Jak uzyskać Paramount+ na Samsung Smart TV?

Obecnie każda sieć wydaje się mieć własną usługę przesyłania strumieniowego. Paramount również wskoczył na modę i stworzył Paramount + wcześniej znany jako CBS All Access, który jest doskonałym miejscem do oglądania wszystkiego z tej sieci online.

Jak uzyskać Paramount+ na Samsung Smart TV?

Telewizory Samsung Smart należą do obsługiwanych urządzeń, a jeśli przeczytasz dalej, dowiesz się, jak uzyskać Paramount+ na telewizorze Samsung Smart. Nie wszystkie modele telewizorów Samsung obsługują Paramount+, ale większość modeli w 2015 roku i później będzie działać dobrze.

Rejestracja jest dość łatwa i nieskomplikowana.

Najpierw zarejestruj się w Paramount+

Najpierw musisz utworzyć konto Paramount+. Przejdź na oficjalną stronę Paramount+ i rozpocznij proces rejestracji. Wybierz miesięczny plan abonamentowy. Są tylko dwa plany, jeden z ograniczonymi reklamami, a drugi bez reklam, choć ten drugi kosztuje trochę więcej.

Możesz także zaoszczędzić 15% z abonamentem rocznym, co jest świetną okazją. Następnie możesz utworzyć konto. Będziesz musiał podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, kod pocztowy, datę urodzenia, płeć i wybrać hasło do swojego konta.

Kiedy skończysz, kliknij Kontynuuj, a ty tylko, aby wykonać jeszcze jeden krok. Podaj informacje o płatności i kliknij Kontynuuj. To wszystko, zarejestrowałeś się w Paramount+.

metoda płatności

Uzyskaj Paramount+ na telewizorze Samsung Smart TV

Upewnij się, że Twój Smart TV Samsung jest zgodny z Paramount+. Jeśli tak, możesz od razu rozpocząć przesyłanie strumieniowe. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać Paramount+ na telewizorze Samsung Smart TV:

 1. Jeśli telewizor Samsung jest prawidłowo podłączony do zasilania i połączenia Wi-Fi, możesz pobrać aplikację Paramount+ ze sklepu Samsung TV Store.
 2. Użyj przycisku wyszukiwania w sklepie Samsung TV i znajdź tę aplikację. Pobierz go za darmo.
 3. Po zakończeniu instalacji aplikacji otwórz ją.
 4. Kliknij Ustawienia w prawym górnym rogu ekranu.
 5. Wybierz opcję Zaloguj się ręcznie lub Zaloguj się za pomocą kodu, w zależności od preferencji.
 6. Wpisz swoje dane logowania lub kod. Jeśli korzystasz z metody kodu, odwiedź stronę aktywacji Paramount+ dla telewizorów Samsung i wpisz kod z aplikacji Paramount+.

To wszystko i możesz od razu korzystać z usługi przesyłania strumieniowego Paramount+ na swoim inteligentnym telewizorze Samsung.

Inne obsługiwane urządzenia

Możesz oglądać Paramount+ na dwóch urządzeniach jednocześnie, ale możesz zainstalować aplikację i używać jej na dowolnej liczbie urządzeń. Oprócz inteligentnych telewizorów Samsung, wiele innych urządzeń może również obsługiwać tę wspaniałą usługę przesyłania strumieniowego. Oto lista wszystkich urządzeń obsługujących Paramount+:

 1. Komputery (Mac i PC)
 2. Telewizory z systemem Android
 3. Telewizor apple
 4. Amazon Fire Stick i Fire TV
 5. Tablety i telefony z systemem iOS
 6. Tablety i telefony z Androidem
 7. Strona główna Google
 8. Roku
 9. Xbox One
 10. Vizio Smart TV
 11. Google Chromecast
 12. Urządzenia Amazon Alexa
 13. Tablety i telefony z systemem Windows

Jak widać, lista jest ogromna i obejmuje prawie każdą większą platformę i producenta. Jeśli Twój telewizor Samsung Smart TV nie jest zgodny z usługą, być może możesz użyć jednego z innych wymienionych urządzeń.

Ciesz się Paramount Shows na swoim Samsung Smart TV

Samsung to renomowana marka smart TV, a większość programistów stara się, aby ich aplikacje działały na urządzeniach Samsung. Zależy to również od sieci stojącej za aplikacją do przesyłania strumieniowego. Logicznie rzecz biorąc, Paramount chce, aby jak najwięcej użytkowników Samsunga korzystało z ich usługi przesyłania strumieniowego, ponieważ tak wiele osób ma inteligentne telewizory Samsung.

Oprócz dużego wyboru programów CBS i filmów na żądanie możesz także oglądać telewizję na żywo za pomocą Paramount +. To świetnie, aby nadrobić zaległości w najnowszych odcinkach ulubionych programów, takich jak Star Trek Discovery, Young Sheldon itp.

Czy subskrybujesz Paramount+? Jaki masz plan? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.