Jak dodać kartę debetową do aplikacji gotówkowej

Aplikacja Gotówka to szybki i wygodny sposób płacenia za zakupy online oraz wysyłania i wypłacania środków. Jednak metoda dodawania karty debetowej do aplikacji często rodzi pytania. Rzeczywiście, kroki nie są oczywiste, więc jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Jak dodać kartę debetową do aplikacji gotówkowej

W tym przewodniku udostępnimy instrukcje dotyczące dodawania karty debetowej w aplikacji Cash na urządzenia z systemem Android i iPhone. Dodatkowo wyjaśnimy, czy możesz dodać dwie karty debetowe jednocześnie i dlaczego możesz nie być w stanie połączyć karty. Czytaj dalej, aby uprościć płatności online.

Jak dodać kartę debetową w aplikacji gotówkowej na iPhonie

Dodanie karty debetowej lub kredytowej w wersji mobilnej Cash App jest bardzo proste. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Uruchom aplikację Cash na swoim telefonie.
  2. W menu głównym dotknij ikony domu znajdującej się w lewym dolnym rogu ekranu.

  3. W menu „Moja gotówka” dotknij „Dodaj kartę kredytową” u dołu ekranu.

  4. Zostaniesz poproszony o podanie numeru karty. Zrób to i dotknij "Dodaj kartę" na dole. Twoja karta zostanie natychmiast dodana do Twojego portfela.

Jak dodać kartę debetową w aplikacji gotówkowej na urządzeniu z Androidem

Wersja mobilna Cash App jest taka sama bez względu na system operacyjny Twojego urządzenia. Tak więc dodanie karty debetowej na urządzeniu z Androidem obejmuje te same czynności, co na iPhonie. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Uruchom aplikację Cash na swoim telefonie.

  2. Na ekranie głównym dotknij ikony domu w lewym dolnym rogu ekranu.

  3. W menu „Moja gotówka” wybierz „Dodaj kartę kredytową” u dołu ekranu.

  4. Zostaniesz poproszony o podanie numeru karty. Zrób to i dotknij "Dodaj kartę" na dole. Twoja karta zostanie dodana do Twojego portfela.

Czy możesz dodać kartę debetową w aplikacji gotówkowej z komputera?

Nie ma możliwości dodania karty debetowej do aplikacji Cash z komputera, ponieważ nie możesz zalogować się na swoje konto w przeglądarce. Będziesz musiał użyć wersji mobilnej, ponieważ Twoje konto jest połączone z telefonem.

Często zadawane pytania

Czy możesz mieć dwie karty debetowe w aplikacji Cash?

Nie, aplikacja gotówkowa nie pozwala na jednoczesną rejestrację więcej niż jednej karty i jednego konta bankowego. Możesz jednak zmienić wygasłą lub w inny sposób niedziałającą kartę bankową, postępując zgodnie z poniższymi instrukcjami:

1. Uruchom aplikację Cash na swoim urządzeniu mobilnym.

2. W menu głównym dotknij ikony banku znajdującej się w lewym dolnym rogu ekranu.

3. Wybierz „Połączone konta”. Zobaczysz połączoną kartę kredytową i konto bankowe. Aby odłączyć kartę debetową, znajdź ją w sekcji „Konta bankowe”.

4. Po otwarciu danych karty debetowej dotknij ikony z trzema kropkami w rogu.

5. Wybierz „Wymień kartę debetową”. Opcjonalnie dotknij "Usuń kartę debetową", aby usunąć jej szczegóły.

6. Wprowadź dane nowej karty. Po zakończeniu dotknij "Dodaj kartę" u dołu ekranu. Twoja karta została teraz dodana do Twojego portfela.

Dlaczego nie mogę dodać karty debetowej do aplikacji Cash?

Karta debetowa, która nie łączy się z aplikacją Cash to częsty problem. Dzieje się tak, ponieważ Twoja karta nie jest obsługiwana przez aplikację. Obecnie aplikacja Cash obsługuje tylko karty Visa, America Express, Discover i MasterCard. Próba zarejestrowania niektórych firmowych kart debetowych i kart przedpłaconych spowoduje wyświetlenie komunikatu „Błąd” na ekranie.

Jeśli nie widzisz komunikatu „Błąd”, być może najpierw musisz połączyć swoje konto bankowe. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby połączyć konto bankowe z aplikacją Cash App:

1. Zaloguj się do swojego konta Cash App z aplikacji mobilnej.

2. Na ekranie głównym dotknij ikony banku znajdującej się w lewym dolnym rogu ekranu.

3. Wybierz „Dodaj bank”.

4. Zostaniesz poproszony o podanie danych bankowych. Zrób to i dotknij "Dodaj bank".

5. Na następnym ekranie dotknij „Dodaj kartę kredytową”.

6. Wprowadź dane swojej karty i wybierz „Dodaj kartę”. Twoja karta powinna być teraz połączona z kontem Cash App.

Jeśli Twoje konto bankowe było już połączone, ale nie możesz dodać karty, być może masz już zarejestrowaną kartę. Aplikacja Cash obsługuje obecnie tylko jedną kartę na raz.

Płać łatwo

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł Ci dodać kartę debetową do Twojego konta Cash App. Chociaż może to być problem, że nie możesz dodać drugiej karty do aplikacji, przyspiesza to proces logowania i płatności. Użytkownicy powinni uważać na aktualizacje, ponieważ programiści mogą wkrótce dodać więcej obsługiwanych typów kart.

Dlaczego uważasz, że aplikacja Cash App jest wygodna? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.