Jak zmienić język w TikTok

TikTok jest uwielbiany przez wielu, zwłaszcza młodych ludzi na całym świecie. I właśnie dlatego gigant mediów społecznościowych jest dostępny w wielu różnych językach.

Jak zmienić język w TikTok

Jeśli jednak chcesz ćwiczyć nowy język lub zmienić go na ten, którym mówisz, nie jest to trudne. W tym artykule omówimy najważniejsze tematy związane z TikTok i językami.

Jak zmienić język w TikTok

Mówiąc o używaniu innego języka w TikTok, użytkownicy mogą odnosić się do dwóch aspektów. Mogą być ciekawi, jak zmienić język swojego filmu TikTok. Lub, częściej, jak zmienić język aplikacji i używać go w preferowanym języku.

Jak zmienić język wideo TikTok

Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi – mówiąc w filmie innym językiem. Żarty na bok, inną opcją jest dodanie utworu lub efektu dźwiękowego w innym języku.

Trzecią opcją byłoby skorzystanie z aplikacji innej firmy, która może tłumaczyć Twoje słowa ustnie. A następnie dołącz go do swojego filmu TikTok. Niestety TikTok nadal nie ma funkcji automatycznego tłumaczenia języków w wideo.

Jak zmienić język aplikacji dla TikTok

Jeśli chcesz zmienić język TikTok z angielskiego na dowolny inny dostępny na platformie, wystarczy kilka kroków:

  1. Otwórz TikTok na swoim urządzeniu mobilnym.

  2. Przejdź do strony swojego profilu i dotknij poziomych trzech kropek w prawym górnym rogu ekranu.

  3. Stamtąd dotknij "Język aplikacji".

  4. Stuknij w jeden z języków z listy, a następnie kliknij „Gotowe”.

Język aplikacji zmieni się automatycznie. Jeśli chcesz wrócić do języka angielskiego, najlepiej zapamiętaj wszystkie kroki, które wykonałeś wizualnie i zobacz, jak długo to zajmie. Alternatywnie możesz usunąć i ponownie zainstalować aplikację.

Język Tik Tok

Jak zmienić język w chińskim TikTok

TikTok ma dwie wersje. Wersja międzynarodowa, z której korzysta większość użytkowników spoza Chin kontynentalnych. Oraz Douyin, chiński TikTok, który wymaga od użytkowników posiadania telefonu komórkowego zarejestrowanego w Chinach kontynentalnych. Jeśli używasz Douyin, domyślnym językiem będzie język chiński.

W tej kwestii obowiązują surowe przepisy, więc zmiana języka aplikacji na inny może być trudna. Być może najlepszą rzeczą do zrobienia jest pobranie i zainstalowanie międzynarodowego TikTok.

TIK Tok

Jak zmienić język TikTok w Chinach?

Ponownie, jeśli używasz Douyin, może to nie być możliwe. Jeśli jednak znajdujesz się w Chinach kontynentalnych i masz numer telefonu inny niż chiński, będziesz mógł korzystać z aplikacji w dowolnym języku.

Należy pamiętać, że w Chinach obowiązują lokalne zasady i przepisy dotyczące korzystania z TikTok i należy się o tym poinformować przed podróżą.

Jak zmienić domyślny język w TikTok

Innym problemem, na który mogą natknąć się niektórzy użytkownicy TikTok, jest to, że domyślny język aplikacji nie jest ustawiony tak, jak powinien. Być może kupiłeś używany telefon, a poprzedni właściciel nie usunął TikTok z urządzenia, ale domyślnym językiem nie jest angielski.

Możesz wyszukiwać w aplikacji opcje tłumaczenia Google, aby znaleźć właściwą ścieżkę, ale może to zająć wieczność. Najlepszą opcją jest usunięcie aplikacji z telefonu i ponowna instalacja. Następnie możesz wybrać domyślny język i kontynuować korzystanie z aplikacji.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak zmienić lokalizację w TikTok?

Jeśli lokalna zawartość TikTok, która pojawia się po zainstalowaniu aplikacji, nie działa dla Ciebie, istnieją sposoby na jej rozszerzenie. Pierwszą rzeczą, którą możesz zrobić, to zmienić język aplikacji, a zobaczysz także międzynarodowe filmy TikTok.u003cbru003eu003cbru003eInną opcją jest rozpoczęcie obserwowania zagranicznych twórców TikTok i polubienie ich filmów. Algorytm następnie prześle podobną zawartość do twojego kanału.u003cbru003eu003cbru003eI na koniec, jeśli chcesz uzyskać bardziej szczegółowe informacje, możesz zainstalować VPN i całkowicie zmienić swoją lokalizację. Pamiętaj, że aby uzyskać najlepszą opcję VPN, prawdopodobnie będziesz potrzebować subskrypcji.

Jak mogę zmienić język TikTok z chińskiego na angielski?

Jak wspomniano, jeśli używasz chińskiej wersji TikTok, prawdopodobnie nie będziesz w stanie tego zrobić. Ale jeśli jesteś poza Chinami i musisz przełączyć się z chińskiego na angielski, być może najlepiej będzie ponownie zainstalować TikTok, a następnie zalogować się przy użyciu danych konta.u003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-198248u0022 style=u0022width: 500pxu0022 src=u0022 //www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2020/12/Tik-Tok-Change-Language.pngu0022 alt=u0022Tik Tok Zmień języku0022u003e

Jakiego języka programowania używa TikTok?

Podobnie jak w przypadku wielu podobnych platform, TikTok potrzebuje całego zespołu programistów, aby działał 24/7. Potrzebują zarówno programistów Androida, jak i iOS, programistów backendowych i projektantów UI/UX. Potrzebują również programistów, którzy mają doświadczenie w języku C/C++ i wielu innych.

Ile języków ma TikTok?

TikTok jest dostępny na 150 rynkach i ma 39 dostępnych języków, które możesz ustawić jako domyślne. I zawsze dodaje więcej.

Jak mogę sprawić, by mój TikTok był angielski?

Jeśli ktoś zrobił ci dowcip i zmienił na przykład twój TikTok z angielskiego na francuski, możesz znaleźć się w trudnej sytuacji. Jeśli znasz już aplikację, możesz przejść do strony swojego profilu, a następnie dotknąć trzech kropek.u003cbru003eu003cbru003eStamtąd, stosując metodę prób i błędów, możesz znaleźć listę języków i zmienić ją z powrotem na Język angielski. Jeśli wydaje się to zbyt dużym wysiłkiem, wystarczy prosta odinstalowanie i szybka ponowna instalacja.

Wybierz, jak Twój TikTok mówi do Ciebie

TikTok jest niezwykle popularny na każdym kontynencie, a jego zasięg wciąż rośnie. Jest dostępny w prawie 40 różnych językach, co oznacza, że ​​możesz wybrać swój język ojczysty lub wypróbować inny. Kroki są stosunkowo proste i wystarczą tylko kilka dotknięć.

Jeśli jednak używasz Douyin, sprawy mogą nie być takie proste. Jeśli chodzi o międzynarodową wersję TikTok, jeśli utkniesz, ponowna instalacja to najszybszy sposób na powrót do domyślnego ustawienia języka.

Jakiego języka używasz w TikTok? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.