Jak usunąć swoje konto Badoo?

Dzięki nowoczesnym aplikacjom randkowym składającym się z Tinder, Bumble, Hinge i innych darmowych aplikacji randkowych, ludzie często zapominają o prekursorach, takich jak Match, eHarmony i Badoo.

Jak usunąć swoje konto Badoo?

Założona w 2006 roku platforma jest dostępna w ponad 190 krajach na całym świecie, przetłumaczona na 47 języków i jest jedną z najczęściej używanych aplikacji randkowych na całym świecie. Jest to aplikacja typu freemium, co oznacza, że ​​oprócz bezpłatnego pobierania obejmuje zakupy w aplikacji.

Celem Badoo jest umożliwienie ludziom interakcji z osobami w ich okolicy i (jeśli wszystko pójdzie dobrze) umawianie się ze sobą na randki. Istnieje kilka różnych funkcji, takich jak poznawanie ludzi w pobliżu, wyszukiwanie użytkowników w różnych obszarach na całym świecie, spotkania (czyli po prostu przesuwanie palcem po osobach w Twojej okolicy) i wreszcie czat wideo, z którego użytkownicy mogą skorzystać, aby wejść w interakcję po krótkiej rozmowie.

Użytkownicy tworzą profil, przesyłając swoje zdjęcia, tworząc biografię, która ich opisuje i wyraża ich osobowość, a nawet dzielą się wspólnymi zainteresowaniami i przyjaciółmi na platformie. Ci, którzy płacą za zakupy w aplikacji, zyskują jeszcze więcej funkcji. Te funkcje premium (znane jako „super moce”) obejmują:

  • Zwiększona widoczność: Spowoduje to umieszczenie Twojego zdjęcia profilowego na pierwszej stronie aplikacji, znanej jako panel Spotlight, dzięki czemu przyciągniesz więcej uwagi potencjalnych zalotników.
  • Zobacz swoje polubienia: Podobnie jak większość aplikacji randkowych, opłacenie miesięcznej subskrypcji Badoo pozwala zobaczyć, kto polubił Twój profil, dając Ci szansę na gwarantowane dopasowanie.
  • Popularny czat: Użytkownicy Premium mogą bezpośrednio wchodzić w interakcje z najpopularniejszymi osobami w aplikacji.
  • Najważniejsze wiadomości: Ta funkcja pozwala wyróżnić swoje wiadomości, przesuwając je na górę skrzynki odbiorczej meczu.
  • Tryb niewidoczny: Tryb niewidoczny umożliwia przeglądanie aplikacji bez bycia widocznym dla innych użytkowników, dzięki czemu możesz przeglądać to, co ma do zaoferowania aplikacja, bez wystawiania swojego profilu, aby świat mógł je zobaczyć.

Niezależnie od tego, czy korzystasz z darmowej czy płatnej wersji, aplikacja jest idealnym sposobem na poznanie innych osób zainteresowanych podobnymi rzeczami.

Usuwanie konta Badoo

Chociaż aplikacja jest świetna do poznawania nowych ludzi, czasami możesz chcieć usunąć aplikację randkową Badoo. Może to być spowodowane tym, że znalazłeś kogoś, z kim możesz być lub po prostu jesteś znudzony aplikacją. Może to być spowodowane tym, że często zgłasza się, że aplikacja ma straszne środki ochrony prywatności, co oznacza, że ​​Twoje dane są stale zagrożone. Bez względu na powód, ten przewodnik jest tutaj, aby pokazać, jak na dobre usunąć swoje konto Badoo.

Ponieważ Badoo jest dostępne na wielu różnych platformach, takich jak Android, iOS, PC i Mac, istnieje kilka sposobów na usunięcie konta. Ten przewodnik obejmie je wszystkie.

Zanim zaczniemy, pamiętaj, że Twoje konto nie zostanie natychmiast usunięte. Zamiast tego przechodzi 30-dniowy okres dezaktywacji. Chociaż nikt nie może Cię w tym czasie zobaczyć, służy jako dobra kopia zapasowa na wypadek, gdybyś zmienił zdanie i chciał nadal z niego korzystać po pewnym czasie.

Na początek wybierz swoją platformę. Przejdziemy teraz do różnych kroków.

Usuwanie konta Badoo na PC

Aby rozpocząć od usunięcia konta Badoo na PC, zaloguj się na swoje konto przez stronę Badoo. Powinno to być łatwe za pomocą adresu e-mail i hasła.

Następnie przejdź do swojego profilu, co można zrobić, klikając swoje imię w lewym górnym rogu ekranu. Stamtąd przejdź do ustawień w prawym górnym rogu ekranu konta. Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę ustawień konta.

Przewiń w dół swojego konta, a zobaczysz opcję "Usuń konto". Kliknij go, a pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, czy na pewno chcesz usunąć konto. Będzie mnóstwo opcji pól wyboru, które próbują zmienić zdanie; Po prostu ich ignoruj. Platforma zaoferuje Ci również zniżkę Premium na pozostanie na niej. Odrzuć to, klikając „Usuń swoje konto”.

Badoo zapyta Cię, dlaczego usuwasz swoje konto. Istnieje mnóstwo różnych powodów, które możesz wypełnić, jeśli chcesz. W przeciwnym razie po prostu wypełnij własne i kliknij „Kontynuuj”. Platforma poprosi Cię o podanie hasła, aby sfinalizować usuwanie wraz z kilkoma unikalnymi znakami. Zrób to, ponownie kliknij „Usuń”, a zostanie usunięty! Pamiętaj, że jeśli zmienisz zdanie, masz 30 dni na odzyskanie konta!

Usuwanie konta Badoo na Androidzie/iOS

Chociaż kroki na komputerze były nieco za dużo, proces usuwania aplikacji jest znacznie prostszy.

Aby rozpocząć, zaloguj się do aplikacji Badoo na komputerze z systemem Android lub iOS. Stąd przejdź do ustawień za pomocą opcji w lewym dolnym rogu swojego profilu. Przejdź do konta i kliknij opcję swojego numeru telefonu/e-maila na tej stronie. Doprowadzi to do kolejnej strony, która pozwoli Ci usunąć swoje konto Badoo.

Na tej stronie będziesz mógł wylogować się ze swojego konta, zmienić hasło za pomocą „Zapomniałeś hasła?” link i na koniec całkowicie usuń swoje konto. Kliknij „Usuń konto”, wybierz powód usunięcia (po walce z mnóstwem reklam), a następnie zignoruj ​​ofertę premium i potwierdź usunięcie konta. Otrzymasz wyskakujące okienko potwierdzające usunięcie tego konta i gotowe!

Gratulujemy usunięcia konta Badoo. Sprawdź wszystkie nasze inne przewodniki po oprogramowaniu tutaj na TechJunkie!