Jak usunąć swoje konto Uber na dobre?

Uber to doskonała usługa dostępna dla większości osób na zaludnionych obszarach. Podobnie jak w przypadku taksówki, możesz użyć aplikacji, aby ktoś przyszedł i odebrał Cię i zabrał do wybranej lokalizacji. Po założeniu konta możesz szybko zamówić przejazd, zapisać często odwiedzane miejsca, a nawet ustawić konkretną lokalizację na mapie.

Jak usunąć swoje konto Uber na dobre?

Ale co się dzieje, gdy nie chcesz już korzystać z Ubera? Czy możesz usunąć całe konto Uber i wszystko, co się z nim wiąże? W tym artykule pokażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o usuwaniu konta Uber.

Jak usunąć swoje konto Uber

Jeśli nie chcesz już korzystać z Ubera, możesz trwale dezaktywować swoje konto. Na szczęście jest to dość proste i możesz usunąć swoje konto Uber za pomocą aplikacji mobilnej lub Internetu. Wskoczmy od razu.

Jak usunąć swoje konto Uber – urządzenia mobilne

Jeśli masz dostęp tylko do swojego urządzenia mobilnego (smartfona), możesz usunąć swoje konto, wykonując następujące czynności:

  1. Otwórz aplikację Uber i zaloguj się.
  2. Stuknij ikonę Menu w lewym górnym rogu (trzy poziome linie).

  3. Stuknij w „Ustawienia‘ z menu.

  4. Następnie dotknij „Prywatność.’

  5. Przewiń na dół strony i dotknij „Usuń konto.’

  6. Postępuj zgodnie z instrukcjami weryfikacji, aby zalogować się i wprowadzić kod, który został do Ciebie wysłany SMS-em. Następnie kliknij „Kontynuuj”, aby anulować konto Uber.

Pamiętaj, że spowoduje to usunięcie wszystkich Twoich kont Uber, nawet Uber Eats.

Jak usunąć Uber Eats – Przeglądarka internetowa

Czasami łatwiej jest pracować na komputerze. Jeśli masz takie konto, wykonaj następujące kroki, aby usunąć swoje konto Uber:

  1. Przejdź do strony dezaktywacji Uber tutaj i zaloguj się na swoje konto.

  2. Przewiń w dół i kliknij ‘Kontyntynuj.’

  3. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby usunąć wszystkie swoje konta Uber.

Jak usunąć konto kierowcy Uber

Jazda dla Ubera stała się popularnym źródłem dochodów dla wielu osób w ciągu ostatnich kilku lat. Dzięki elastycznym grafikom i możliwości pracy, kiedy tylko chcesz, jazda dla Ubera może być bardzo kusząca. Ale co możesz zrobić, gdy nie chcesz już jeździć dla firmy?

Nie ma możliwości usunięcia konta Uber Driver w aplikacji. Jeśli usuniesz swoje konto zgodnie z powyższymi instrukcjami, Twoje konto Kierowcy nadal będzie istnieć. Aby trwale usunąć swoje konto, jeśli jesteś kierowcą Uber, musisz odwiedzić tę witrynę.

Wypełnij ankietę i prześlij ją do zespołu wsparcia Uber. Twoje konto zostanie zamknięte na stałe za 30 dni. Ten okres oczekiwania daje czas na odzyskanie istniejącego konta, jeśli zmienisz zdanie.

Co się dzieje po usunięciu konta?

Gdy po raz pierwszy poprosisz o usunięcie swojego konta Uber, zostanie ono dezaktywowane. Oznacza to, że konto nadal istnieje. Po 30 dniach, o ile nie zalogujesz się ponownie, Twoje konto Uber zostanie trwale usunięte. To 30-dniowe okno daje czas na zmianę zdania, a jeśli zdecydujesz się zachować konto, po prostu zaloguj się ponownie, aby je ponownie aktywować.

Usunięcie konta usuwa wszelkie kredyty, promocje lub nagrody powiązane z kontem i usuwa Twoją ocenę, co oznacza, że ​​jeśli chcesz korzystać z Ubera w przyszłości, zaczniesz od zera. Uber twierdzi, że może zachować pewne informacje nawet po usunięciu konta „zgodnie z wymogami lub dozwolonymi przez prawo”, ale nie rozwijał dalej.

Często Zadawane Pytania

Oto kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Ubera.

Jak usunąć konto Uber bez usuwania konta Uber Eats?

Niestety, Twoje konto Uber Eats i Uber to jedno i to samo. Jeśli usuniesz jedno, usuniesz drugie (chyba że używasz innego numeru telefonu i adresu e-mail, aby uzyskać dostęp do swoich kont). Możesz jednak skontaktować się z zespołem pomocy Uber, aby uzyskać dalszą pomoc.

Ile czasu zajmuje usunięcie konta Uber?

Gdy wybierzesz opcję usunięcia konta, natychmiast zniknie. Ale nadal możesz się do niego zalogować przy użyciu tego samego numeru telefonu/e-maila i hasła przez 30 dni. Po upływie tych pierwszych 30 dni Twoje konto zostanie trwale usunięte.

Jak odzyskać konto Uber po jego usunięciu?

Jeśli nadal jesteś w 30-dniowym okresie karencji, wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto Uber. Po 30-dniowym okresie karencji będziesz musiał utworzyć zupełnie nowe konto. Niestety, nie zobaczysz żadnych swoich przeszłych przejazdów ani treści.