Jak zmienić odcinek w HBO Max

HBO Max stał się jedną z najpopularniejszych usług streamingowych. Oprócz oferowania szerokiej gamy programów telewizyjnych i filmów, oferuje również oryginalne treści, które wiele osób uwielbia oglądać. Jeśli jednak oglądasz program telewizyjny, ale chcesz pominąć konkretny odcinek, może się okazać, że możliwość przeskoczenia do przodu nie jest taka prosta.

Jak zmienić odcinek w HBO Max

Jeśli zastanawiasz się, jak zmienić odcinek w HBO Max, nie szukaj dalej. W tym artykule dowiesz się, jak to zrobić na kilku platformach. Ponadto przedstawimy wskazówki, jak poprawić wrażenia z korzystania z tej stosunkowo nowej platformy do przesyłania strumieniowego.

Jak zmienić odcinek w HBO Max na Firestick

Firestick to jedno z kilku urządzeń do przesyłania strumieniowego, które obsługują HBO Max. Jeśli jeszcze jej nie masz, zawsze możesz pobrać aplikację HBO Max ze sklepu z aplikacjami Fire TV.

Jeśli oglądasz już HBO Max na Firestick, ale nie wiesz, jak zmienić odcinek, wykonaj poniższe czynności:

  1. Na pilocie dotknij przycisku Wstecz.

  2. Opuścisz aktualnie oglądany odcinek i zostaniesz przekierowany na stronę programu telewizyjnego.

Możesz teraz przeglądać sezony i przechodzić do różnych odcinków, które chcesz obejrzeć.

Jak zmienić odcinek w HBO Max na Apple TV?

HBO Max jest również dostępny na Apple TV. Jeśli oglądasz swój program telewizyjny na Apple TV, ale jeden z odcinków jest dla Ciebie nudny lub już go widziałeś, możesz łatwo zmienić na inny.

Wykonaj poniższe czynności, aby przełączać odcinki w HBO Max na Apple TV:

  1. Podczas oglądania odcinka stuknij przycisk menu na pilocie Apple TV.

  2. Przełączaj się między sezonami i wybierz odcinek, który chcesz obejrzeć.

Jak zmienić odcinek w HBO Max na urządzeniu Roku?

Roku to kolejny odtwarzacz multimedialny obsługujący HBO Max. Za pomocą pilota Roku możesz łatwo nawigować po różnych sezonach i odcinkach ulubionych programów telewizyjnych.

Oto kroki, aby to zrobić:

  1. W trakcie odcinka dotknij przycisku Wstecz na pilocie Roku.

  2. Zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz użyć strzałek na pilocie, aby przełączać się między sezonami i wybrać odcinek, który chcesz obejrzeć.

Jak zmienić odcinek w HBO Max na komputerze?

Jeśli używasz komputera, ale nie wiesz, jak zmienić odcinek w HBO Max, nie martw się. Jednym kliknięciem możesz wrócić do menu i wybrać odcinek, który chcesz obejrzeć.

  1. Przejdź do „Kontynuuj oglądanie”, kliknij tytuł sezonu, a następnie ponownie kliknij tytuł tuż nad nazwą odcinka.

  2. Za pomocą kursora przewiń w dół i znajdź odcinek, który chcesz obejrzeć.

Jak zmienić odcinek w HBO Max na iPhonie lub Androidzie

HBO Max ma wersję mobilną dostępną zarówno na iPhone'y, jak i Androidy. Bez względu na to, którego z dwóch używasz, zmiana odcinka jest taka sama.

  1. Stuknij tytuł programu w „Kontynuuj oglądanie”.

  2. Następnie ponownie dotknij tytułu. przewiń w dół znajdź odcinek, który chcesz obejrzeć.

Zrelaksuj się z HBO Max

Jako jedna z najczęściej używanych usług, HBO Max oferuje mnóstwo treści, z których możesz korzystać. Ponieważ jest to stosunkowo nowe, niektórzy użytkownicy zgłaszają, że nie znajdują sposobu na zmianę oglądanego odcinka. Mamy nadzieję, że udało nam się pokazać, jak to zmienić i wyjaśnić, dlaczego opcja może działać nieprawidłowo, a także podać możliwe rozwiązania.

Czy używasz HBO Max? Wolisz go używać na telefonie, telewizorze lub komputerze? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.