Jak anulować Sirius XM

Jeśli lubisz słuchać radia podczas jazdy, SiriusXM prawdopodobnie wydawał Ci się świetną opcją. I rzeczywiście, nadawca udostępnia ponad 150 stacji z szeroką gamą treści, w tym muzyką, wiadomościami i sportem.

Bardzo kuszącym aspektem tej usługi jest to, że oferuje bezpłatny okres próbny. Jednak po upływie tego okresu musisz wybrać plan subskrypcji. Niezależnie od tego, czy korzystasz z bezpłatnego okresu próbnego, czy masz teraz nowy samochód z dołączoną wersją próbną, możesz anulować SiriusXM przed rozpoczęciem naliczania miesięcznego rozliczenia.

Na szczęście istnieje kilka metod anulowania SiriusXM, telefonicznie lub online. W tym artykule pokażemy, jak to zrobić.

Jak anulować SiriusXM Online bez dzwonienia

Przez długi czas jedynym sposobem na anulowanie SiriusXM było wykonanie telefonu i rozmowa z agentem. Dziś warunki planów abonamentowych na oficjalnej stronie nadal mówią, że anulowanie abonamentu będzie obejmowało telefon do firmy.

Te warunki mają zastosowanie tylko wtedy, gdy chcesz anulować usługę satelitarną. W przypadku radia internetowego opcje anulowania są znacznie prostsze.

SiriusXM niedawno wprowadził opcję czatu, która umożliwia użytkownikom prowadzenie rozmowy online z agentem. Oto jak możesz wejść na ten czat:

 1. Przejdź do witryny SiriusXM i zaloguj się na swoje konto.
 2. Przejdź do „Zarządzaj swoim kontem”.
 3. Znajdź opcję „Zmień informacje rozliczeniowe” i kliknij ją.
 4. Przejdź do „Anuluj usługę”. Jeśli anulujesz subskrypcję usługi radiowej online, będziesz mógł dokończyć proces w tym momencie. Aby anulować usługę satelitarną, przejdź do następnego kroku.
 5. Pojawi się wyskakujące okienko z opcjami czatu z agentem lub połączenia z firmą. Kliknij podświetlony tekst „czat z agentem”.
 6. Chatbot przedstawi Ci różne opcje. Na pytanie, co chcesz zrobić ze swoim kontem, wpisz „anuluj”.
 7. Zostaniesz w kolejce do czatu na żywo z agentem SiriusXM. Po rozpoczęciu rozmowy możesz negocjować anulowanie subskrypcji lub bezpłatnego okresu próbnego.

Warto zauważyć, że agent może zaoferować różne modele subskrypcji zamiast natychmiastowego anulowania, zwykle po obniżonych cenach. Prawdopodobnie powiedzą Ci również, że musisz zadzwonić do firmy, jeśli masz pewność, że chcesz anulować. Na koniec agent poinformuje Cię, że Twoja subskrypcja zostanie przerwana po zakończeniu bieżącego cyklu rozliczeniowego. Istnieje jednak szczególna wskazówka, która może skrócić procedurę.

Kilku użytkownikom udało się anulować SiriusXM online bez dzwonienia po tym, jak powiedzieli agentowi, że dzwonią z Kalifornii. Niektórzy z omawianych użytkowników nie byli mieszkańcami Kalifornii, co wynikało z ich adresu rozliczeniowego. Udało im się jednak anulować SiriusXM przez czat.

Powodem tego jest ustawa uchwalona w 2018 r. Ustawa ta ma wpływ na firmy, które oferują rejestrację online w celu uzyskania subskrypcji lub bezpłatnych wersji próbnych, a także nakazuje klientom anulować usługę w ten sam sposób, w jaki się zarejestrowali. Innymi słowy, jeśli masz wersję próbną online, możesz ją również anulować online.

Przedmiotowe prawo dotyczy wyłącznie mieszkańców Kalifornii. Jednak samo stwierdzenie na czacie, że mieszkasz w tym stanie, wydaje się skuteczne podczas anulowania SiriusXM.

Wygodną alternatywą dla czatowania lub dzwonienia do firmy może być skorzystanie z witryny DoNotPay. Ta witryna może automatycznie anulować Twoje konto SiriusXM, po czym otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem działania.

W przypadku tej metody musisz wykonać następujące kroki:

 1. Załóż konto w DoNotPay lub zaloguj się. Należy mieć świadomość, że założenie konta wiąże się z roczną opłatą abonamentową w wysokości 36 USD.
 2. Przejdź do „Znajdź ukryte pieniądze”.
 3. Wpisz „SiriusXM” w polu, w którym pojawi się nazwa usługi.

Po wykonaniu tych czynności aplikacja powiadomi Cię, gdy Twoje konto zostanie zamknięte.

Jak anulować SiriusXM, dzwoniąc

Jeśli chcesz anulować radio internetowe SiriusXM, nie musisz dzwonić do firmy. Z drugiej strony, anulowanie usługi satelitarnej będzie wymagało rozmowy telefonicznej.

Numer, pod który musisz zadzwonić, to 1-888-539-7474. Skontaktujesz się z przedstawicielem firmy, który zapyta Cię o powód anulowania i zaproponuje wszelkie dostępne rozwiązania problemu, który masz. Zwróć uwagę, że agenci są dostępni w godzinach od 8:00 do 23:00. codziennie z wyjątkiem niedzieli, kiedy można do nich dotrzeć do 20:00.

Nawet jeśli zarejestrowałeś się tylko w radiu internetowym, dobrym pomysłem może być również skontaktowanie się z firmą satelitarną. W rzeczywistości, nawet jeśli możesz anulować za pośrednictwem czatu, ale chcesz mieć pewność, że proces się zakończył, najlepiej byłoby odebrać telefon.

Pamiętaj, że agenci będą częściej oferować specjalne oferty i znaczne rabaty przez telefon, aby pozostać klientem, a Ty możesz wybrać te opcje zamiast anulować.

Jak anulować bezpłatny okres próbny SiriusXM przed otrzymaniem rachunku

Po zarejestrowaniu się w bezpłatnej wersji próbnej SiriusXM wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z informacją, że usługa zostanie zatrzymana po wygaśnięciu okresu próbnego. Jeśli otrzymałeś taką wiadomość e-mail, jedynym sposobem, w jaki zostaniesz obciążony, będzie wybranie abonamentu przed zakończeniem okresu próbnego.

Jeśli jednak przyciągnęła Cię oferta specjalna, taka jak otrzymanie trzymiesięcznej subskrypcji za dolara, i zdecydowałeś się zarejestrować, po upłynięciu okresu promocyjnego zostaniesz obciążony normalną ceną usługi. W takim przypadku musisz anulować usługę przed końcem tego okresu, aby uniknąć naliczania opłat lub kontynuować subskrypcję w normalnej cenie.

W zależności od usługi SiriusXM, w której się zarejestrowałeś, będziesz mógł ją anulować online lub telefonicznie. Radio internetowe można anulować za pośrednictwem strony internetowej SiriusXM, ale musisz porozmawiać lub porozmawiać przez telefon z agentem, aby anulować usługę satelitarną.

Anulowanie rezerwacji online jest stosunkowo proste. Oto, co musisz zrobić:

 1. Odwiedź witrynę SiriusXM i zaloguj się.
 2. Przejdź do „Zarządzaj swoim kontem”.
 3. Wybierz opcję „Zmień informacje rozliczeniowe”.
 4. Kliknij „Anuluj usługę”.

Jeśli anulowanie okresu próbnego wymaga rozmowy z agentem, w tym momencie będziesz mieć dostęp do czatu. Stamtąd możesz omówić swoje opcje z przedstawicielem SiriusXM.

Inną możliwością jest telefon do firmy pod numer 1-888-539-7474. Pozwoli ci to porozmawiać z agentem na żywo i potwierdzić, że chcesz anulować. Dodatkową zaletą połączeń telefonicznych jest to, że możesz otrzymać lepszą opcję kontynuowania subskrypcji.

Czy SiriusXM jest łatwe do anulowania?

Biorąc pod uwagę, że wiele usług umożliwia szybkie anulowanie za pośrednictwem ich aplikacji lub stron internetowych, SiriusXM może nie być najłatwiejszą opcją na rynku. W zależności od rodzaju usługi, na którą się zarejestrowałeś, może być konieczne odwiedzenie witryny firmy, czat z agentem, a nawet połączenie telefoniczne w celu anulowania.

Oczywiście bezpośrednia rozmowa z przedstawicielem nie będzie tak prosta, jak anulowanie w zautomatyzowanym procesie. Agenci na żywo zazwyczaj próbują przekonać klientów do pozostania w firmie i odnowienia subskrypcji.

W niektórych przypadkach może to być przydatne, ponieważ mogą oferować oferty podczas rozmowy. Ale jeśli jesteś zdecydowany anulować usługę, proces będzie tylko niepotrzebnie powolny, bez żadnych korzyści dla żadnej ze stron.

Po rozważeniu wszystkiego anulowanie SiriusXM może być łatwiejsze. Jednak, chociaż może to być nieco czasochłonne, opcja ta jest przynajmniej łatwo dostępna dla wszystkich użytkowników.

Anulowanie wersji próbnej lub subskrypcji SiriusXM

Chociaż początkowo usługa może wydawać się świetna, możesz chcieć anulować SiriusXM z różnych powodów. Teraz, gdy znasz już różne metody, aby to zrobić, możesz swobodnie zdecydować, czy chcesz zachować, czy anulować usługę.

Czy udało Ci się anulować wersję próbną lub subskrypcję SiriusXM? Z której usługi korzystałeś? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.