Tinder Gold pozwala płacić, aby zobaczyć, kto Cię lubi, oto jak wypada w porównaniu z Tinder Plus w Wielkiej Brytanii

Ogłoszony pod koniec sierpnia zeszłego roku, Tinder Gold pokazuje ci, kto przesunął się prosto na twój profil, zanim jeszcze zobaczyłeś go na liście potencjalnych dopasowań za 7,49 GBP miesięcznie. Wcześniej oboje musieliście potajemnie przesunąć palcem w prawo, zanim doszłoby do dopasowania i mogliby zacząć komunikować się ze sobą. Użytkownicy z Wielkiej Brytanii mogą również kupić Tinder Gold za 4,66 £ miesięcznie za sześć miesięcy lub 3,50 £ miesięcznie przy zakupie z góry za 12 miesięcy.

Tinder Gold pozwala płacić, aby zobaczyć, kto Cię lubi, oto jak wypada w porównaniu z Tinder Plus w Wielkiej Brytanii

Podczas gdy niektórzy krytykowali Tindera za dodanie modeli subskrypcji do swojej usługi, aplikacja osiągnęła szczyty list przebojów na początku września, a jej dyrektor ds. marketingu, Brian Norgard napisał na Twitterze: „Dzisiaj Tinder jest najbardziej dochodową aplikacją na świecie – powiedziałem ci, że subskrypcje może pewnego dnia stać się czymś.”

Zobacz powiązany LinkedIn opisuje swój program mentorski jako Tinder dla ofert pracy Umawiaj się z kolegami: Tinder Social przybył do Wielkiej Brytanii Ta nowa funkcja aplikacji Tinder pozwala grać w swatkę Tinder Super Likes przyjeżdża do Wielkiej Brytanii

Za miesięczną opłatę użytkownicy Tinder Gold mają przewagę nad meczami, dzięki czemu mogą wybierać spośród osób, które lubią ich wygląd. W poście na blogu Tinder powiedział, że Tinder Gold oferuje „najbardziej ekskluzywne” funkcje aplikacji, w tym Passport, Rewind, Unlimited Likes, pięć superlajków dziennie i jeden Boost miesięcznie, oprócz funkcji Likes You. Wiele z tych funkcji jest już dostępnych w Tinder Plus.

„Pomyśl o [Tinder Gold] jako o swoim osobistym konsjerżu Swipe Right — dostępnym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu — przynoszącym Ci wszystkie oczekujące mecze. Teraz możesz usiąść wygodnie, wypić wyborny koktajl i przeglądać profile w wolnym czasie”, wyjaśnia Tinder, nieco obrzydliwie, .

Tinder Gold był początkowo testowany w Argentynie, Australii, Kanadzie i Meksyku, a teraz został wprowadzony na całym świecie na iOS. Plotka głosi, że Tinder Gold na Androida zostanie uruchomiony w przyszłym miesiącu. Ale jak wypada Tinder Gold w porównaniu z Tinder Plus i czy warto za niego zapłacić?

Tinder Gold kontra Tinder Plus

Ogólnie rzecz biorąc, Tinder jest darmową aplikacją. Nie musisz płacić za przeciąganie i wysyłanie wiadomości do innych użytkowników.

Tinder Plus

W 2015 r. Tinder wprowadził na rynek Tinder Plus, którego cena była zależna od wieku i lokalizacji i wahała się od 3,99 GBP miesięcznie w Wielkiej Brytanii dla użytkowników w wieku od 18 do 27 lat do 14,99 GBP miesięcznie dla osób powyżej 28 roku życia. W Stanach Zjednoczonych analogiczne liczby dla osób w tym samym wieku wynoszą 9,99 USD i 19,99 USD, co sprawia, że ​​tańsza opcja jest droższa niż w Wielkiej Brytanii.

W wyniku niedawnego orzeczenia prawnego w Kalifornii, Tinder musi przestać pobierać od starszych użytkowników więcej pieniędzy miesięcznie za korzystanie z Tinder Plus.

Tinder został skrytykowany przez użytkownika Allana Candelore, który twierdził, że Tinder angażował się w nielegalną dyskryminację ze względu na wiek, obciążając co miesiąc swoich 30-letnich użytkowników więcej.

We wcześniejszym procesie obrona Tindera argumentowała, że ​​ceny opierały się na testach rynkowych, ale sąd apelacyjny orzekł przeciwko Tinderowi, stwierdzając, że chociaż prawo stanu Kalifornia dopuszcza pewną dyskryminację prowadzoną przez biznes, model cenowy Tindera nie podlega temu. To orzeczenie nie ma wpływu na inne regiony i inne prawa stanowe, więc nie jest jasne, jak wpłynie na Wielką Brytanię, a Tinder nawet ponownie rozważy swoją strategię.

W „gospodarkach wschodzących” Tinder pobiera średnio 2,99 USD miesięcznie za funkcje Tinder Plus, które obejmują:

Nieograniczone polubienia: W bezpłatnej wersji aplikacji możesz polubić tylko ograniczoną liczbę osób (około 100 w ciągu 12 godzin), ale w przypadku Tinder Plus ten limit jest usuwany. Możesz polubić tyle osób, ile chcesz i tak długo, jak chcesz.

Dodatkowe superlajki: Oprócz nieograniczonej liczby polubień, dzięki Tinder Plus otrzymujesz pięć tak zwanych super polubień. Te superlajki mówią, że mecze nie tylko je lubisz, ty naprawdę lubię ich, a to oznacza, że ​​podnosisz ich listę potencjalnych dopasowań i masz większą widoczność.

Przewijanie do tyłu: Jak sama nazwa wskazuje, Tinder Rewind pozwala cofnąć przesunięcie w przypadku popełnienia błędu i odrzucenia kogoś przez przypadek lub przesunąć palcem na osobę, z którą tak naprawdę nie chcesz się połączyć.

Paszport: Lista potencjalnych dopasowań Tindera jest oparta na Twojej aktualnej lokalizacji, ale funkcja Paszport w Tinder Plus pozwala wirtualnie teleportować się w inne miejsce i zobaczyć, jak wyglądają mecze w innym mieście lub kraju.

Złoto Tindera

Tinder Gold oferuje wszystkie funkcje Tinder Plus za pozornie niższą cenę (jeśli masz więcej niż 28 lat), a do tego:

Zwiększyć: A Boost sprawia, że ​​jesteś bardziej widoczny w aplikacji, a Tinder Gold daje Ci jeden Boost na miesiąc, dzięki czemu jesteś na czele aplikacji innych użytkowników na 30 minut.

Lubi cię: Najważniejszy dodatek w Tinder Gold pozwala zobaczyć, kto przesunął palcem w prawo w Twoim profilu, zanim przesunąłeś palcem w prawo na nim.