Jak zmienić swój awatar Bitmoji

Istnieje wiele sposobów na zmianę lub dostosowanie awatara za pomocą Bitmoji. Możesz dostroić rysy twarzy awatara, zmienić jego strój lub odcień skóry.

Jak zmienić swój awatar Bitmoji

Te poprawki pozwalają uzyskać spersonalizowany wygląd na Snapchacie. To powiedziawszy, potrzebujesz zarówno aplikacji Snapchat, jak i Bitmoji na swoim smartfonie, aby wprowadzić niezbędne zmiany. Bez dalszych ceregieli zanurkujmy od razu i zobaczmy, jak to zrobić.

Zmiana awatara za pomocą aplikacji Bitmoji

Ikony zmian awatarów znajdują się w prawym górnym rogu aplikacji Bitmoji. Aby zmienić rysy twarzy awatara, dotknij ikony „uśmiechnięta osoba”. Aby uzyskać fajny strój, kliknij ikonę „t-shirt” po prawej stronie.

Bitmoji Jak zmienić awatara

Cechy twarzy

Lista rzeczy, które możesz zmienić na twarzy swojego awatara, wydaje się nie mieć końca. W rzeczywistości możesz zrobić to tak blisko własnego podobieństwa, jak chcesz. Możesz także wykazać się kreatywnością i na przykład uzyskać parę różowych brwi pasujących do twoich okularów.

Bitmoji

Kreatywny czy nie, Bitmoji sprawił, że bardzo łatwo jest uczynić swój awatar tak osobistym, jak chcesz. Pasek wyboru znajduje się na dole ekranu. Wystarczy przesunąć palcem w lewo lub w prawo i dotknąć ikony, aby wyświetlić okno wyboru.

Przy włączonym oknie wyboru możesz także używać strzałek do poruszania się w lewo iw prawo. Istnieje ogromna liczba stylów i kolorów, niezależnie od funkcji, którą chcesz zmienić. Po prostu przesuń palcem w górę lub w dół, dotknij żądanej opcji, a Twój awatar natychmiast się zmieni.

Ponadto możesz zmienić ogólny styl awatara, dotykając pierwszej ikony na pasku wyboru. Opcje obejmują Bitstrips, Bitmoji Classic i Bitmoji Deluxe. Ale po potwierdzeniu wyboru aplikacja przeniesie Cię z powrotem do menu głównego i musisz dostosować awatar od zera. Byłoby miło, gdyby aplikacja zaktualizowała styl wraz z innymi wprowadzonymi zmianami.

Zmień awatar Bitmoji

Stroje

Jak już wspomniałem, ciekawych strojów do wyboru nie brakuje. Po rozpoczęciu przesuwania lista wydaje się nie mieć końca. Jeśli chcesz przejść do jednej z kategorii, po prostu dotknij paska wyszukiwania strojów na środku ekranu, aby wyświetlić podgląd wszystkich z nich.

Dzięki tej funkcji możesz sprawić, że awatar będzie wyglądał tak elegancko lub głupkowato, jak chcesz, lub dopasować jego ubrania do aktualnego sezonu. Dodatkowo jest duży wybór mundurów i markowych strojów.

Jak zmienić awatara Bitmoji

Zmiana awatara za pomocą Snapchata

Zakładając, że połączyłeś aplikację Bitmoji z Snapchatem, wszystkie wprowadzone zmiany zostaną zastosowane do awatara Snapchata. Możesz jednak zmienić awatar za pomocą aplikacji Snapchat.

Po wejściu do głównego okna Snapchata dotknij ikony profilu w lewym górnym rogu, a następnie dotknij twarzy awatara i wybierz Edytuj Bitmoji.

Menu edycji udostępnia trzy opcje: Zmień mój strój, Edytuj moje Bitmoji i Wybierz selfie. Jeśli chcesz usunąć awatar Bitmoji ze Snapchata, wybierz opcję Odłącz moje Bitmoji u dołu ekranu.

Jeśli chodzi o zmianę stroju, wszystko robisz z aplikacji Snapchat. W tej funkcji brakuje jednak przycisku wyszukiwania strojów, więc musisz uciekać się do niekończącego się przewijania, aż znajdziesz idealne dopasowanie.

Z drugiej strony opcja Edytuj moje Bitmoji przenosi Cię do aplikacji Bitmoji, w której możesz zastosować niezbędne zmiany, jak opisano powyżej.

Dodatkowe ustawienia Bitmoji

Kliknij ikonę „koła zębatego” w lewym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do ustawień Bitmoji i wprowadzić kilka innych zmian. Pierwsza opcja pozwala zmienić styl awatara i dowiedzieć się więcej o klawiaturze Bitmoji. Pamiętaj, że jeśli zmienisz styl, wrócisz do punktu wyjścia i musisz dostosować awatar od zera.

Menu Moje konto u dołu ekranu zawiera opcje Żądaj moich danych, Resetuj awatar, Usuń konto. Zresetuj awatar i usuń konto są dość oczywiste. Opcja Żądaj moich danych przeniesie Cię do okna logowania Snapchat, aby połączyć dwa konta, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Bogactwo towarów

Po powrocie do menu głównego możesz dotknąć ikony „stragan”, aby uzyskać dostęp do sklepu Bitmoji. Jest pełen zabawnych koszulek Bitmoji, kubków, kartek, poduszek, magnesów i nie tylko. Dodatkowo możesz wybrać swoją ulubioną grafikę, dotykając zaznaczenia Bitmoji.

Pożegnanie Bitmoji

Poziom dostosowania, który oferuje Bitmoji, jest trudny do rywalizacji. Możesz puścić wodze fantazji i stworzyć awatara, który naprawdę wyróżni się na Snapchacie. Ponadto interfejs jest bardzo łatwy w nawigacji, a aplikacja zapewnia bezproblemową integrację ze Snapchatem.

Jeśli chodzi o stroje, tęczowy trzmiel jest naszym osobistym faworytem. Jakie ubrania nosi twój awatar?