Jak anulować Hulu Live

Będąc jedną z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego premium, Hulu Live TV ma znaczną bibliotekę na żądanie. Jeśli jednak tak naprawdę nie chcesz tak wielu kanałów lub miesięczny abonament jest zbyt wysoki, możesz anulować usługę.

Jak anulować Hulu Live

W tym artykule pokażemy, jak anulować Hulu Live TV za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej i platform innych firm.

Jak anulować Hulu bez reklam

Użytkownicy Hulu mogą wybierać między dwoma planami telewizji na żywo: Hulu + telewizja na żywo i Hulu (bez reklam) + telewizja na żywo. Po wykupieniu subskrypcji odblokowujesz ponad 65 kanałów liniowych dostępnych na żądanie. Istnieje również możliwość pobrania ulubionych filmów i programów telewizyjnych do oglądania w trybie offline.

Telewizja na żywo zawiera zarówno lokalne, jak i regionalne kanały zawarte w bibliotece strumieniowej. Wpisując swój kod pocztowy, możesz zapoznać się z ofertą dla Twojego obszaru. W każdej chwili można również wybierać spośród niezliczonych krajowych kanałów informacyjnych, sportowych, edukacyjnych i przyjaznych rodzinie.

Jeśli jesteś użytkownikiem Premium lub Partnerem, wszystkie Twoje dodatki (Showtime, HBO, ESPN+, Cinemax, STARZ) są dostępne w Hulu Live TV. Możesz również rozważyć następujące niestandardowe dodatki telewizji na żywo:

 • Nieograniczone ekrany za dodatkowe 9,99 USD miesięcznie. Ta funkcja umożliwia jednoczesne strumieniowanie treści na dwóch oddzielnych ekranach.
 • Ulepszony rejestrator w chmurze za dodatkowe 9,99 USD miesięcznie. Otrzymujesz aż 200 godzin przechowywania Cloud DVR.
 • Español Networks za dodatkowe 4,99 USD miesięcznie. Dzięki temu dodatkowi możesz oglądać niektóre kanały telewizyjne na żywo w języku hiszpańskim.
 • Entertainment Networks za dodatkowe 7,99 USD miesięcznie. Uzyskaj dostęp do większej liczby programów lifestylowych, rozrywkowych, reality TV, kulinarnych i dokumentalnych.

Dostępna jest również oferta pakietowa. Możesz uzyskać zarówno Unlimited Screens, jak i Enhanced Cloud DVR za jedyne 14,98 USD miesięcznie.

Hulu No Ads oznacza, że ​​nie musisz martwić się o przerwy na reklamy podczas oglądania ulubionych programów telewizyjnych. Poza tym wszystkie dodatkowe funkcje i dodatki pozostają takie same. Jednak niektóre popularne serie (na przykład Grey’s Anatomy) nie są zawarte w bibliotece. Dzieje się tak, ponieważ przerwy na reklamy są zintegrowane z odcinkami.

Możesz uzyskać plan Hulu (bez reklam) za 11,99 USD miesięcznie. Jeśli jednak chcesz również uzyskać dostęp do ponad 65 kanałów liniowych, musisz wykupić pakiet Bez reklam + Telewizja na żywo. W takim przypadku miesięczna opłata wynosi 70,99 USD, w przeciwieństwie do 64,99 USD za samo Hulu + Live TV.

Jeśli żadna z tych rzeczy nie przemawia do Ciebie, zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji. Oto jak anulować Hulu Ad-Free i Hulu Live TV za pomocą strony internetowej Hulu:

 1. Otwórz przeglądarkę i wejdź na hulu.com.
 2. Zaloguj się na swoje konto.

 3. Kliknij swoją nazwę użytkownika w prawym górnym rogu.

 4. Wybierz „Konto”.

 5. U dołu ekranu znajdź opcję „Anuluj”.

 6. Kliknij „Kontynuuj, aby anulować”. Hulu dostarczy kilka alternatywnych rozwiązań. Po prostu wybieraj „Kontynuuj, aby anulować”, aż zakończysz czynność.

Jeśli nie chcesz na stałe anulować swojego planu Hulu, możesz po prostu wstrzymać subskrypcję. To praktyczne rozwiązanie na wakacje lub wycieczki w teren, gdzie nie będziesz dużo oglądać telewizji. Oto jak to zrobić:

 1. Odwiedź hulu.com i przejdź do swojego Konta.
 2. Kliknij „Twoja subskrypcja”.
 3. U dołu sekcji zobaczysz opcję „Wstrzymaj subskrypcję”. Wybierz „Wstrzymaj”.

 4. Zaplanuj przerwę, wybierając ramy czasowe (12 tygodni).
 5. Potwierdź za pomocą „Prześlij”.

Pauza zostanie aktywowana na początku następnego cyklu rozliczeniowego. W tym okresie Twoje konto nie będzie obciążane miesięczną opłatą. Po 12 tygodniach Hulu automatycznie zrestartuje Twoją subskrypcję.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak anulować bezpłatną wersję próbną Hulu, aby nie naliczyć opłat?

Podobnie jak większość usług przesyłania strumieniowego, Hulu oferuje bezpłatny okres próbny. W ten sposób możesz sprawdzić, czy dany pakiet jest dla Ciebie odpowiedni.

Możesz wypróbować wszystkie dostępne plany i dodatki Hulu, w tym telewizję na żywo. Jednak czas trwania okresu próbnego różni się dla każdego z nich. Nie ma również ofert promocyjnych przedłużających czas trwania tego okresu.

Jeśli uznasz, że Hulu nie jest dla Ciebie właściwym wyborem, możesz uniknąć opłat, po prostu anulując. Oto jak anulować bezpłatny okres próbny Hulu:

• Otwórz przeglądarkę i zaloguj się na swoje konto Hulu.

• Otwórz sekcję „Twoje działanie”.

• Kliknij „Anuluj”.

• Hulu przeprowadzi Cię przez cały proces z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Za każdym razem, gdy zobaczysz opcję „Anuluj”, kliknij przycisk.

• Gdy skończysz, Hulu wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Zapomnienie o anulowaniu bezpłatnego okresu próbnego może skutkować naliczeniem proporcjonalnych opłat. Oznacza to, że będziesz musiał zrekompensować okres próbny w następnym cyklu rozliczeniowym. Jeśli wypróbowujesz kilka różnych dodatków, ważne jest, aby śledzić czas trwania każdego bezpłatnego okresu próbnego.

Jak trwale usunąć moje konto Hulu?

Niestety trwałe usunięcie konta Hulu wymaga wykonania kilku dodatkowych kroków. Przed zaakceptowaniem Twojej prośby usługa przesyłania strumieniowego poprosi Cię o anulowanie subskrypcji.

Oczywiście zamknięcie konta nie jest niemożliwe, jeśli nie jesteś już zadowolony. Oto jak trwale usunąć swoje konto Hulu za pomocą strony internetowej Hulu:

• Otwórz przeglądarkę i przejdź do hulu.com, aby się zalogować.

• Kliknij swój Profil.

• Przejdź do sekcji „Zarządzaj swoim kontem”.

• Otwórz „Prywatność i ustawienia”. Z poniższej listy wybierz „California Privacy Rights”.

• U dołu ekranu zobaczysz opcję „Prawo do usunięcia”. Obok znajduje się link „Rozpocznij usuwanie”. Kliknij na to.

• Pojawi się wyskakujące okienko, ostrzegające o konsekwencjach. W dolnej części okna znajdziesz dwie opcje. Możesz usunąć swoje konto natychmiast lub po zakończeniu kolejnego cyklu rozliczeniowego.

• Kliknij preferowaną opcję, a następnie wybierz „Rozpocznij usuwanie”.

Możesz wykonać te dokładne kroki na dowolnym urządzeniu, w tym na urządzeniach z Androidem i iPhonach.

Niedawno Hulu przywrócił opcję usuwania historii oglądania. W ten sposób możesz usunąć wszystkie swoje rekomendacje i pliki do pobrania, aby rozpocząć transmisję strumieniową od zera. Oto jak usunąć historię oglądania Hulu na dowolnym urządzeniu:

• Zaloguj się na swoje konto na hulu.com.

• Przejdź do swojego profilu i kliknij nazwę użytkownika.

• Przejdź do Zarządzaj swoim kontem > Prywatność i ustawienia.

• Po prawej stronie znajduje się sekcja „Zarządzaj aktywnością”.

• Otwórz „Historię oglądania”.

• Wybierz pliki, które chcesz usunąć z dziennika. U dołu wyskakującego okna znajduje się opcja "Wyczyść zaznaczone".

Jak anulować Hulu przez Amazon?

Jeśli korzystasz z witryny innej firmy do rozliczeń, nie martw się. Nadal możesz dokończyć proces anulowania.

Hulu umożliwia zarządzanie kontem Hulu za pośrednictwem strony internetowej innej firmy, jeśli pojawią się pewne problemy. Na przykład, jeśli nie możesz uwzględnić pewnych

Hulu umożliwia zarządzanie kontem Hulu za pośrednictwem strony internetowej innej firmy, jeśli pojawią się pewne problemy.

Na przykład, jeśli nie możesz uwzględnić niektórych dodatków do swojej subskrypcji lub przełączyć się na inny plan. Gdy subskrybujesz następujące platformy lub usługi przesyłania strumieniowego, masz dostęp do swojego konta Hulu:

· Disney +

· Roku

· Sprint

· iTunes

· Spotify

· Xfinity

· Amazonka

· Verizon

Oto jak anulować Hulu przez Amazon:

· Zaloguj się do swojego konta na amazon.com.

· Po prawej stronie ekranu zobaczysz sekcję „Akcja”.

· Po kliknięciu pojawi się rozwijane menu. Wybierz opcję „Wyłącz automatyczne odnawianie”.

· Kliknij „Potwierdź”, aby zakończyć anulowanie.

Kiedy skończysz, Hulu wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Możesz streamować na Hulu do końca cyklu rozliczeniowego. Następnie Hulu przestanie obciążać Twoje konto Amazon.

Możesz także zmienić plany i dodatki Hulu, jeśli masz konto Amazon. Nie ma ograniczonego dostępu dla użytkowników Amazon, tj. możesz odblokować dowolną funkcję. Obejmuje to HBO, Cinemax, STARZ, ESPN+, Showtime i Live TV.

Oto jak przejść na inny plan Hulu:

• Zaloguj się do swojego konta Hulu.

• Przejdź do „Twoja subskrypcja”.

• Znajdź na ekranie swój aktualny plan (na przykład plan podstawowy Hulu). Obok znajduje się opcja „Zarządzaj planem”.

• Jeśli plan jest podświetlony na zielono, oznacza to, że aktualnie go subskrybujesz. Kliknij przełącznik obok niego, aby go wyłączyć.

• Kliknij plan, na który chcesz się przełączyć.

• Potwierdź, klikając „Przejrzyj zmiany”.

Jak anulować Hulu przez iTunes?

Możesz użyć swojego konta iTunes Store, aby anulować subskrypcję Hulu. Oto jak to zrobić:

• Zaloguj się do swojego konta w iTunes Store.

• Otwórz ustawienia."

• Przejdź do Zarządzaj > Subskrypcje.

• Znajdź sekcję „Automatyczne odnawianie”. Kliknij przycisk obok, aby go wyłączyć.

• Potwierdź, klikając „Gotowe”.

Poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem od Hulu, aby sprawdzić, czy anulowanie się powiodło.

Skakanie przez Hula Hoop

Hula + Live TV to świetna okazja. Masz dostęp do niezliczonych liniowych kanałów z różnorodną zawartością i dodatkami Premium. Za kilka dodatkowych dolców możesz nawet przerwać irytujące przerwy na reklamy dzięki pakietowi Bez reklam.

Jeśli jednak nie jesteś zapalonym widzem telewizyjnym, miesięczna subskrypcja tak naprawdę się nie opłaca. Na szczęście możesz anulować dowolny plan Hula w zaledwie kilku krokach. Nie ma znaczenia, czy korzystasz z witryny innej firmy do rozliczeń, czy ze zwykłego konta Hula.

Co myślisz o Hula? Wolisz inną usługę przesyłania strumieniowego? Skomentuj poniżej i powiedz nam, jakie są Twoje ulubione programy telewizyjne Hula.