Jak zmienić ducha na Snapchacie

Od trofeów po emotikony znajomych, Snapchat wymyśla coraz więcej sposobów na gamifikację swojej aplikacji. Nic dziwnego, że użytkownicy podejrzewali nowe ikony duchów, które pojawiły się w aktualizacji ze stycznia 2016 roku. Odkąd pojawiły się te głupie małe stworzenia, użytkownicy próbowali dowiedzieć się, co mają na myśli i jak je wszystkie zebrać. Niestety nie jest to takie proste.

Jak zmienić ducha na Snapchacie

Dlaczego duchy?

Słynne logo Snapchata przedstawia ducha o imieniu „Ghostface Chillah”. Ta maskotka ma reprezentować ulotną i „duchową” naturę zatrzasków. Nic dziwnego, że aplikacja wybrała duchy jako format dla następnej serii ikon.

Jakie są nowe ikony duchów?

Te ikony pojawiają się obok nazw Twoich znajomych pod Moi przyjaciele. Możesz je również zobaczyć obok nazwisk osób, które dodały Cię jako znajomego pod Dodał mnie. Istnieje wiele ikon duchów. Niektórzy mają serce zamiast oczu, niektórzy mają zawroty głowy, niektórzy są źli, a niektórzy wręcz szaleni.

Jak je zmienić?

Przede wszystkim nie masz kontroli nad ikonami, które pojawiają się obok imion innych osób. Ta moc tkwi w nich. Po drugie, nie możesz też zmienić swojego, przynajmniej nie na inny rodzaj ducha. Jedynym sposobem na zastąpienie ikony ducha jest utworzenie Bitmoji dla swojego konta.

Istnieje kilka szalonych teorii internetowych, że te ikony duchów coś znaczą i mogą same się zmienić w zależności od zachowania Snapchata. Ale nie ma na to wyraźnych dowodów. Ikony wydają się zupełnie przypadkowe – przynajmniej na razie.

Jak skonfigurować ikonę Bitmoji?

Aby utworzyć Bitmoji, musisz pobrać dołączoną aplikację. Na szczęście jest darmowy i łatwy w użyciu. Uzyskaj do niego dostęp bezpośrednio ze Snapchata. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami z aparatu Snapchat.

 1. Stuknij w ducha w lewym górnym rogu.
 2. Uzyskiwać Utwórz Bitmoji w lewym górnym rogu.
 3. Uzyskiwać Utwórz Bitmoji Ponownie. To zabierze Cię do miejsca, w którym możesz pobrać aplikację.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami pobierania i instalowania aplikacji na telefonie. m
 5. Otwórz nową aplikację.
 6. Uzyskiwać Zaloguj się przez Snapchata.
 7. Uzyskiwać otwarty.
 8. Uzyskiwać Utwórz Bitmoji.

Teraz połączyłeś swoje aplikacje Snapchat i Bitmoji. Czas stworzyć Bitmoji. W dowolnym momencie procesu tworzenia Bitmoji możesz kliknąć znacznik wyboru w prawym górnym rogu, aby zakończyć.

 1. Wybierz płeć.
 2. Wybierz styl: Bitmoji lub Bitstrips.
 3. Wybierz kształt twarzy. Stuknij w twarze poniżej, aby wyświetlić je w oknie powyżej.
 4. Stuknij strzałkę skierowaną w prawo, aby przejść do następnej opcji. Zrób to, aby przejść do wszystkich przyszłych opcji.
 5. Wybierz odcień skóry.
 6. Wybierz kolor włosów.
 7. Wybierz fryzurę.
 8. Wybierz kształt brwi.
 9. Wybierz kolor brwi. Standardowo brwi pasują do koloru włosów.
 10. Wybierz kolor oczu.
 11. Wybierz kształt nosa.
 12. Wybierz kształt ust.
 13. Wybierz szczegóły oka. Dodają one linii pod oczami, aby pokazać policzki i worki pod oczami. Stuknij w poniższe opcje, aby zobaczyć, jak będą wyglądać. Niektóre z nich mogą nie być całkowicie widoczne, w zależności od wybranej fryzury.
 14. Wybierz szczegóły policzka. Dodają one wyrazistości policzkom i ustom (jak dołeczki).
 15. Wybierz linie twarzy. Dodają one definicji różnym częściom twarzy. Mogą one również pomóc w tworzeniu wyrażeń.
 16. Wybierz kolor różu. Teraz nadszedł czas, aby dodać trochę makijażu (lub trochę naturalnego koloru).
 17. Wybierz kolor cieni do powiek.
 18. Wybierz kolor szminki.
 19. Wybierz okulary.
 20. Wybierz nakrycie głowy.
 21. Gratulacje! Twoja twarz jest kompletna. Teraz nadszedł czas na zbudowanie ciała. Wybierz typ ciała i postępuj zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi płci.

Teraz czas na uratowanie sylwetki i wybór stroju. Uzyskiwać Zapisz i wybierz strój.

 1. Wybierz strój, który pasuje do Twojego stylu. Pamiętaj, aby przewinąć w dół, aby uzyskać więcej opcji.
 2. Teraz możesz zobaczyć styl swojej postaci. przewijaj palcem w lewo iw prawo, aby zmieniać stroje. Możesz także dotknąć strzałki w lewym górnym rogu, aby wrócić.
 3. Kiedy jesteś zadowolony ze swojego stroju, dotknij znacznika wyboru w prawym górnym rogu.

Twoje Bitmoji jest gotowe. Czas podłączyć go do Snapchata. Nawet jeśli jesteś zalogowany za pomocą Snapchata, nie stanie się to automatycznie. Uzyskiwać Zgadzam się i łączysz. Będziesz mieć możliwość wprowadzenia dodatkowych zmian. Jeśli jesteś zadowolony ze swojej postaci, naciśnij przycisk Wstecz w lewym górnym rogu, aby powrócić do ustawień Snapchata. Dotknij go ponownie, aby dostać się do aparatu. Zauważysz, że duch w lewym górnym rogu jest teraz twoją piękną nową twarzą Bitmoji.

Ale co z duchami?

Jak powiedzieliśmy wcześniej, jest to jedyny sposób na zmianę ikony wyświetlanej obok twojego imienia. Ale bądźcie czujni. Snapchat zawsze wprowadza nowe, ekscytujące zmiany.