Jak anulować Starz na Amazon Fire Stick?

Starz to niesamowity kanał prezentujący jedne z najbardziej urzekających i oryginalnych seriali ostatnich lat. Te seriale, w tym Black Sails, American Gods, Outlander itp., są często pomijane, pomimo ich niesamowitych fabuł. To powiedziawszy, być może widziałeś już większość tych programów lub po prostu znudziłeś się ich oglądaniem. Po co płacić za subskrypcję kanału, którego już nawet nie oglądasz? W takim przypadku możesz anulować Starz z Amazon Prime Video; proces, który będzie śledzony również na twoim Firestick.

Jak anulować Starz na Amazon Fire Stick?

Notatka: W rzeczywistości nie możesz anulować Starz bezpośrednio w Firestick, ale ten kanał nie będzie już dostępny do oglądania na żadnym z Twoich urządzeń, gdy to zrobisz.

Więc jak to anulować?

Chociaż jest to dość proste i proste, wiele osób nadal nie wie, jak anulować subskrypcje kanałów w Amazon Prime Video. Oto zgrabny i łatwy do naśladowania samouczek, który pomoże ci:

  1. Przede wszystkim musisz uzyskać dostęp do swojego konta Amazon Prime połączonego z Firestick. Możesz to zrobić za pomocą dowolnego urządzenia, które obsługuje przeglądarkę internetową (tablet, telefon, komputer stacjonarny, laptop itp.). Każda przeglądarka internetowa jest w porządku (Chrome, Safari, Mozilla, a nawet Internet Explorer).
  2. Po prostu zaloguj się na swoje konto Amazon, używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
  3. Następnie umieść kursor myszy w menu Konto i listy w prawym górnym rogu ekranu. Pojawi się lista rozwijana z wieloma opcjami, powinieneś kliknąć Członkostwa i Subskrypcje.
  4. Zobaczysz wiele opcji subskrypcji poniżej, kliknij Prime Video Channels, jest ona pierwsza na liście po lewej stronie.
  5. Na stronie Prime Video Channels zobaczysz listę Twoich kanałów. Jeśli widzisz na liście Starz, oznacza to, że nadal subskrybujesz. Powinieneś również zobaczyć miesięczną cenę subskrypcji oraz datę odnowienia. Musisz kliknąć Anuluj kanał pod zakładką Akcje (poniższy zrzut ekranu jest zrobiony po anulowaniu STARZ, więc akcją jest Restart Channel).

    kanał Starz

  6. Na koniec potwierdź anulowanie za pomocą Anuluj kanał w wyskakującym oknie.

    starz

Dogrywka

Otóż ​​to. Pomyślnie anulowałeś Starz. Aby potwierdzić, możesz łatwo sprawdzić, czy ta metoda zadziałała. Na tej samej stronie (Prime Video Channels), na liście kanałów, Starz może pozostać, ale przycisk pod zakładką Actions zostanie zmieniony.

Teraz będzie czytać Restart Channel. Kliknięcie tego spowoduje anulowanie anulowania Starz i ponowne zasubskrybowanie tego kanału premium. Może się to przydać, jeśli zmienisz zdanie i zdecydujesz się obejrzeć więcej programów Starz.

Nikt by cię za to nie obwiniał, większość z tych pełnych akcji programów jest warta objadania się. Jeśli Twoja decyzja jest ostateczna, jesteś wolny od kolejnej opłaty abonamentowej. Mogą się one kumulować, zwłaszcza teraz, gdy każdy kanał uruchamia własną usługę przesyłania strumieniowego.

Właśnie dlatego Amazon Prime Video jest tak dobry. I nie martw się, anulując subskrypcję pojedynczego kanału, nie wpływasz na subskrypcję Amazon Prime. Możesz całkowicie anulować Amazon Prime, jeśli chcesz, spowoduje to również usunięcie wszystkich subskrypcji kanałów.

W ten sposób stracisz również korzyści zapewniane przez tę usługę. Podobnie jak w przypadku anulowania poszczególnych kanałów w Prime, możesz korzystać z usługi w ciągu ostatniego miesiąca, w którym opłaciłeś subskrypcję. Z treści będziesz korzystać dopiero po rozpoczęciu nowego okresu rozliczeniowego.

Oczywiście możesz ponownie zasubskrybować (zarówno Amazon Prime, jak i poszczególne kanały), kiedy tylko zechcesz. Jeśli masz wiele subskrypcji kanałów, możesz je wszystkie anulować, korzystając z metody opisanej powyżej. Proces jest taki sam.

Noc bez Starz

To koniec tego samouczka. Następnym razem, gdy uruchomisz Firestick (przepraszam za tę leniwą kalambur!), Starz i inne anulowane kanały nie będą już dostępne. Z drugiej strony Twoja karta kredytowa nie zostanie obciążona za subskrypcje wspomnianych kanałów.

Nadal będziesz mieć mnóstwo rzeczy do oglądania w Amazon Prime, nawet jeśli zrezygnujesz z subskrypcji tych drogich kanałów premium. Starz nie jest najdroższym dostępnym kanałem, ale koszty sumują się w ciągu roku.

Jakie są twoje przemyślenia w tej sprawie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.