Apple Music: jak pobrać wszystkie utwory

Ideą Apple Music jest umożliwienie Ci wszystkich ulubionych utworów pod ręką i gotowych do przesyłania strumieniowego. W ten sposób możesz słuchać ulubionej muzyki bez zapełniania pamięci urządzenia.

Apple Music: jak pobrać wszystkie utwory

Czasami jednak może być wygodniej pobrać muzykę na telefon, zwłaszcza jeśli wybierasz się w miejsce bez stabilnego połączenia internetowego. To wtedy mogą zacząć się Twoje problemy z Apple Music.

Jeśli próbowałeś zbiorczo pobrać kilka albumów muzycznych z Apple Music, prawdopodobnie odkryłeś, że proces ten może być trudny. W rzeczywistości próba mogła zakończyć się twoją frustracją. I na pewno nie chcesz stukać ikony chmury setki razy, aby pobrać każdy utwór indywidualnie.

Cóż, istnieje kilka metod pobierania wszystkich utworów z Apple Music. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać wszystkie problemy z pobieraniem Apple Music.

Jak pobrać wszystkie utwory z Apple Music na iPhone'a?

Pierwsza technika pobierania wszystkich utworów z Apple Music na iPhone'a obejmuje tylko telefon i połączenie internetowe.

Oto, co musisz zrobić:

 1. Otwórz aplikację Muzyka i przejdź do „Biblioteki”.

 2. Zobaczysz „Utwory”, „Albumy” i „Playlisty” jako dostępne opcje. Menu „Utwory” przeniesie Cię do poszczególnych utworów, z których możesz je pobierać pojedynczo, więc wybierz „Albumy” lub „Playlisty”.

 3. Po znalezieniu albumu lub playlisty, które chcesz pobrać, możesz go pobrać na dwa sposoby:
  • Pierwszą opcją jest długie naciśnięcie tytułu albumu lub listy odtwarzania i wybranie „Pobierz” w menu, które się pojawi.

  • Alternatywnie możesz otworzyć żądany album lub listę odtwarzania. Znajdziesz symbol iCloud, który możesz dotknąć, aby pobrać wszystkie utwory z albumu lub listy odtwarzania, tuż obok ikony trzech kropek.

Ta metoda będzie szybsza niż pobieranie pojedynczych utworów. Jeśli jednak w swojej bibliotece masz wiele albumów, może to zająć dużo czasu. Aby zwiększyć frustrację, możesz mieć problemy z połączeniem danych i, w zależności od tego, ile muzyki chcesz pobrać, Twój iPhone może się rozładować.

Jak pobrać wszystkie utwory Apple Music na komputer?

Na szczęście istnieje znacznie szybsza technika pobierania wszystkich utworów z Apple Music. W przypadku tej metody użyjesz komputera PC lub Mac zamiast iPhone'a.

Wykonaj poniższe czynności, aby pobrać utwory z Apple Music za pomocą komputera:

 1. Przed rozpoczęciem procesu upewnij się, że na komputerze jest zainstalowana najnowsza wersja iTunes. Jeśli masz komputer Mac, powinien działać MacOS Catalina lub nowszy system operacyjny.
 2. Jeśli korzystasz z komputera z systemem Windows, otwórz iTunes. Użytkownicy komputerów Mac mogą po prostu przejść do „Muzyki”.

 3. Kliknij „Plik” i przejdź do opcji „Nowy”. Gdy menu się rozwinie, wybierz „Inteligentna lista odtwarzania”. Zobaczysz wyskakujące okienko z prośbą o wybranie reguł. Te reguły określają, które utwory trafią do nowej listy odtwarzania.

 4. Jeśli opcja „Dopasuj do następującej reguły” jest już zaznaczona, pozostaw ją bez zmian. Jeśli pole nie jest zaznaczone, kliknij je.

 5. Pod wierszem „Dopasuj do następującej reguły” znajdują się trzy menu. Aby kontynuować, musisz wprowadzić odpowiednie wartości w każdym z nich.
 6. Pierwszym będzie menu rozwijane. Wybierz "Czas" jako wartość dla tego pola.

 7. W następnym polu, również rozwijanym menu, wybierz „jest większy niż”. Po wypełnieniu tych dwóch pól zgodnie z opisem, dodane utwory zostaną przefiltrowane według długości, która jest wartością, którą wprowadzisz w trzecim polu.

 8. Wpisz „00:00” w ostatnim polu. Zapewni to, że wszystkie utwory znajdą się na liście odtwarzania.

 9. Odznacz opcję „Ogranicz do”.

 10. Na koniec upewnij się, że opcja „Aktualizacja na żywo” jest zaznaczona, aby nawet najnowsze utwory znalazły się na liście odtwarzania. Naciśnij przycisk „OK”.

 11. Zostaniesz poproszony o nazwanie nowej listy odtwarzania. Wybierz nazwę, którą natychmiast rozpoznasz.
 12. Po wykonaniu wszystkich poprzednich kroków utworzona lista odtwarzania będzie zawierać wszystkie utwory, które masz w Apple Music. Teraz możesz pobrać wszystkie utwory na iPhone'a z sekcji „Listy odtwarzania” swojej biblioteki muzycznej.

Jak pobrać wszystkie utwory z Apple Music na Androida?

Możesz pobrać wszystkie swoje utwory z Apple Music na urządzenie z Androidem, instalując aplikację Apple Music. Wszystkie utwory, albumy i listy odtwarzania znajdziesz w sekcji „Biblioteka” aplikacji. Po zlokalizowaniu tego, co chcesz pobrać, po prostu dotknij przycisku „Pobierz”.

Aby pobrać wszystkie utwory jednocześnie, utwórz listę odtwarzania z każdym utworem za pomocą komputera Mac lub PC i przejdź do pobrania jej na telefon. Szczegółowe instrukcje dotyczące tej metody można znaleźć w powyższych sekcjach.

Apple Music: Pobierz wszystkie utwory z iCloud

Chociaż pobieranie wszystkich utworów z Apple Music może wydawać się nieco skomplikowane, metody na to są stosunkowo proste. Wystarczy telefon, komputer i wystarczająco szybkie połączenie internetowe. Ponieważ Twoje utwory są już w iCloud, będą łatwe do znalezienia i łatwo dostępne.

Następnie trzeba czekać na pobranie muzyki z iCloud.

Teraz, gdy wiesz, jak pobrać wszystkie utwory z Apple Music, możesz zabrać swoje ulubione utwory, gdziekolwiek jesteś. Nie będziesz już ograniczany przez słaby odbiór, słaby sygnał Wi-Fi lub wolne lub niereagujące połączenie. Cała muzyka, której potrzebujesz, będzie w Twojej kieszeni.

Czy udało Ci się pomyślnie pobrać wszystkie utwory z Apple Music? Pobrałeś muzykę na iPhone'a lub Androida? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.