Jak kupować lub sprzedawać po godzinach w Robinhood?

Robinhood to przydatna aplikacja, w której możesz kupować i sprzedawać akcje bez prowizji. Oprócz handlu w zwykłych godzinach, platforma umożliwia również handel po godzinach. Daje to dostęp do ogromnych korzyści, takich jak zwiększona aktywność rynkowa i lepsze ceny. Jednak ta funkcja nie jest dostępna od samego początku i musisz ją włączyć. W tym artykule szczegółowo omówimy kupowanie lub sprzedawanie w Robinhood po godzinach.

Kupowanie i sprzedawanie po godzinach: Robinhood Gold

Chociaż handel po godzinach nie jest zbyt skomplikowany, jest zarezerwowany tylko dla członków Gold, więc najpierw musisz uaktualnić swoje członkostwo. Członkostwo kosztuje 5 USD miesięcznie, a oto jak go aktywować na telefonie komórkowym:

  1. wciśnij "Rachunek" w prawej dolnej części ekranu.

  2. Naciśnij trzy paski w górnej części wyświetlacza i wybierz „Ustawienia”.

  3. wciśnij „Złoto Robinhood” przycisk.

Proces jest nieco łatwiejszy w wersji internetowej:

  1. Uderzyć "Rachunek" w prawej górnej części ekranu.

  2. naciskać „Złoto Robinhood”.

Kupowanie i sprzedawanie akcji po godzinach

Po włączeniu Robinhood Gold możesz teraz zacząć kupować i sprzedawać akcje po godzinach:

  1. Przejdź na stronę ze szczegółowymi informacjami o akcjach. W dolnej części ekranu naciśnij "Handel" przycisk.

  2. po którym następuje albo "Kup" lub "Sprzedać." Przycisk „Kup” pojawi się automatycznie, jeśli nie kupiłeś jeszcze akcji.

  3. Wpisz kwotę pieniędzy, którą chcesz kupić lub sprzedać w dolarach. Jeśli chcesz zamówić lub sprzedać akcje, wybierz menu w prawym górnym rogu. Wybierać „Dolary” i wybierz „Kup w akcjach” (“Sprzedaj w akcjach” przy sprzedaży.)

  4. Przejrzyj zamówienie i sprawdź, czy wszystkie informacje są poprawne. wciśnij "Edytować" w lewej górnej części ekranu, jeśli chcesz edytować zamówienie.

  5. Przesuń w górę, a Twoje zamówienie zostanie złożone.

Często zadawane pytania

Dlaczego warto handlować akcjami po godzinach?

Istnieje kilka powodów, dla których handel na Robinhood po godzinach może być korzystną inwestycją. Jedną z największych korzyści jest ogłaszanie zarobków. Posiadane akcje przedsiębiorstwa mogą ogłaszać swoje kwartalne zyski po zamknięciu rynku. W rezultacie ceny mogą zmieniać się znacznie bardziej niż podczas godzinnych sesji, co pozwala uchwycić wiele potencjalnych możliwości.

Kolejną wielką zaletą handlu po godzinach pracy jest aktywność na rynkach zagranicznych. Rynki europejskie lub azjatyckie mogą wpływać na ceny rynkowe w USA. Działalność poza Stanami Zjednoczonymi odbywa się po zwykłych godzinach handlu, a wydłużone sesje pozwalają na kapitalizację dużej liczby akcji.

Kiedy odbywają się sesje handlowe Robinhood przed rynkiem i po godzinach?

Rynki Robinhood są uruchamiane o 9:30 czasu wschodniego podczas regularnych sesji handlowych. Przedsprzedaż Robinhooda zostaje uruchomiona na 30 minut przed normalnymi godzinami handlu, otwierając się o 9:00 czasu wschodniego. Okres między 16:00 a 18:00 czasu wschodniego odnosi się do sesji po godzinach. Połącz to z premarketingiem, a otrzymasz dodatkowe dwie i pół godziny handlu każdego dnia.

Czy Robinhood oferuje zlecenia rynkowe?

Robinhood oferuje handel zleceniami rynkowymi. Mają wyższy priorytet i są zwykle wykonywane natychmiast podczas normalnych i wydłużonych sesji. Większość inwestorów korzysta ze zleceń rynkowych, gdy chcą zapobiec częściowemu wypełnieniu lub szybko handlować swoimi akcjami.

Pamiętaj, że zlecenia rynkowe nie gwarantują ich właścicielom ceny. Aplikacja może automatycznie przekonwertować Twoje rynkowe zlecenie kupna na zlecenie z limitem z 5% kołnierzem, aby chronić je przed znacznymi wahaniami cen. Robinhood robi to samo z zamówieniami z limitem podczas dłuższych sesji.

Jeśli złożysz zlecenia rynkowe po zamknięciu sesji wieczornych, Robinhood przekaże je do zwykłych sesji handlowych następnego ranka. Dodatkowo, zlecenie trailing stop lub zwykłe zlecenie stop nie będą realizowane podczas sesji o wydłużonych godzinach. Zlecenia stop-loss, stop-limit i trailing stop złożone w wydłużonych godzinach są umieszczane na rynku, gdy rozpoczynają się normalne sesje handlowe.

Czy Robinhood oferuje zamówienia limitowane?

Jeśli chcesz składać zlecenia z limitem, pamiętaj, że możesz to zrobić tylko w sesjach po godzinach pracy i przedrynkowych. Twoje zlecenie zostanie zrealizowane, jeśli dostępna jest cena docelowa akcji i wielkość partii. Robinhood automatycznie konwertuje Twoje zlecenia rynkowe na zlecenia z limitem i zawiera 5% kołnierz, aby zabezpieczyć się przed znacznymi wahaniami cen.

Czy sprzedaż po godzinach liczy się jako handel dzienny w Robinhood?

Jeśli kupisz akcje w zwykłych godzinach handlu i sprzedasz je w przedłużonej sesji tego samego dnia, transakcja będzie nadal liczona jako handel dzienny, jeśli chodzi o zasady handlu dziennego. Jeśli chcesz uniknąć handlu dziennego, musisz sprzedać swoje akcje następnego dnia.

Jakie są opłaty handlowe Robinhood?

W Robinhood nie ma opłat transakcyjnych. Wiele innych działań w aplikacji jest również bezpłatnych, ale niektóre są płatne. Oto krótki podział:

• Żadna prowizja nie jest pobierana za jakiekolwiek transakcje kapitałowe.

• Handel opcjami nie wiąże się z opłatami za kontakt lub za odnogę.

• Potrzebujesz subskrypcji Gold, aby handlować na marży, pokrywającej 1000 USD marży. Jeśli chcesz przekroczyć kwotę, otrzymasz 5% odsetki.

• Opłata za przeniesienie konta wynosi 75 USD.

• Nie ma opłaty za zadanie i ćwiczenia.

• Wysłanie czeków krajowych z dnia na dzień kosztuje 35 USD.

• Usługi brokera na żywo zapewniają zwrot 10 $ za transakcję.

• Przesyłka krajowych przelewów kosztuje 25 USD, natomiast opłata za przelewy międzynarodowe to 50 USD. Otrzymanie przewodu generalnie nie obejmuje opłaty.

Zwiększ swoją grę inwestycyjną

Kupując lub sprzedając na Robinhood, nie trzymaj się tylko zwykłych godzin handlu. Przedłużone sesje niosą ze sobą ogromne korzyści, a teraz wiesz, jak je w pełni wykorzystać. Po zakończeniu 30-dniowej bezpłatnej subskrypcji Gold, przedłuż członkostwo premium i przedłuż dostęp do tej wspaniałej funkcji. Stamtąd dokonuj inwestycji w taki sam sposób, jak podczas zwykłych sesji rynkowych.

Czy próbowałeś handlować po godzinach w Robinhood? Czy udało Ci się wykorzystać świetne okazje? Czy planujesz przedłużyć swoje członkostwo Gold? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.