Jak dodać kogoś do aplikacji gotówkowej

Czy życie nie jest wygodniejsze teraz, kiedy możesz płacić rachunki za pomocą aplikacji mobilnej? Bez niekończących się kolejek, bez komplikacji — wszystko możesz zrobić w zaciszu własnego domu. W dzisiejszym świecie aplikacje takie jak Cash App przeniosły bankowość mobilną na nowy poziom. Możesz nie tylko płacić rachunki, ale także kupować i sprzedawać Bitcoin, inwestować pieniądze i wysyłać je znajomym lub członkom rodziny za pomocą aplikacji Cash App. Chcesz wiedzieć jak? W tym artykule wyjaśniono, jak dodać kogoś do swojego konta Cash App i jak wysłać mu pieniądze.

Jak dodać kogoś do aplikacji gotówkowej

Jak dodawać osoby w aplikacji gotówkowej

Aplikacja Gotówka to szybki sposób na wysyłanie pieniędzy do ludzi. Jest bezpłatny i bezpieczny, ponieważ możesz zabezpieczyć wszystkie swoje płatności hasłem. Ponadto możesz zamrozić swoją kartę CashCard w przypadku jej kradzieży lub zgubienia. Dodatkowo możesz dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa, zatwierdzając płatności za pomocą identyfikatora odcisku palca.

Dodawanie znajomych i rodziny do aplikacji wcale nie jest skomplikowane. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego konta Cash App, ponieważ tylko użytkownicy aplikacji mogą wymieniać pieniądze. Musisz mieć co najmniej 18 lat, aby tworzyć konta oraz wysyłać i odbierać pieniądze za pomocą tej aplikacji.

Na szczęście nie potrzebujesz więcej niż kilka minut, aby założyć konto. Jeśli masz konto w mniejszym banku, być może będziesz musiał trochę poczekać na zatwierdzenie. Jednak większość dużych banków zazwyczaj udziela natychmiastowej zgody. Jak tylko zostaniesz zatwierdzony, możesz zacząć wysyłać pieniądze znajomym i rodzinie.

aplikacja gotówkowa

Poniższe kroki wyjaśniają, jak dodawać osoby do aplikacji Cash. Proces jest taki sam dla urządzeń z systemem iOS i Android.

 1. Uruchom aplikację Cash na swoim telefonie. W prawym górnym rogu ekranu wybierz "profil" ikonę, aby otworzyć menu konta.

 2. Na stronie konta dotknij „Zaproś znajomych, zdobądź 15 USD” zapraszać ludzi.

 3. W nowym oknie możesz wybrać kontakty z listy kontaktów w telefonie lub wpisać adres e-mail lub numer telefonu odbiorcy, którego chcesz zaprosić do aplikacji. Jeśli niektóre z Twoich kontaktów już korzystają z aplikacji, zobaczysz zielony znak z napisem „Korzysta z aplikacji gotówkowej”.

 4. Po wybraniu wszystkich osób (jeśli zezwoliłeś na kontakty w aplikacji) lub adresu e-mail lub numeru telefonu odbiorcy, którego chcesz zaprosić do aplikacji Cash, dotknij "Wyślij zaproszenie."

 5. Odbiorca otrzyma wiadomość SMS (jeśli korzystałeś z kontaktów) lub e-mail (jeśli wprowadziłeś e-mail), zapraszając go do korzystania z Aplikacji Cash.

Jeśli odbiorca użyje dołączonego kodu podczas rejestracji, każdy z was otrzyma premię w wysokości 15 USD, a on otrzyma 5 USD. Pamiętaj, że możesz edytować tekst przed jego wysłaniem.

Notatka: Możesz odebrać nagrodę w wysokości 15 USD w aplikacji Cash App tylko wtedy, gdy:

 1. Twój kontakt używa Twojego kodu, aby dołączyć do aplikacji.
 2. Łączą kartę debetową ze swoim kontem.
 3. Wysyłają co najmniej 5 USD do kontaktu w ciągu dwóch tygodni.
aplikacja gotówkowa dodaj kogoś

Jak wysłać pieniądze do swoich kontaktów

Teraz, gdy dodałeś osoby w aplikacji Cash App, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak wysłać im pieniądze. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Uruchom aplikację Cash na swoim telefonie.
 2. Stuknij w "Nowy" na dole ekranu.
 3. Wpisz kwotę pieniędzy do wysłania. Pamiętaj, że nie możesz wysłać więcej niż 250 USD w ciągu tygodnia lub więcej niż 1000 USD w ciągu miesiąca.
 4. Wybierać "Płacić."
 5. Dodaj informacje kontaktowe (adres e-mail i numer telefonu) odbiorcy. Możesz także dodać $Cashtag kontaktu, czyli nazwę użytkownika aplikacji Cash App.
 6. Wpisz cel płatności.
 7. Stuknij w "Płacić" aby sfinalizować transakcję.

Pieniądze zwykle są przesyłane natychmiast, co jest świetną rzeczą, ale ma to jedną wadę. Nie ma możliwości anulowania płatności, więc upewnij się, że wszystkie informacje zostały wprowadzone poprawnie. Jeśli wyślesz pieniądze do niewłaściwej osoby, prawdopodobnie nie odzyskasz pieniędzy. W tym scenariuszu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić wszystko przed naciśnięciem ostatniego przycisku Zapłać.

Wszystkie Twoje transakcje są zapisywane w aplikacji. Zawsze możesz sprawdzić wysłane i otrzymane płatności, wykonując następujące czynności:

 1. Otwórz aplikację na swoim smartfonie.
 2. Na ekranie głównym wybierz "Czynność" patka.
 3. Wybierz dowolną płatność, aby zobaczyć szczegóły transakcji.

Dodanie osób do tej aplikacji nie zajmuje więcej niż minutę i może przynieść Tobie lub Twojemu odbiorcy dodatkową gotówkę. Proces jest dość prosty, a transakcje bardzo szybkie.