Najlepsze VPN dla BBC iPlayer

BBC iPlayer to platforma cyfrowej transmisji strumieniowej dla British Broadcasting Corporation, BBC. Ponieważ BBC jest finansowane przez brytyjskie licencje telewizyjne, ogranicza dostarczanie treści do innych krajów. Jak zawsze, jeśli chcesz naprawić swój telewizor Brit TV, istnieją sposoby na obejście tego. Ta lista najlepszych sieci VPN dla BBC iPlayer zapewnia w ten sposób.

Najlepsze VPN dla BBC iPlayer

Możesz uzyskać dostęp do BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii, ale nie widzisz wielu treści i zależy to całkowicie od tego, gdzie jesteś. Niektóre kraje w ogóle nie mają do niego dostępu, podczas gdy inne mają ograniczony katalog treści do obejrzenia. Zwykłym sposobem obejścia tego jest użycie Britbox, wspólnego przedsięwzięcia BBC i innego brytyjskiego kanału telewizyjnego ITV. Britbox to usługa subskrypcyjna, a jeśli nie chcesz płacić, korzystanie z VPN w celu zapewnienia bezpiecznego surfowania, oferując jednocześnie dostęp do treści geoblokowanych, oferuje znacznie lepszą wartość.

Jeśli chcesz nadążyć za Doctor Who, Killing Eve lub Line of Duty, chcesz przeboju Doktora Fostera lub czegoś innego, możesz uzyskać dostęp do tych programów i nie tylko, korzystając z VPN. W tym artykule wymieniono niektóre sieci VPN, które warto rozważyć.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

BBC i VPN

Podobnie jak Netflix, Hulu, DirecTV i inne usługi przesyłania strumieniowego, BBC aktywnie próbuje blokować VPN. Każdy dostawca VPN z tej listy działa omijając te blokady, gdy tylko jest to możliwe. Zmieniają adresy IP lub zakresy swoich serwerów VPN, próbując je ukryć. Dostęp nie jest gwarantowany, ale korzystanie z jednej z tych usług ma największą szansę na uzyskanie dostępu do iPlayera.

Sposoby ograniczenia wykrywania i blokowania VPN

Jak można się spodziewać, dostawcy treści muszą zachować czujność i być na bieżąco z blokowaniem dostępu przed dostępem niezgodnym z prawem. W końcu zgadzają się na wielomilionowe kontrakty na dostarczanie treści, które robią tylko w określonych lokalizacjach.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Połącz się z inną siecią VPN

Jeśli jesteś blokowany na jednym adresie IP od dostawcy VPN, wypróbuj inny. Bazując na doświadczeniu, czasami trzeba spróbować do trzech różnych adresów IP, zanim znajdziesz taki, który działa przez jakiś czas.

Gdy adres IP zostanie wykryty jako możliwy VPN, po prostu połącz się z innym, aby obejść wykrycie.

Usuń zaznaczenie dodatkowych ustawień zabezpieczeń

Często serwer VPN jest wykrywany mniej na podstawie wyjścia pakietów, ale bardziej na podstawie jego braku. Z wielu względów bezpieczeństwa serwer VPN jest często skonfigurowany tak, aby nie odpowiadał na określone żądania i pakiety. Jednak często może to prowadzić do wykrycia, ponieważ wiele tradycyjnych sieci nie jest skonfigurowanych do reagowania w taki sposób na żądania i protokoły.

Oferta limitowana: 3 miesiące ZA DARMO! Zdobądź ExpressVPN. Bezpieczny i przyjazny dla przesyłania strumieniowego.

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Z tego powodu wyłączenie dodatkowych protokołów bezpieczeństwa zawartych w VPN może czasami umożliwić dostęp do treści, które w przeciwnym razie mogłyby być ograniczone.

ExpressVPN

Strona główna ExpressVPN

Istnieje wielu dostawców VPN do wyboru, ale zdecydowanie powinieneś wziąć pod uwagę ExpressVPN przy dokonywaniu wyboru. Wiele osób korzysta z VPN, aby uzyskać dostęp do treści, które w przeciwnym razie mogłyby być im ograniczone lub niedostępne w oparciu o geolokalizację, tj. kontynent, kraj, stan lub miasto. Dzięki tysiącom serwerów w 94 krajach masz wiele opcji do wyboru, wybierając spośród nich serwer VPN

NordVPN

Strona główna NordVPN

NordVPN aktywnie walczy z czarną listą VPN i oferuje tysiące serwerów na całym świecie, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do lokalnych treści, gdziekolwiek jesteś, a także treści z domu lub BBC iPlayer. Dostawca ma obecnie ponad 5200 serwerów w 60 krajach, wbudowane blokowanie reklam i możliwość podwójnego przeskoku serwerów VPN na te czasy, kiedy naprawdę nie chcesz być identyfikowany. Nie jest to najtańsza opcja, ale jest szybka i niezawodna.

Czysty VPN

Strona główna PureVPN

PureVPN to kolejny godny pretendent do najlepszych sieci VPN dla BBC iPlayer. Jest również szybki i niezawodny, a także zapewnia dostęp do treści blokowanych geograficznie. Mają ponad 6500 serwerów na całym świecie w ponad 140 krajach i całodobową obsługę klienta. Ma również fajną funkcję, dzięki której możesz podzielić ruch internetowy na część przez VPN, a część na jasne. To fajna funkcja, która umożliwia dostęp do lokalnych treści, jednocześnie umożliwiając dostęp do treści blokowanych geograficznie. Niektórzy testerzy stwierdzili, że PureVPN nie działa dla nich, ale w moich testach działał dobrze, więc być może zaktualizowali swoją listę serwerów.

CyberGhost

Strona główna CyberGhost

CyberGhost to kolejny niezawodny dostawca VPN i stały na naszych najlepszych listach VPN. Jest szybki, niezawodny i oferuje dobrą jakość. Podobnie jak te inne, usługa aktywnie stara się udostępniać treści blokowane geograficznie. Mają ponad 7200 serwerów w 91 krajach, w tym w USA, więc powinieneś być w stanie oglądać iPlayer w domu. Aplikacja jest prosta w obsłudze i działa na większości urządzeń, więc nie ma wymówki, aby nie otrzymać poprawki Brit TV.

Hotspot Shield

Strona główna Hotspot Shield

Hotspot Shield to kolejna sieć VPN dla BBC iPlayer. Działa dobrze, jest szybki, niezawodny i wydaje się, że przez większość czasu utrzymuje dostęp do treści blokowanych geograficznie. Oferują ponad 3200 serwerów w ponad 80 krajach na całym świecie, w tym w USA. Aplikacja jest łatwa w użyciu, wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie i oferuje 45-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

VyprVPN

Strona główna VyprVPN

VyprVPN to moja ostatnia sugestia dotycząca VPN, która umożliwia dostęp do BBC iPlayer. Jest szybki, niezawodny i ma ponad 700 serwerów na całym świecie. Wyróżnia się VyprVPN w technologii Chameleon, która ukrywa serwery VPN przed skanowaniem sieci, dzięki czemu jest mniej prawdopodobne, że zostaną zablokowane. Firma jest również właścicielem serwerów, z których korzysta, zamiast je wynajmować, ale nie ma to wpływu na iPlayer. Musisz jednak dodatkowo zapłacić za Chameleon.

VPN i dostęp do treści BBC iPlayer

Istnieje kilka znaczących nieobecności na tej liście VPN dla BBC iPlayer. Niektóre znane są z tego, że nie działają z iPlayerem, podczas gdy inne nie działały podczas moich testów. Nie oznacza to, że nigdy nie działają lub nigdy nie będą działać, ale te elementy VPN są migawkami wydajności w tym konkretnym czasie.

Większość dostawców VPN zmienia serwery lub zakresy adresów IP, gdy tylko wykryją lub zostaną powiadomieni o zablokowaniu. Ponieważ adresowanie IP jest dynamiczne, może to zająć mniej niż godzinę i rozpowszechnić się w Internecie. Tak więc, jeśli Twój obecny dostawca VPN nie współpracuje z iPlayerem, jeśli aktywnie pracuje nad zapewnieniem dostępu do treści blokowanych geograficznie, jest to prawdopodobnie tylko kwestia czasu.

Jeśli korzystasz z innej sieci VPN, która działa z BBC iPlayer, nie wahaj się zasugerować jej poniżej. Im więcej opcji, tym lepiej!