Jak dodać inteligentną wtyczkę Amazon do Google Home?

Amazon Smart Plug umożliwia sterowanie dowolnymi urządzeniami domowymi za pomocą głosu. Aby to zrobić, potrzebujesz urządzenia obsługującego Alexę, takiego jak Echo, Sonos lub Fire TV. Aplikacja telefoniczna Alexa również będzie z tym dobrze działać. Te wtyczki Amazon Smart Plugs dodają sterowanie głosowe do dowolnego gniazdka w Twoim domu, ale jak je podłączyć? Postępuj zgodnie z tym prostym przewodnikiem, a Twoja Smart Plug będzie gotowa w mgnieniu oka.

Jak dodać inteligentną wtyczkę Amazon do Google Home?

Konfigurowanie inteligentnej wtyczki z Google Home

Amazon Smart Plug jest jednym z tańszych w swoim rodzaju. Pewnie pomyślałeś, że to świetny pomysł, aby kupić niektóre z nich do swojego domu, ale jak je zainstalować? Nie obawiaj się, ten przewodnik Cię nauczy.

Krok 1

Po prostu rozpakuj Smart Plug i umieść go w wybranym gniazdku. Następnie będziesz potrzebować Inteligentne życie aplikację, więc pobierz ją teraz. Jeśli korzystasz z Androida, będzie on w twoim Sklep Google Play, a jeśli korzystasz z systemu iOS, możesz go znaleźć w Sklep z aplikacjami. Zainstaluj aplikację i zarejestruj konto.

Krok 2

Gdy Twoja aplikacja Smart Life będzie gotowa do pracy, wyświetli opcję, która mówi: „Utwórz rodzinę”. Stuknij w Utwórz rodzinę opcję, a następnie nadaj jej wybraną nazwę. Kliknij Gotowe, a powinieneś otrzymać komunikat „Rodzina utworzona pomyślnie”.

stworzyć rodzinędodaj rodzinę

Krok 3

Teraz powinieneś powitać ekran z napisem „Witamy w domu”. To jest ekran, który pozwala kontrolować i dostosowywać wszystkie urządzenia. Aby dodać nowe urządzenie, dotknij ikony plusa w prawym górnym rogu. Teraz znajdź opcję Gniazdko elektryczne i dotknij go.

Krok 4

Musisz się upewnić, że Twoja Smart Plug jest widoczna dla Smart Life i innych aplikacji. Jest to zapewnione przez przytrzymanie przycisku zasilania na Smart Plug, aż zacznie migać lampka w prawym dolnym rogu. Gdy zacznie szybko migać, będzie można go wykryć przez inne aplikacje.

Krok 5

Teraz musimy skonfigurować go z naszą siecią Wi-Fi. Wybierz swoją sieć i wpisz hasło, aby potwierdzić. Urządzenie rozpocznie łączenie. Poczekaj kilka minut, aż się skończy.

Krok 6

Wszystko, co musisz teraz zrobić, to wybrać, który pokój Inteligentna wtyczka znajduje się w, tap Zakończony, a dostaniesz powiadomienie, że gniazdo jest teraz Na. To kończy konfigurację Inteligentne życie aplikacja.

Krok 7

Teraz musisz przejść do Strona główna Google aplikacja. Pobierz go teraz, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Musisz go również skonfigurować, a następnie połączyć z Inteligentne życie aplikacja. Na ekranie głównym aplikacji dotknij Dodać przycisk. Teraz dotknij Konfiguracja urządzenia opcja.

Krok 8

Teraz wybierz opcję Masz już coś skonfigurowanego? pod Współpracuje z Google. Na następnej stronie przejdź do paska wyszukiwania i wpisz Inteligentne życie. Gdy się pojawi, dotknij go, a teraz zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto Google. Następnie aplikacja poprosi Cię o Autoryzować połączenie między tymi dwoma rachunkami. Po kilku chwilach… Dodaj ekran inteligentnych urządzeń domowych pojawi się. Wybierz i dotknij Dodaj do pokoju. Następnie po prostu wybierz pokój, który chcesz Inteligentna wtyczka jest w.

Ostatni krok

Sprawdź, czy wszystko działa poprawnie! Teraz Twoja Smart Plug powinna być skonfigurowana i gotowa do pracy. Upewnij się, że przetestujesz go, gdy skończysz, a jeśli coś jest nie tak, ponownie przejrzyj przewodnik. Sprawdź także swoje połączenie internetowe. Jeśli Twoje urządzenie nadal nie działa poprawnie, rozważ skontaktowanie się z producentem.

Ostatnia wtyczka

Smart Plug to świetny sposób na zautomatyzowanie domu. Możesz zdalnie sterować dowolnym urządzeniem za pomocą poleceń głosowych. Te inteligentne gadżety wydają się stosunkowo proste, ale ich prawidłowe skonfigurowanie wymaga trochę wysiłku.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był dla Ciebie pomocny! Jeśli masz jakieś dodatkowe pomysły lub pytania, zamieść je w komentarzach, co pomoże nam rozwiązać wszelkie problemy i stworzyć dla Ciebie więcej treści.