Jak anulować zamówienie w GrubHub

W dzisiejszych czasach każdy woli zamawiać jedzenie przez internet – dlatego Grubhub stał się tak popularny. Ale co się stanie, jeśli popełnisz błąd lub Twoje plany się zmienią i chcesz anulować zamówienie?

Jak anulować zamówienie w GrubHub

W tym artykule pokażemy, jak anulować zamówienie na Grubhub, jak uzyskać zwrot pieniędzy i wszystko inne związane z tematem.

Jak anulować zamówienie na Grubhub?

Załóżmy, że zamówiłeś posiłek, a teraz chcesz anulować złożone zamówienie. Nie ma problemu. Grubhub posiada opcję anulowania zamówienia. W rzeczywistości możesz nawet zmienić swoje zamówienie po jego złożeniu, niezależnie od tego, czy mówimy o usuwaniu przedmiotów, czy dodawaniu innych. Oto jak to zrobić:

  1. Wejdź na stronę restaurant.grubhub.com.

  2. Przejdź do zamówień.
  3. Przejdź do zamówienia, które chcesz edytować/anulować.
  4. Jeśli anulujesz, upewnij się, że wybrałeś powód anulowania i dodałeś kilka szczegółów dotyczących sytuacji.

Anulowanie zamówienia jest tak proste. Pamiętaj jednak, że nie będziesz w stanie anulować zamówienia w ostatniej chwili – anulowanie, gdy osoba dostarczająca przesyłkę jest na wyciągnięcie ręki, nie zadziała.

Choć jest to oficjalny sposób na anulowanie zamówień Grubhuba, nie jest to dla restauracji najłatwiejsze. Więc najlepiej byłoby zadzwonić do restauracji, przedstawić się i anulować zamówienie. Przypomnij restauracji, aby skontaktowała się z kierowcą Grubhub i upewnij się, że wie, że Twoje zamówienie zostało anulowane.

grubhub anuluj zamówienie

Jak uzyskać zwrot pieniędzy na Grubhub

Teraz fakt, że anulowałeś zamówienie, niezależnie od tego, czy zrobiłeś to przez aplikację, czy bezpośrednio kontaktując się z restauracją, nie oznacza, że ​​otrzymasz natychmiastowy zwrot pieniędzy. Tak, obejmuje to anulowanie za pomocą oficjalnej aplikacji Grubhub. Będziesz musiał skontaktować się z pomocą techniczną Grubhub, aby spróbować uzyskać zwrot pieniędzy.

  1. Zadzwoń +1 (877) 585-1085.
  2. Porozmawiaj ze specjalistą ds. obsługi klienta na żywo i wyjaśnij problem.
  3. Poproś o zwrot pieniędzy.
  4. Poczekaj, aż Grubhub odpowie Ci przez e-mail (sprawdź folder ze spamem).

Należy pamiętać, że oficjalna polityka zwrotów Grubhub odnosi się do zamówień, które nie powiodły się. Może to nie być jednoznaczne, ale nadal odnosi się do przypadków, w których zamówienie jest spóźnione, nie dotarło lub jest po prostu złe/złe. Fakt, że zmieniłeś zdanie i chcesz anulować zamówienie, nie uprawnia do natychmiastowego zwrotu pieniędzy.

Kontakt z restauracją i przerwanie przygotowywania posiłków to doskonały sposób na zwiększenie szans na zwrot pieniędzy. Przekaż to wszystko pracownikowi obsługi klienta Grubhub.

Najlepiej byłoby najpierw anulować zamówienie przez Grubhub, zadzwonić do restauracji, aby anulować, a następnie skontaktować się z obsługą klienta Grubhub, aby wyjaśnić sytuację. Może to kwalifikować Cię do zwrotu pieniędzy. Bez gwarancji.

Jak anulować zamówienie klienta na Grubhub

Jako restauracja lub kierowca musisz zadzwonić do obsługi klienta Grubhub, jeśli chcesz anulować przyjęte zamówienie. Nie musisz jednak przyjmować każdego zamówienia. W rzeczywistości możesz zawiesić otrzymywanie zamówień na określony czas, klikając czerwony przycisk Przestań przyjmować zamówienia.

grubhub

Jak anulować zamówienie w aplikacji Grubhub?

Anulowanie zamówienia Grubhub za pośrednictwem aplikacji jest tak proste, jak przejście do zamówienia i wybranie „Anuluj”. Oczywiście możesz nie być w stanie tego zrobić, jeśli minęło dużo czasu. Możesz skontaktować się z restauracją, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim zamówieniu oraz czy możesz je anulować i otrzymać zwrot pieniędzy.

Dodatkowe często zadawane pytania

1. Jak działa Grubhub?

Grubhub ma trzy typy klientów: konsumenci, restauracje i kurierzy. Usługa łączy ich i wypełnia lukę między restauracją a konsumentem. Użytkownik przegląda różne dostępne restauracje za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji Grubhub i składa zamówienie, płacąc online lub wybierając płatność gotówką przy odbiorze. Po złożeniu zamówienia restauracja zostaje powiadomiona i przyjmuje lub odrzuca zamówienie.u003cbru003eu003cbru003eTymczasem pobliski kurier otrzymuje powiadomienie, że musi odebrać jedzenie i dostarczyć je klientowi. Kurierzy mogą również przyjmować lub odrzucać zamówienia. To prosta zasada, która byłaby niepotrzebnie skomplikowana bez usługi takiej jak Grubhub.

2. Jak mogę anulować zamówienie przed dostawą?

Chociaż możesz anulować zamówienie przez aplikację/stronę internetową, po wykonaniu tej czynności należy zadzwonić do restauracji (szczegóły podaje Grubhub) i poinformować o anulowaniu zamówienia. Skontaktują się z kurierem i powiadomią ich o anulowaniu. Nie daje to jednak automatycznego zwrotu pieniędzy. Koniecznie skontaktuj się z obsługą klienta Grubhub i wyjaśnij sytuację. Możesz być uprawniony do zwrotu pieniędzy.

3. Czy Grubhub płaci za anulowane zamówienia?

Jeśli anulowanie zamówienia nastąpi po odebraniu zamówienia na jedzenie, jako kurier nadal otrzymasz łączną proponowaną kwotę (w tym napiwek, jeśli taka istnieje).

4. Czy Grubhub zwraca pieniądze?

Grubhub oferuje zwrot pieniędzy za nieprawidłowe zamówienia. Oznacza to nieprawidłowe zamówienia, zamówienia spóźnione, nieodebrane zamówienia i podobne niedogodności. Jednak żadne zwroty nie są automatyczne i musisz skontaktować się z obsługą klienta Grubhub, jeśli chcesz otrzymać zwrot pieniędzy.

Anulowanie zamówienia przez Grubhub

Jak widać, anulowanie zamówienia na Grubhub jest stosunkowo proste. Jeśli jednak chcesz kwalifikować się do zwrotu pieniędzy, musisz się pośpieszyć, natychmiast powiadomić restaurację, a także skontaktować się z obsługą klienta Grubhub.

Czy udało Ci się pomyślnie anulować zamówienie? Czy napotkałeś jakieś problemy? Jeśli masz jeszcze coś do dodania lub zadawania pytania, nie bądź obcy – kliknij w sekcję komentarzy poniżej.