Jak zbierać specjalne przedmioty w Pokémon Go Gen 2: Evolving Onix into Steelix?

Specjalne przedmioty Pokémon Go Gen 2: Wprowadzenie

W ramach aktualizacji Pokémon Go Gen 2, specjalne przedmioty zostały wprowadzone jako nowy sposób ewolucji Pokémonów, których można używać w połączeniu z jagodami. Zręcznie, dostępne są nowe rodzaje jagód, które pomogą graczom złapać Pokémony. Przedmioty ewolucji są ważne do jednego użycia, po czym przestają działać.

Jak zbierać specjalne przedmioty w Pokémon Go Gen 2: Evolving Onix into Steelix?

Specjalne przedmioty Pokémon Go Gen 2: W skrócie

Nowe przedmioty ewolucyjne obejmują Dragon Scale (która ewoluuje Seadrę w Kingdrę), King's Rock (która ewoluuje Slowpoke w Slowking i Poliwhirl w Politoed) oraz Metal Coat (która ewoluuje Scyther w Scizora, a Onix w Steelix).

Ulepszenie Gen 2 wprowadziło również Sun Stone (który ewoluuje Gloom w Bellossom i Sunkern w Sunflora) oraz trafnie nazwany Up-Grade (który ewoluuje Porygon w Porygon 2)

Specjalne przedmioty Pokémon Go Gen 2: Jak je złapać

Zbieranie specjalnych przedmiotów nie będzie szczególnie trudne – są one po prostu otrzymywane z obracania PokeStops, podobnie jak wiele innych przedmiotów. Biorąc to pod uwagę, współczynniki wypadania przedmiotów specjalnych są niskie, szczególnie gdy porównamy je z współczynnikiem wypadania nowych jagód. Rzeczywiście, redditor CosmicPrankster, cytowany w Heavy, ubolewa nad faktem, że przetrałował około 50 PokeStopów („konserwatywna ocena”) i chociaż zebrał kilka nowych jagód, nie zdobył absolutnie żadnych specjalnych przedmiotów. Chór innych graczy zgodził się na Reddicie, że i ich spotkał ten los.

Zobacz powiązane Użyj tych Pokémonów, aby wygrać każdą bitwę Pokémon Go Gym w 2021 Pokémon Go hack: Jak ewoluować Eevee w Vaporeon, Flareon, Jolteon, a teraz Espeon lub Umbreon Pokemon Go Gen 4 UK News: Niantic dodaje 26 nowych stworzeń do swojej listy w październiku 2018 Gniazda Pokémon Go: Jak znaleźć gniazda Pokémon w Wielkiej Brytanii i Londynie Jak pokonać Pokémon Go Gyms: Nadchodzą nowe przeprojektowane siłownie i bitwy rajdowe

Nie rozpaczaj jednak, ponieważ prawdopodobnie zwiększysz swoje szanse na zdobycie nieuchwytnego przedmiotu, jeśli skończysz siedmiodniową passę PokeStop, sugerują raporty na Reddit. Redditor Adeel_07 powiedział: „Ja i kilka osób z mojego miasta zgłosiliśmy, że otrzymaliśmy te przedmioty podczas pierwszego przystanku w ramach 7-dniowej passy”. Ta wskazówka została również poparta przez Christophera Minasiansa, samego Alphra, którego jedyny specjalny przedmiot (jak dotąd) został złapany w ramach siedmiodniowej passy.

Podczas gdy specjalne przedmioty są nowe, proces pozostaje uspokajająco prosty: po prostu wybierz Pokémona, który chcesz ewoluować z menu, obserwuj, jak wymagany specjalny przedmiot jest zużywany, a twój Pokémon zregeneruje się jako nowo wyewoluowane stworzenie.

Będziemy aktualizować tę stronę, gdy dowiemy się więcej o specjalnych przedmiotach Pokémon Go Gen 2 i jak je złapać.