musisz użyć przeglądarki internetowej, aby pobrać swoje zdjęcia. Bez względu na urządzenie, jeśli masz dostęp do drugiego konta iCloud, możesz zalogować się za pomocą przeglądarki internetowej i wykonać powyższe kroki, aby pobrać swoje zdjęcia.

Czy iCloud jest bezpłatny?

Apple zapewnia każdemu identyfikatorowi Apple ID 5 GB bezpłatnego miejsca. Potem będziesz musiał zapłacić za więcej. Niestety w dzisiejszych czasach 5 Gb nie wystarcza, więc może być konieczne uaktualnienie planu pamięci masowej.