Jak anulować członkostwo Match.com?

Jeśli znalazłeś swojego partnera, zdecydowałeś się przenieść na nową platformę lub po prostu chcesz zrezygnować z randek online, możesz być gotowy do anulowania członkostwa w Match.com.

Jak anulować członkostwo Match.com?

Jest to na szczęście całkiem łatwe. Wystarczy wykonać kilka kroków, aby anulować członkostwo, aby móc przestać naliczać opłaty i całkowicie zakończyć korzystanie z witryny.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak anulować członkostwo Match.com na różnych platformach.

Złap Match.com

Jeśli zarejestrujesz się w jednej z obniżonych subskrypcji, Match.com pobiera stałą opłatę. Ponadto automatycznie zapisuje Cię do płatności automatycznych. Mówią ci to, ale jest to ukryte drobnym drukiem, którego nikt nie czyta.

Nie powiedzą Ci, że musisz ręcznie anulować subskrypcję na 48 godzin przed kolejną datą rozliczenia, w przeciwnym razie opłata będzie nadal naliczana.

Jeśli więc zdecydujesz, że chcesz anulować członkostwo, zrób to co najmniej dwa dni przed rozpoczęciem cyklu rozliczeniowego, aby nie naliczyć opłaty za dodatkowy okres.

Jak anulować członkostwo Match.com?

Możesz anulować członkostwo na stronie Match.com, przez iOS, na telefonie z Androidem lub kontaktując się bezpośrednio z Match.com.

Anuluj członkostwo na pulpicie

Najpierw przyjrzyjmy się, jak anulować subskrypcję na komputerze.

W witrynie na komputery:

 1. Zaloguj się na stronie Match.com.
 2. Wybierz swoje konto i wybierz ikonę koła zębatego dla Ustawienia.
 3. Wybierać Zarządzaj/anuluj członkostwo.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby anulować subskrypcję.

Powinieneś zobaczyć komunikat „Automatyczne odnowienie Twojej subskrypcji zostało anulowane”. Powinieneś również otrzymać wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Nadal będziesz mieć dostęp do strony do końca okresu subskrypcji. Następnie będziesz musiał ponownie dokonać subskrypcji, jeśli chcesz odzyskać dostęp.

Anuluj członkostwo z urządzenia mobilnego

Jeśli zapisałeś się na subskrypcję za pomocą iTunes lub Sklepu Google Play, musisz anulować subskrypcję w ten sam sposób.

Na urządzeniu Apple:

 1. Otwórz Ustawienia i dotknij iTunes i App Store na Twoim urządzeniu.
 2. Wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło lub Touch ID.
 3. Wybierać Zarządzanie w ramach subskrypcji.
 4. Wybierać Match.com jako abonament.
 5. Wybierać Anuluj subskrypcje na dole ekranu i potwierdzać.

Na urządzeniu z Androidem:

 1. Otworzyć Sklep Google Play na Twoim urządzeniu.
 2. Wybierać Rachunek z menu, to Subskrypcje.
 3. Wybierać Match.com z listy.
 4. Wybierać Anuluj oraz potwierdzać.

Anuluj, kontaktując się z obsługą klienta

Wreszcie, jeśli nie możesz znaleźć odpowiednich opcji anulowania członkostwa na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym, możesz anulować członkostwo Match.com, kontaktując się bezpośrednio z obsługą klienta.

Możesz skontaktować się bezpośrednio z Match.com za pomocą formularza internetowego na ich stronie. Lub zadzwoń do nich pod numer 800-326-5161 lub napisz do nich na Match.com, P.O. Box 25472, Dallas, Teksas 75225.

Upewnij się, że chcesz, aby anulowali Twoje członkostwo, aby nie obciążać Cię już opłatami. Może być konieczne podanie danych identyfikacyjnych, więc upewnij się, że masz pod ręką informacje o koncie i płatności.

Usuwanie profilu Match.com

Witryny randkowe nie lubią, gdy członkowie anulują subskrypcje, a jeszcze mniej lubią, gdy usuwają swój profil. Dlatego tak utrudniają, jak to tylko możliwe.

Usunęli opcję trwałego usunięcia konta z witryny. Aby trwale usunąć swoje konto, musisz zadzwonić pod numer 800-326-5161 i nalegać na całkowite usunięcie.

Proces jest dość prosty, gdy powiesz Match.com, że jesteś naprawdę pewien, że chcesz usunąć swoje konto.

Chcesz więcej informacji o randkach online? Mamy dla Ciebie wiele zasobów i samouczków.

Mamy przegląd najlepszych aplikacji randkowych na iPhone'a.

Chcesz zacząć od nowa? Zobacz nasz przewodnik dotyczący resetowania konta Tinder.