Sky Soundbox: data premiery, cena i specyfikacja

Czym jest Sky Soundbox?

Telewizory stają się coraz cieńsze. To generalnie dobra rzecz, ponieważ próba zamontowania zestawu CRT na ścianie w najlepszym razie wyglądałaby bardzo głupio, a w najgorszym przypadku miałaby wstrząs mózgu. Z drugiej strony jakość dźwięku jest niejednolita – zwłaszcza bas. Soundbary rozwiązują ten problem: dedykowane pudełka, które znajdują się pod telewizorem i zapewniają mocniejszy dźwięk.

Sky Soundbox: data premiery, cena i specyfikacja

Sky Soundbox to soundbar, ale zapowiada się naprawdę bardzo dobrze. Wykonany przez wysokiej klasy francuskich audiofilów Devialet, Soundbox to 4-kilogramowy soundbar typu „wszystko w jednym”. Jest wyposażony w sześć 3-calowych głośników niskotonowych i trzy 2-calowe pełnozakresowe przetworniki w ustawieniu 120 stopni, aby zapewnić przyjemny, szeroki pejzaż dźwiękowy w 15-calowej długiej ramie.

Posiada wejście i wyjście HDMI, port na kabel optyczny i współpracuje z Dolby Digital+. Ma na pokładzie sprytną technologię dynamicznego zarządzania głośnością do zarządzania poziomami, a także kilka przydatnych trybów specjalnych dla różnych sytuacji. Na przykład tryb dialogowy podbija mowę w programach, podczas gdy tryb nocny obniża basy, aby zapewnić, że sąsiedzi nie zaczną protestować przeciwko Twojej obecności w okolicy.

Czy potrzebuję Sky do Soundboxa?

sky_soundbox_release_date

Technicznie rzecz biorąc, nie potrzebujesz nawet telewizora – możesz podłączyć go do telefonu przez Bluetooth, aby przesyłać strumieniowo Spotify, jeśli to twoja torba, ale straciłbyś jego główne funkcje.

Ale nie, możesz kupić soundbar, jeśli nie subskrybujesz Sky, i używasz go z Virgin Media, Freeview, Netflix lub cokolwiek innego – po prostu zapłacisz trochę więcej za ten przywilej.

Sky Soundbox: Cena

sky_soundbox_price

O ile dokładniej? Cóż, dla osób niebędących abonentami Sky Soundbox kosztuje 799 funtów, co czyni go dość drogim jak na listwę dźwiękową, nawet jeśli jest naprawdę bardzo dobry. Ale jeśli jesteś abonentem Sky TV, ceny spadają.

Zobacz powiązane plany przerzucania danych Sky Mobile są już dostępne dla tabletów Samsung z ofertami iPada „już wkrótce” Recenzja Sky Q Hub: Wreszcie Sky tworzy router, który nie wysysa recenzji Sky Q: Wszystko, co musisz wiedzieć

Jeśli masz abonament Sky TV, cena spada do 299 funtów, co jest bardzo kuszące, zakładając, że urządzenie spełnia swoją obietnicę. Jeśli masz konto Sky Q Multiscreen, zniżka staje się jeszcze większa: 249 GBP – 69% oszczędności na sugerowanej cenie detalicznej. I tak, możesz uzyskać zniżkę, jeśli wykupisz nowe konto – choć jest to ograniczone do oferty Sky Q Multiscreen.

Sky Soundbox: data premiery

Sky nie ogłosiło daty premiery Soundboxa, obecnie wymienia go na nieokreśloną datę jesienią, więc nie powinno to potrwać zbyt długo, zanim się dowiemy. Możesz wstępnie zarejestrować się w Sky Soundbox za pośrednictwem strony internetowej Sky, aby otrzymywać aktualizacje prosto z pyska konia.

Zdjęcia: Niebo i Devialet