Jak ponownie wylosować w Arknights

Natrafiłeś na Arknights, zainstalowałeś go i otworzyłeś grę. Potem w końcu rzuciłeś kilka banerów. Czy miałeś na myśli konkretny drop, ale nie miałeś szczęścia? Niestety, w systemach w stylu gacha wszystko zależy od szczęścia.

Jak ponownie wylosować w Arknights

Jednak nie ma się czym martwić, gdy jesteś dopiero na początku swojej przygody w Arknights. Możesz z łatwością zdecydować się na zmianę losów tyle razy, ile jest to konieczne, dopóki nie będziesz zadowolony z tego, jakie dropy.

Dla wyjaśnienia, „przerzucanie” nie jest opcją w grze. Zamiast tego chodzi o utworzenie nowego konta, aby ponownie rzucić banery od zera. Jeśli chcesz spróbować, jesteś we właściwym miejscu. Ten przewodnik pokaże Ci, jak przerzucić na iPhone'a, Androida i Bluestacks.

Jak ponownie wylosować Arknights na iPhonie?

Oto instrukcje, jak pomyślnie ponownie dołączyć do Arknights za pomocą iPhone'a:

 1. Po otwarciu Arknights musisz zalogować się jako gość.
 2. Przejdź do zakończenia lub pominięcia bitew samouczka. Możesz wycofać się z bitew, klikając koło zębate znajdujące się w lewym górnym rogu.
 3. Najpierw zbierz prezenty do ponownego losowania.
 4. Wybierz preferowany baner. Domyślnym zaleceniem jest baner z sześcioma gwiazdkami.
 5. Przejdź do strony głównej i kontynuuj kliknięcie ikony koła zębatego, aby otworzyć ustawienia.
 6. Następnie przejdź do „Konto” i kliknij „Powiąż. „Użyj prawidłowego adresu Gmail, najlepiej fikcyjnego dla kont fikcyjnych. Możesz użyć tego samego Gmaila dla powiązań, które następują, umieszczając po nim numer. Dla uproszczenia powinien odpowiadać próbie ponownego losowania. Jednym z przykładów jest „[email protected]” dla drugiej próby.
 7. Wyloguj się za pomocą tej samej zakładki Konto za każdym razem, gdy łączysz konto.
 8. Wylogowanie przeniesie Cię do ekranu startowego, gdzie znajdziesz przycisk „Zarządzanie kontem”.
 9. Zaloguj się ponownie jako gość, aby powtórzyć proces, jeśli nie jesteś zadowolony z rzutów.

Pamiętaj, że system iOS może wyświetlić błąd ponownego losowania, ponieważ dane zapisu nie są usuwane po tym, jak gracz spróbuje ponownie zainstalować grę w celu ponownego losowania.

Powodem powiązania z e-mailem jest to, że jest to konieczne, ponieważ nie możesz wylogować się jako gość. Wszystkie kody do nowych kont są wysyłane na podstawowy e-mail. Pamiętaj, że po wylosowaniu żądanego rzutu, powinieneś powiązać to konto z innym e-mailem zamiast z fikcyjnym, ponieważ +liczba kont fikcyjnych może sprawiać problemy, jeśli chodzi o późniejsze ich usunięcie.

Zawsze pamiętaj, aby powiązać swoje główne konto. W przeciwnym razie utracisz zapisane dane wraz z potencjalnie dobrymi rzutami.

Jak ponownie wylosować Arknights na urządzeniu z Androidem?

Poniższe instrukcje dotyczą ponownego losowania Arknights dla urządzeń z systemem Android:

 1. Otwórz aplikację Arknights. Następnie zaloguj się jako gość.

 2. Kontynuuj, kończąc lub pomiń bitwy samouczka.

 3. Odbierz darmowe prezenty do ponownego losowania.

 4. Wybierz baner. Większość graczy wybiera sztandar 6-gwiazdkowy.

 5. Przejdź do ekranu głównego, kontynuuj i otwórz ustawienia lub kliknij ikonę koła zębatego.

 6. Wybierz „Konto” i kliknij „Powiąż”. Użyj prawidłowego adresu Gmail, najlepiej fikcyjnego.

 7. Teraz kontynuuj wylogowanie za pomocą tej samej zakładki Konto. Rób to za każdym razem, gdy łączysz nowe konto.

 8. Po wylogowaniu zobaczysz ponownie ekran startowy. Tutaj znajdziesz przycisk „Zarządzanie kontem”.

 9. Możesz ponownie zalogować się jako gość, jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich rzutów.

Pamiętaj, aby używać tego samego Gmaila do kolejnych powiązań. Możesz to zrobić, umieszczając numer po adresie e-mail, ale musi on odpowiadać próbie ponownego losowania. Przykładem może być „[email protected]” dla trzeciej próby.

Alternatywnie możesz wyczyścić dane Arknights na swoim Androidzie. Wymazywanie danych pozwala graczom na ponowne wykorzystanie kont gości. Oto jak zacząć:

 1. Zamknij aplikację Arknights.

 2. Przejdź do ustawień aplikacji Arknights i wyczyść dane aplikacji wraz z pamięcią podręczną.

 3. Zresetuj identyfikator reklamowy Google na swoim urządzeniu z Androidem, przechodząc do Ustawień, Google (Usługi Google), Reklamy. W reklamach wybierz „Zresetuj identyfikator wyświetlania reklam”.

 4. Otwarte Arknights do ponownego losowania.

Możesz także zdecydować się na po prostu odinstalowanie i ponowne zainstalowanie gry zamiast czyszczenia danych. Jedną z wad w obu przypadkach jest to, że będziesz musiał poczekać na dostępną prędkość Internetu, aby pobrać dane aplikacji.

Kody do nowych kont są wysyłane na podstawowy adres e-mail, więc powiązanie wiadomości e-mail jest konieczne, ponieważ nie możesz wylogować się jako gość. Pamiętaj jednak, aby powiązać swoje główne konto, ponieważ możesz stracić zapisane dane.

Pamiętaj też, że po wylosowaniu żądanej rolki powinieneś powiązać to konto z innym kontem e-mail. Konta atrapy używające „+numeru” mogą powodować problemy, gdy będziesz chciał je później odwiązać.

Jak ponownie wylosować Arknights na Bluestacks

Ponieważ Bluestacks korzysta z Androida, tutaj stosuje się podobne instrukcje.

 1. Otwórz Arknights i zaloguj się jako gość.

 2. Pomiń lub zagraj w samouczek.

 3. Zbieraj nagrody dla nowo przybyłych i za logowanie, ponieważ pozwolą ci one szybko przerzucać losy.

 4. Jeśli chodzi o banery, warto wybrać ten 6-gwiazdkowy.

 5. Po przewinięciu przejdź do zakładki głównej i otwórz menu ustawień.

 6. Przejdź do „Konto” i wybierz „Powiąż”. Powiąż konto gościa za pomocą fałszywego adresu Gmail.

 7. Możliwe jest użycie tego samego adresu e-mail do kolejnych wiązań, gdy podasz po nich numer. Najlepiej byłoby, gdyby był taki sam, jak twój obecny adres ponownego losowania. Na przykład możesz użyć „[zabezpieczony adres e-mail]” przy czwartej próbie.

 8. Po pomyślnym nawiązaniu połączenia czas wylogować się z zakładki Konto.

 9. Zobaczysz ekran startowy i opcję "Zarządzanie kontem".

 10. Teraz możesz ponownie zalogować się jako gość i powtórzyć proces.

Kody do kont fikcyjnych są zawsze wysyłane na główny adres e-mail. Po wylosowaniu żądanego rzutu upewnij się, że powiązałeś to konto z innym adresem e-mail, a nie z fikcyjnym, ponieważ może to spowodować problemy podczas późniejszego odwiązania.

Powiązanie z e-mailem jest konieczne, ponieważ nie możesz wylogować się jako gość. Pamiętaj, aby powiązać swoje główne konto, w przeciwnym razie ryzykujesz utratę zapisanych danych, w tym swoich rzutów.

Jak szybciej przerzucać losy w Arknights

Szybsze przerzucanie wiąże się z pomijaniem bitew samouczka. Pomijanie bitew jest proste dzięki ikonie koła zębatego. Ponadto, gdy masz na myśli konkretny baner, z pewnością przyspiesza to.

Dostawcy poczty e-mail z obsługą Salt są niezbędne w przypadku szybkich powiązań ponownego przewijania. Gdy dostawca poczty e-mail używa soli, takiej jak konta Google Mail, oznacza to, że może wielokrotnie używać tego samego podstawowego adresu e-mail do rejestracji w tym samym punkcie rejestracji. Na marginesie, to, co piszesz po +, może być cyframi i literami, chociaż liczby są lepsze, ponieważ mogą pomóc Ci śledzić wiele ponownych rzutów. To nie to samo, co posiadanie wielu e-maili, ponieważ gdy solona wiadomość e-mail otrzymuje pocztę, jest przekierowywana do podstawowego e-maila.

Jeśli korzystasz z Androida i internetu, a instalacja przebiega szybko, możesz rozważyć użycie metody „Resetowanie identyfikatora wyświetlania reklam”.

Aby skorzystać z tej metody, zacznij od zamknięcia aplikacji Arknights. Przejdź do ustawień aplikacji i wyczyść jej dane i pamięć podręczną. Następnie musisz zresetować identyfikator reklamowy Google, przechodząc do Ustawienia -> Google (Usługi Google) -> Reklamy. Po zakończeniu tego procesu możesz ponownie wylosować.

Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z tej metody Androida może trochę potrwać, więc metoda adresu e-mail powinna być twoją opcją, niezależnie od platformy. Niezależnie od tego, z jakiego dostawcy poczty e-mail korzystasz, upewnij się, że obsługuje on sól. Ponieważ konta Gmail mogą używać soli, nadają się do ponownego losowania.

Ponowne losowanie jest tylko naturalne w Arknights

Rerolle są częścią świata gier w systemie gacha. Chociaż ponowne losowanie jest zalecane, gdy szukasz postaci, która ułatwi ci wczesną grę, możesz chcieć używać tej metody oszczędnie. W wielu grach, w tym Arknights, nacisk kładziony jest na rozgrywkę. Szkolenie uzyskanych postaci wraz z gromadzeniem materiałów do przyszłych wyciągnięć jest częścią procesu.

W końcu te przyszłe wyciągi zapewnią ci postacie, na które miałeś oko, więc nadawanie priorytetów ponownemu losowaniu nie jest konieczne. Jak mówi powiedzenie: „gdzie nie ma lekarstwa, jest cierpliwość”.

Na jaki idealny reroll szukasz? Jak dotychczas traktował cię system gacha? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.