Jak zmienić język na Instagramie

Lubisz korzystać z Instagrama w swoim własnym języku, ale nie wiesz, gdzie znaleźć tę opcję? Może proces jest zbyt skomplikowany i nie możesz tego zrobić ze swojego telefonu? Czytaj dalej, aby znaleźć odpowiedzi na wszystkie te pytania i nie tylko.

Jak zmienić język na Instagramie

W tym artykule wyjaśnimy, jak zmienić język i kraj konta na Instagramie oraz jak korzystać z funkcji automatycznego tłumaczenia. Dodatkowo udzielimy Ci szczegółowych instrukcji, jak dostosować ustawienia lokalizacji.

Jak zmienić język na Instagramie na iPhonie

Oto jak możesz zmienić język na swoim profilu na Instagramie, jeśli używasz iPhone'a:

 1. Otwórz aplikację Instagram.

 2. Kliknij swoje zdjęcie profilowe i otwórz stronę Profil.

 3. Kliknij ikonę z trzema liniami i wybierz „Ustawienia”.

 4. Otwórz „Konto” i „Język”.

 5. Wybierz język, którego chcesz używać.

Jak zmienić język na Instagramie na telefonie z Androidem

Oto jak możesz zmienić język na swoim profilu na Instagramie, jeśli używasz go na telefonie z Androidem:

 1. Otwórz aplikację Instagram.

 2. Kliknij swoje zdjęcie profilowe i otwórz stronę Profil.

 3. Kliknij ikonę z trzema liniami i wybierz „Ustawienia”.

 4. Otwórz „Konto” i „Język”.

 5. Wybierz język, którego chcesz używać.

Jak zmienić język w systemie Windows, Mac i Chromebook

Zmień język na Instagramie

Jeśli używasz systemu Windows, Mac lub Chromebooka z domyślnym językiem innym niż angielski, będziesz chciał to zmienić również na swoim Instagramie. Możesz to zrobić, wykonując kilka prostych kroków:

 1. Otwórz Instagram w swojej przeglądarce.

 2. Kliknij ikonę swojego profilu w prawym górnym rogu iz menu rozwijanego wybierz "Profil".

 3. Wybierz „Edytuj profil”.

 4. Na dole strony znajdź opcję "Język", dotknij jej, aby otworzyć listę języków i zmienić język swojego profilu.

Jak zmienić język na Instagramie z przeglądarki mobilnej

Osoby, które mają starsze telefony, często nie chcą instalować aplikacji w celu wykorzystania pamięci telefonu. Dlatego wolą korzystać z Instagrama przez przeglądarkę mobilną. Jeśli jesteś wśród nich, oto jak możesz zmienić domyślny język aplikacji:

 1. Otwórz Instagram w swojej przeglądarce.

 2. Kliknij swoje zdjęcie profilowe i znajdź „Ustawienia” w lewym górnym rogu.

 3. Kliknij „Języki” i wybierz nowy język.

 4. Następnie kliknij „Gotowe”.

Jak zmienić język na Instagramie

Dodatkowe często zadawane pytania

Oto kilka dodatkowych odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące Instagrama.

Czy mogę zmienić swój kraj na Instagramie?

Aby zweryfikować swój podstawowy kraj, musisz włączyć lokalizację telefonu i mieć ją przez co najmniej 14 dni na Instagramie. W ten sposób Instagram zweryfikuje Twój kraj i doda go jako bieżącą lokalizację.u003cbru003eu003cbru003eOto jak włączyć lokalizację, jeśli używasz telefonu z Androidem: u003cbru003e• Otwórz u0022Ustawieniau0022 na telefonie i przejdź do u0022Aplikacje i powiadomienia.u0022u003cbru003e• Znajdź u0022Instagramu0022 pośród innych aplikacji i kliknij u0022Permissionsu0022 i u0022Location.u0022u003cbru003e• Wybierz opcję u0022Zezwalaj na cały czas Timeu0022, a włączysz swoją lokalizację.u003cbru003eu003cbru003eInstagram musi zweryfikować Twoją lokalizację, aby zwiększyć zasięg Twojego wpisu. Jeśli tego nie zrobisz, wpłynie to na widoczność Twojego profilu, ponieważ mniej osób będzie mogło czytać Twoje nowe posty.

Jakie języki tłumaczy Instagram?

u003cimg class=u0022wp-image-195703u0022 style=u0022szerokość: 500pxu0022 src=u0022//www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/11/Change-Language-on-Instagram.pngu0022 alt=u0022Zmień język na Instagramieu0022u003eu003cbru003eRecently Instagram dodał nowe narzędzie do tłumaczenia, które pozwala tłumaczyć podpisy, komentarze i wpisy w kanałach. Może przetłumaczyć dowolny tekst na podstawie preferencji i ustawień językowych. Po otwarciu listy języków zobaczysz wszystkie języki, z których użytkownicy Instagrama mogą wybierać.u003cbru003eu003cbru003ePonadto narzędzie AI może przetłumaczyć prawie każdy komentarz lub post napisany na inny język, a możesz zobaczyć, co ktoś napisał, klikając u0022Zobacz Tłumaczenie.u0022 Aby ta opcja działała, musisz zmienić domyślny język. Później za każdym razem, gdy zobaczysz komentarz lub podpis w innym języku, możesz go zobaczyć w tłumaczeniu.

Napisz, przetłumacz, wyślij

Instagram to platforma, z której korzysta ponad pół miliarda ludzi do łączenia się ze sobą. Ponieważ ci ludzie mówią dziesiątkami różnych języków, Instagram ułatwił im komunikację, wprowadzając różne języki i automatyczne tłumaczenie.

Teraz, gdy wiesz więcej o językach na Instagramie, dowiesz się, jak tłumaczyć komentarze z innych języków i rozumieć wszystko, co piszą Twoi obserwatorzy. Co więcej, zmieniając język, Twoje posty dotrą do większej liczby osób posługujących się Twoim językiem. Jaki jest twój język na Instagramie? Czy zmieniłbyś język teraz, kiedy już wiesz, jak to zrobić?

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.