5 najlepszych rozszerzeń VPN dla Chrome [2021]

Dla wielu VPN jest teraz niezbędny za każdym razem, gdy korzystasz z Internetu. Niezależnie od tego, czy używasz komputera stacjonarnego, laptopa czy telefonu, powinieneś używać VPN, aby ukryć to, co robisz. Nie musisz mieć nic do ukrycia, ale dzięki dostawcom usług internetowych, którzy mogą teraz legalnie zbierać dane o Twoich nawykach przeglądania i sprzedawać je dla zysku, Twoja prywatność nigdy nie była tak cenna.

5 najlepszych rozszerzeń VPN dla Chrome [2021]

Ponieważ Chrome jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek na świecie, nic dziwnego, że wiodący dostawcy VPN tworzą rozszerzenia specjalnie dla niej. Niektóre usługi działają lepiej niż inne, a niektóre VPN są również lepsze od innych. W rzeczywistości, w zależności od dostawcy Internetu, prędkość Twojego internetu może ulec spowolnieniu podczas korzystania z VPN, więc upewnij się, że zrobiłeś wszystko, co w Twojej mocy, aby przyspieszyć korzystanie z Chrome.

Jako strona internetowa, która bardzo dba o prywatność w Internecie, przygotowaliśmy listę najlepszych rozszerzeń VPN dla Chrome. Każdy z nich działa dobrze w przeglądarce i oferuje zarówno aplikację komputerową, jak i określone rozszerzenie Chrome do zlokalizowanej ochrony. Postępuj zgodnie z tym artykułem, aby zapoznać się z naszym podsumowaniem rozszerzeń Chrome VPN.

VPN i prywatność

Częstą odpowiedzią władz podczas dyskusji na temat VPN lub prywatności w Internecie jest „jeśli nie masz nic do ukrycia, po co się martwić?”. Jest to niewiarygodnie krótkowzroczny i celowo ignorancki pogląd z trzech bardzo dobrych powodów.

Dostawcy usług internetowych zarabiają na Twoich danych

Ponieważ zasady zostały złagodzone, które umożliwiają dostawcom usług internetowych zarabianie na danych przeglądania, większość z nich właśnie to zrobiła. Twoje dane są anonimowe i nie można ich zidentyfikować, o czym wiemy, ale Twoje dane są nadal wykorzystywane do osiągania zysków u Twojego dostawcy usług internetowych.

VPN chronią Cię w Internecie

VPN to nie tylko prywatność. Dotyczą także bezpieczeństwa. Korzystać z hotspotów Wi-Fi? Łączyć się z sieciami bezprzewodowymi na lotnisku lub w pracy? Jeśli tak, to zrobienie tego bez VPN naraża Cię na zbieranie danych lub atak hakerów, fałszywych hotspotów lub złośliwego oprogramowania. Przeprowadź nawet bardzo proste wyszukiwanie w Internecie dowolnego z nich, a zobaczysz wiele dowodów na to, że te zagrożenia są prawdziwe.

Najlepszym sposobem ochrony przed nimi jest szyfrowanie połączenia za pomocą VPN. Możesz być widoczny, ale Twojego ruchu nie można zidentyfikować ani dotknąć. To wystarczający powód, aby go użyć.

Twoje dane są Twoje

Wreszcie nie ma znaczenia, czy masz coś do ukrycia, czy nie. Twoje dane są dokładnie takie, jak Twoje. Nikt inny nie ma do tego prawa, chyba że im tego prawa przyznasz, więc masz również prawo go chronić.

Biorąc pod uwagę nasze powody, dla których korzystamy z VPN na uboczu, przejdźmy do naszych pięciu typów rozszerzeń VPN w Chrome.

Nasza rekomendacja: Instalacja ExpressVPN

ExpressVPN jest ogólnie bardzo kompetentnym dostawcą VPN, w tym rozszerzeniem Chrome. Jest to jedna z największych nazw w sieci VPN, ale jest także jedną z droższych opcji. Plan roczny kosztuje 8,32 USD miesięcznie, 12,95 USD, jeśli jest płacony co miesiąc, lub możesz uzyskać plan 6-miesięczny za 9,99 USD miesięcznie. Dostajesz jednak nieograniczoną przepustowość, doskonałą wydajność i niezawodność, 256-bitowe szyfrowanie AES i wiele funkcji. ExpressVPN to sieć VPN bez dziennika, jeśli korzystasz z aplikacji, ale istnieje pewne rejestrowanie, jeśli używasz rozszerzenia Chrome. Bądź świadomy tego, co robisz podczas korzystania z Chrome!

Drugie miejsce: Instalacja niedźwiedzia tunelowego

Tunnelbear to najwyższej jakości dostawca VPN, który oferuje podstawowy bezpłatny pakiet z 500 MB danych miesięcznie, 3,33 USD miesięcznie bez ograniczeń w przypadku planu 3-letniego i 4,99 USD miesięcznie w przypadku abonamentu rocznego. Dla wygody oferuje samodzielną aplikację VPN i rozszerzenie Chrome. Tunnelbear jest znany z niezawodności i szybkości i domyślnie używa 256-bitowego szyfrowania AES. Przy bardzo małej liczbie rejestrów i niezależnych audytów bezpieczeństwa przeprowadzanych regularnie, Tunnelbear wkłada wiele swoich zasobów w utrzymanie Twojego bezpieczeństwa.

Wszyscy inni Instalacja osłony Hotspot

Hotspot Shield to kolejna bardzo ugruntowana nazwa w sieciach VPN, która oferuje również rozszerzenie do Chrome oraz własną aplikację. Ta sieć VPN nie miała najlepszej reputacji pod względem szybkości i niezawodności, ale teraz jest doskonałą opcją pod względem bezpieczeństwa, szybkości i niezawodności. Aplikacja i rozszerzenie działają dobrze i ułatwiają szyfrowanie połączenia na prawie każdym urządzeniu. Ceny są również rozsądne, zaczynając od 7,99 USD miesięcznie za nieograniczony ruch.

Instalacja ZenMate VPN

ZenMate VPN to kolejny zaufany dostawca, który oferuje samodzielną aplikację i rozszerzenie Chrome. Jest już od jakiegoś czasu i okazał się niezawodny. Aplikacja działa dobrze i utrzymuje połączenie niezależnie od tego, co robisz i na jakim urządzeniu. Usługa gwarantuje brak logów, co jest zaletą dla wielu użytkowników. Minusem jest to, że usługa oferuje tylko 128-bitowe szyfrowanie, które nie jest najsilniejsze. Wystarczy prywatność, to wystarczy. Dla poważniejszego bezpieczeństwa nie jest. Dostępna jest bezpłatna i płatna wersja aplikacji z ograniczoną prędkością i danymi, podczas gdy premia wynosi od 10,99 USD miesięcznie, 4,49 USD miesięcznie za abonament roczny lub 1,65 USD miesięcznie za plan 3-letni, w zależności od oferowanych rabatów .

Instalacja NordVPN

NordVPN to kolejna wiodąca marka w sieci VPN, która oferuje samodzielną aplikację i rozszerzenie Chrome. NordVPN jest wysoko ceniony za rozmiar swojej sieci, szybkość usług i jakość aplikacji. Jest to również zwykle jedna z najdroższych opcji VPN, ale obecnie istnieje specjalna oferta, która obniża cenę do znacznie bardziej uzasadnionej kwoty. Aplikacja jest bardzo stabilna, podobnie jak rozszerzenie. Dostępne są setki serwerów i jest to sieć VPN bez dzienników.

Rozszerzenia VPN do Chrome

Istnieje wiele rozszerzeń Chrome VPN do wyboru. Mam nadzieję, że nasza lista pomogła Ci zrozumieć, czego szukać i kilka opcji do wyboru. Bez względu na to, którego dostawcę wybierzesz dla swojej sieci VPN, upewnij się, że nie rejestruje on aktywności ani nie sprzedaje Twoich danych, jak ma to miejsce w przypadku większości darmowych sieci VPN.

Podziel się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami na temat VPN poniżej.