Jak anulować swoje konto Paramount+?

Konsumenci coraz częściej przechodzą na model „wybierz i wybierz”, w którym subskrybują kanały pojedynczo lub w małych pakietach. Ta metoda pozwala ludziom uzyskać to, czego naprawdę chcą, na żądanie, bez płacenia za mnóstwo treści, których nie chcą. Coraz popularniejsze staje się również korzystanie z usługi telewizyjnej bez kabla lub satelity. Niezależnie od tego, jednym z takich „samodzielnych” kanałów jest Paramount+, wersja premium szanowanej sieci telewizyjnej.

Jak anulować swoje konto Paramount+?

Paramount+ (dawniej CBS All Access) dostarcza ekskluzywne treści tylko dla subskrybentów, których nie można oglądać na innych platformach, takich jak Netflix, Hulu, Disney+, a nawet abonament kablowy. Jeśli jesteś fanem Star Trek, All Access jest ogromną atrakcją dzięki programom takim jak Star Trek: Discovery, Picard, Short Treks i After Trek. Jest też mnóstwo komedii, dramatów, opcji do późnych godzin nocnych oraz gier NFL i NBA. Chociaż prawdą jest, że możesz uzyskać dostęp do dowolnego głównego programu CBS za pośrednictwem Hulu, oferty nie obejmują wszystkiego. Jeśli chcesz być na bieżąco z programowaniem CBS, musisz to zrobić za pośrednictwem CBS All Access.

Za to, co otrzymujesz, Paramount+ jest stosunkowo niedrogi. Wersja usługi bez reklam kosztuje 9,99 USD miesięcznie i obejmuje pobieranie i oglądanie offline. Jeśli nie masz nic przeciwko reklamom i reklamom, 5,99 USD miesięcznie to tańszy wybór, ale tracisz opcję pobierania i możliwości offline. W zamian za pieniądze możesz oglądać programy Paramount (w tym ich zwykłą taryfę nieobjętą All Access) na dwóch różnych urządzeniach jednocześnie. Paramount+ obsługuje Roku, Apple TV, Xbox One, Chromecast i większość innych urządzeń do przesyłania strumieniowego. Możesz korzystaj również z aplikacji Paramount+ oglądać ich programy na urządzeniu mobilnym lub tablecie.

Subskrypcja Paramount+ ma wiele zalet, ale tak jak w przypadku wszystkich dobrych rzeczy, możesz być gotowy do anulowania swoich usług. Być może obejrzałeś wszystkie programy ze swojego ulubionego serialu. Być może budżet jest trochę napięty i musisz ograniczać się, gdzie tylko możesz.

Na szczęście, podobnie jak inne usługi przesyłania strumieniowego, nie ma umowy na subskrypcję All Access. Możesz anulować (lub odnowić subskrypcję) w dowolnym momencie bez żadnych konsekwencji innych niż utrata dostępu do ich treści. Bez względu na powód anulowania, ten artykuł przeprowadzi Cię przez wszystkie potrzebne kroki!

Anulowanie subskrypcji Paramount+

Szczegóły dotyczące anulowania subskrypcji Paramount+ zależą od tego, gdzie początkowo zarejestrowałeś się w usłudze. Jeśli zarejestrowałeś się na stronie Paramount+, cała administracja kontem odbywa się z tej samej strony. Możesz anulować, odnowić lub zmodyfikować swoje konto Paramount+ stamtąd, wykonując następujące kroki.

 1. Zaloguj się do swojego konta Paramount+.

 2. Kliknij nazwę swojego konta, znajdującą się w prawym górnym rogu, a następnie wybierz „Rachunek.”

 3. Na stronie konta wybierz „Anuluj subskrypcje.”

Ponieważ płacisz z góry za Paramount +, zachowasz dostęp do swoich treści do wygaśnięcia już opłaconego okresu, więc nie musisz czekać do odnowienia, aby anulować. Po prostu oglądaj swoje treści, aż wyczerpie się subskrypcja. Jeśli chcesz wrócić później, zasubskrybuj ponownie, aby uzyskać dostęp.

Anulowanie subskrypcji Paramount+ przez iTunes

W systemie macOS 10.14 Mojave i wcześniejszych iTunes był powszechny w subskrypcjach Paramount +. Jeśli subskrybujesz Paramount+ przez iTunes, musisz zarządzać subskrypcją z tego miejsca. Subskrybowanie kanałów z treściami za pośrednictwem iTunes sprawia, że ​​wszystkie Twoje płatności i karty kredytowe są w jednym miejscu. Musisz jednak anulować każdą usługę za pośrednictwem iTunes, a nie bezpośrednio u dostawców treści.

Notatka: Aplikacja iTunes została podzielona na osobne aplikacje (Apple Music, Apple Podcasts, Apple Books i Apple TV od macOS Catalina.

Anulowanie subskrypcji Paramount+ za pośrednictwem App Store

W systemie macOS 10.15 Catalina lub nowszym anulujesz subskrypcję Paramount+ w App Store, głównie dlatego, że iTunes został podzielony na osobne aplikacje, jak wspomniano wcześniej.

 1. Otwórz App Store i zaloguj się na swoje konto, jeśli zostaniesz o to poproszony.

 2. Kliknij swoje imię i nazwisko w lewym dolnym rogu, aby wyświetlić swoje konto.

 3. W oknie „Konto” wybierz „Wyświetl informacje” w prawym górnym rogu.

 4. W oknie „Informacje o koncie” przewiń w dół do sekcji „Zarządzaj” i wybierz "Zarządzanie" z wiersza „Subskrypcja”.

 5. W oknie "Subskrypcje" przewiń w dół do sekcji "Aktywne" i poszukaj "Paramount + na Apple TV". Kliknij "Edytować" aby uzyskać dostęp do opcji subskrypcji.

 6. W oknie „Edytuj subskrypcję” kliknij „Anuluj subskrypcję”.

Anulowanie subskrypcji Paramount+ za pomocą iPhone'a/iPada

Anulowanie konta Paramount+ na iPadzie lub iPhonie jest łatwe. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Otwórz Ustawienia na swoim urządzeniu z systemem iOS.
 2. Stuknij swoje imię u góry ekranu.

 3. Stuknij w Subskrypcje.

 4. Stuknij swoją subskrypcję Paramount Plus i kontynuuj, aby ją anulować.

Podobnie jak w przypadku powyższych instrukcji, anulowanie subskrypcji Paramount Plus na urządzeniu z systemem iOS jest naprawdę proste.

Anulowanie subskrypcji Paramount+ za pośrednictwem Roku

Jeśli jesteś użytkownikiem Roku, być może skonfigurowałeś swoją subskrypcję za pośrednictwem Roku Channel Store lub strony internetowej. Pewnie już to zauważyłeś, ale jeśli masz tam subskrypcję, też musisz ją anulować. Na szczęście anulowanie Paramount + z Roku jest tak samo proste, jak każda inna metoda. Przejdź do kanału Paramount+, wybierz „Zarządzaj subskrypcją” i wybierz „Anuluj subskrypcję”.

Możesz także anulować dowolne subskrypcje kanałów ze strony Roku, jeśli wolisz to zrobić zamiast zajmować się pilotem na swoim urządzeniu Roku.

Anulowanie subskrypcji Paramount+ w „staromodny” sposób

Jeśli wszystko inne zawiedzie, możesz anulować subskrypcję, kontaktując się z zespołem pomocy technicznej Paramount+ tutaj. Upewnij się, że masz pod ręką wszystkie niezbędne informacje, takie jak numer konta, adres e-mail i kartę kredytową, aby móc potwierdzać dane na bieżąco. Pamiętaj, że ta metoda może nie działać, jeśli kupiłeś subskrypcję za pośrednictwem iTunes, Roku lub innego dostawcy zewnętrznego.

Bez względu na to, w jaki sposób zdecydujesz się anulować subskrypcję Paramount+ na Macu, nadal będziesz mieć dostęp do treści premium do końca okresu rozliczeniowego. Jeśli zdecydujesz się, musisz ponownie zasubskrybować, aby zacząć oglądać ich najnowsze treści na żądanie.

Nadal korzystasz z Paramount+… za darmo?

Jeśli jedynym powodem anulowania konta Paramount+ jest wydatek i jeśli subskrybujesz usługę kablową lub usługę telewizji internetowej premium, możesz mieć prawo do programów Paramount+ „na żywo”. Wielu dostawców telewizji kablowej zapewnia bezpłatny dostęp do Paramount+ (treści nie przesyłane strumieniowo) bez dodatkowych opłat. Zawsze powinieneś dokładnie sprawdzić, zanim zrobisz cokolwiek pochopnie, ale w takim przypadku możesz anulować płatną subskrypcję, korzystając z powyższych metod, a następnie wykonaj następujące kroki:

 1. Zaloguj się na swoje konto Paramount+.

 2. Wybierz stronę „Połącz z dostawcą” lub kliknij ten link.

 3. Wprowadź informacje o dostawcy.

Teraz powinieneś mieć dostęp do treści na żywo z Paramount+, kiedy tylko zechcesz, bez dodatkowych opłat.

Często Zadawane Pytania

Więcej odpowiedzi na pytania dotyczące anulowania subskrypcji Paramount Plus zamieściliśmy tutaj.

Zlikwidowałem konto, ale rachunek został ponownie naliczony. Co mogę zrobić?

Podobnie jak w przypadku większości przedpłaconych usług subskrypcji, data rozliczenia ma znaczenie, gdy złożysz prośbę o anulowanie. Na przykład przed skontaktowaniem się z obsługą klienta sprawdź datę odnowienia podczas ustawiania konta do anulowania.

Jeśli zamkniesz konto w dniu odnowienia rozliczenia, usługa nie zostanie anulowana do następnego dnia rozliczenia, więc opłata, którą widzisz, jest prawdopodobnie opóźnioną opłatą za bieżący cykl.

Z drugiej strony, jeśli ustawisz konto na anulowanie, a tak się nie stało, skontaktuj się z zespołem wsparcia Paramount +. Należy stwierdzić, że oficjalne stanowisko Paramount + w sprawie zwrotów jest takie, że ich nie zapewniają, ale jeśli zostałeś nieprawidłowo obciążony, warto spróbować.

Jak mogę sprawdzić, czy moje konto jest ustawione na anulowanie?

Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoja prośba o anulowanie została odebrana prawidłowo, przejdź do zakładki zarządzania kontem w Paramount+. Zamiast daty odnowienia zobaczysz datę wygaśnięcia.

Inną opcją jest sprawdzenie poczty. Paramount+ wyśle ​​wiadomość e-mail z potwierdzeniem, informując Cię, że Twoje konto jest ustawione na anulowanie.