Marco Polo: Jak zmienić filtr

Odkąd w 2016 r. zaczął zyskiwać na popularności, Marco Polo jest jedną z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się aplikacji społecznościowych na świecie. Ta aplikacja łączy w sobie wszystkie najlepsze funkcje Snapchata i FaceTime, aby dostarczać wiadomości wideo na żywo wraz z zabawnymi filtrami i innymi fajnymi sposobami na poprawienie swojego wizerunku.

Marco Polo: Jak zmienić filtr

Jeśli zastanawiasz się, jak najlepiej wykorzystać swoją aplikację Marco Polo, nie szukaj dalej. Pokażemy Ci, jak uzyskać dostęp do filtrów i funkcji edycji wideo, które z pewnością ożywią Twoją następną rozmowę.

Dodawanie filtrów

Znajdowanie filtrów obrazu jest łatwe. Po prostu otwórz rozmowę Marco Polo i przesuń palcem w lewo lub w prawo na obrazie, aby zmienić filtry. Do wyboru masz:

  • Naturalny – To jest twój punkt odniesienia. Czasami proste jest lepsze.
  • Pop Art – Nazwany ze względu na jasne kolory i wyraźne linie, które pokochaliśmy w komiksach, ten filtr stara się dać nam trochę popu. Chociaż nie jest w stanie naśladować Andy'ego Warhola, wybiela twarz w sposób, który oznacza, że ​​nie będziesz potrzebować makijażu.

  • Ameryka – Czujesz się patriotą? Filtr America jest ulubieńcem tego pisarza. Przechwytuje poszarpane kolory i pseudo-puentylizm, których można się spodziewać po filtrze Pop Art, tylko z motywem czerwonym, białym i niebieskim.

  • Nocna wizja – Wypróbuj ten filtr w świetle, a prawdopodobnie nie zobaczysz zbyt wiele. Ale wyjdź w nocy (lub znajdź gdzieś szafę), a zobaczysz się dobrze. To nie jest wymyślna podczerwień, ale wykona zadanie.

  • Naszkicować – Ten filtr sprawia, że ​​wyglądasz, jakbyś był szkicowany – prosty i prosty. Robi to też całkiem nieźle i jest to trochę fajny efekt, gdy widzi się go w ruchu.

  • Toon – Oczywiście wygląda jak kreskówka. Przynajmniej taki jest pomysł, ale w rzeczywistości po prostu wyglądasz naprawdę błyszcząco i trochę niewyraźnie.

  • Gwiazda filmowa – Ten czarno-biały filtr zawiera wyblakłą czarną ramkę, która daje wrażenie „Jestem gotowy na zbliżenie”.

Wybierz filtr przed rozpoczęciem lub zmieniaj filtry podczas rozmowy, aby wszystko było interesujące.

Opcje edycji

Filtry nie są jedyną opcją urozmaicenia czatu wideo. Możesz także dodać tekst i rysunki do swojego obrazu, przed lub w trakcie filmów.

Tekst

Aby dodać tekst do obrazów, dotknij ikony T na ekranie wideo. Następnie użyj klawiatury, aby napisać to, co chcesz powiedzieć. Możesz także dotknąć koloru po prawej stronie, aby zmienić kolor tekstu. Kiedy skończysz, ponownie dotknij T. Klawiatura zniknie, ale tekst pozostanie. Aby pozbyć się tekstu, musisz wrócić do klawiatury i ręcznie usunąć wiadomość.

Rysunek

Aby rysować na swoim obrazie, dotknij ikony ołówka na ekranie wideo. Następnie użyj palca, aby narysować, co chcesz. Stuknij opcje kolorów po prawej stronie, aby zmienić kolor, którego używasz. Ponownie dotknij ikony ołówka, aby usunąć wszystko, co narysowałeś.

Opcje filtra głosu

Twoja twarz nie jest jedyną rzeczą, którą możesz filtrować w tej aplikacji. Wypróbuj jedną z trzech opcji filtrowania głosu, aby rozśmieszyć znajomych.

Aby zmienić opcje filtra głosu, dotknij ikony filtra głosu. Dla użytkowników Androida to magia. Dla użytkowników iPhone'a to jednorożec. Te ikony reprezentują „normalne” ustawienia głosu. Gdy ich dotkniesz, pojawią się inne ikony. W takim przypadku ikona filtra głosu w menu zostanie zastąpiona dowolną ostatnio wybraną opcją.

  • Hel – Brzmi jak wiewiórka.
  • Macho – Brzmi jak twardziel.
  • Robot – Brzmi jak robot.

Pamiętaj, aby wybrać zmianę głosu przed rozpoczęciem wideo. Oczywiście nie usłyszysz zmiany głosu podczas tworzenia filmu, ale Twoi znajomi z pewnością usłyszą to po swojej stronie.