Czy można nagrywać telewizję Pluto?

Pluto TV z pewnością oferuje swoim widzom mnóstwo różnorodnych funkcji poprawiających wrażenia. Jednak dla wielu użytkowników decydującym czynnikiem może być jedna opcja: możliwość nagrywania treści.

Czy można nagrywać telewizję Pluto?

Ale czy Pluto TV zapewnia tę usługę? Jeśli chcesz się dowiedzieć, czytaj dalej! Ten artykuł dostarczy odpowiedzi.

Czy możesz nagrywać treści na Pluto TV?

Niestety, Pluto TV nie umożliwia nagrywania treści w swoim serwisie. Dzieje się tak, ponieważ brakuje w nim opcji Cloud DVR, funkcji dostępnej u innych podobnych dostawców usług przesyłania strumieniowego, takich jak Hulu. W rezultacie niektórzy widzowie, którzy umieszczają nagrania wysoko na swojej liście żądań, mogą zostać zniechęceni do Pluto TV.

Co ma do zaoferowania Pluto TV?

Pomimo wyżej wspomnianego braku, Pluto TV nadal może zapewnić wiele kuszących usług i funkcji, które utrzymają zaangażowanie widzów. Oto wszystkie korzyści płynące z włączenia Pluto TV do swojego repertuaru rozrywkowego.

Masz wiele kanałów, które zaspokoją każdy gust

Dzięki Pluto TV możesz oglądać ponad 250 kanałów, które obejmują prawie wszystkie gatunki, o których możesz pomyśleć: rozrywka, wiadomości, sport, komedia, eksploracja, życie, styl i wiele innych. Dlatego możesz znaleźć treści dla wszystkich grup wiekowych i zainteresowań.

Telewizja Plutona

Usługa głównie transmituje telewizję na żywo. Jeśli szukasz niektórych z najpopularniejszych kanałów, które można znaleźć w zwykłej telewizji kablowej, Pluto TV zapewni Ci ochronę. Na przykład możesz przejść do CNN, Cheddar News, Logo, Bloomberg Television, People TV, Nick i CMT Westerns.

Co więcej, Pluto TV dokłada wszelkich starań, aby promować nadchodzące programy telewizyjne i filmy. Na przykład możesz sprawdzić „The Hills”, popularny program telewizyjny pierwotnie emitowany przez MTV przez ograniczony czas.

Czy wydarzenia sportowe na żywo są dostępne na Pluto TV?

Podczas gdy Pluto TV oferuje kanały sportowe, takie jak Fox Sports, NFL Channel lub Major League Soccer, platforma nie transmituje wydarzeń sportowych na żywo. Cała zawartość sportowa, którą możesz znaleźć, sprowadza się do podsumowań i analiz po meczu.

Pluto TV być nagrywane

Jednak Pluto TV nie jest jedynym dostawcą bez sportów na żywo. Wielu innych nadawców żąda subskrypcji, aby uzyskać dostęp do wydarzeń na żywo. Z tego powodu Pluto TV nie powinien być zbyt ostro krytykowany za tę nieadekwatność.

Gdzie mogę oglądać telewizję Pluto?

Pluto TV jest dostępny na wielu urządzeniach. Oto niektóre z odpowiednich platform:

  1. Roku
  2. Amazon Fire TV
  3. Chromecast
  4. Telewizor apple
  5. Android TV
  6. Telewizory Samsung
  7. Okna
  8. Prochowiec

A co z ceną?

Ceny to kolejny obszar, w którym Pluto TV przoduje, ponieważ można go uzyskać całkowicie bezpłatnie. Nie musisz nawet podawać numeru karty kredytowej.

Jedynym minusem jest to, że będziesz musiał przejrzeć reklamy. Ale jeśli weźmiesz pod uwagę, że nie płacisz za usługi Pluto TV, nie powinno to być przełomem.

Mówiąc o reklamach, jak długo i jak często są?

Pod względem czasu trwania i liczby reklam, które pojawiają się w Pluto TV, sytuacja nie jest tak zła, jak mogłoby się wydawać. W rzeczywistości nie zobaczysz dramatycznej różnicy między przerwami na reklamy w Pluto TV a tymi w przeciętnej sieci kablowej.

Jeśli chodzi o same liczby, 30-minutowy stream zawiera zazwyczaj około czterech przerw reklamowych. Poszczególne reklamy trwają około 30 sekund i w większości przypadków nie są powtarzalne, co jest godne pochwały.

Czy Pluto TV oferuje filmy na żądanie?

W Pluto TV możesz oglądać ponad 1000 filmów na żądanie. Ta zróżnicowana oferta obejmuje różne gatunki (dramat, komedia, akcja itp.) Po czarne kino, a także przewijanie z lat 80.

Nagranie z Plutona

Niektóre z najnowszych wpisów w wyborze filmów Pluto TV to Terminus, Eloise, Push, Elysium, Predestination i wiele innych.

Jeśli szukasz starszych klasyków, możesz wybrać między Drogą do zatracenia, Sumą wszystkich lęków, Miastem duchów i wieloma innymi.

Telewizor Pluto zapewni to, czego szukasz

Jak widać, Pluto TV wciąż ma mnóstwo materiałów rozrywkowych, aby zapewnić przyjemne wrażenia z oglądania. Pomimo braku opcji nagrywania treści, szeroka gama filmów, programów telewizyjnych, kanałów sportowych i kreskówek powinna wystarczyć, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania telewizyjne. Ponadto jest bezpłatny, co jest rzadkością na dzisiejszym konkurencyjnym rynku.

Widziałeś, co ma do zaoferowania Pluto TV? Czy brak nagrywania treści jest zbyt dużą wadą? Czy wypróbowałeś platformę na wielu urządzeniach? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.