Jak zmienić język w Netflix na PS4?

Konsole do gier, takie jak PS4, są teraz używane nie tylko do gier. Na przykład wiele osób używa PS4 do strumieniowego przesyłania treści z Netflix.

Jak zmienić język w Netflix na PS4?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zmienić język na swoim koncie Netflix za pomocą PS4 lub jak zmienić język profilu, napisy i język dźwięku, czytaj dalej ten artykuł. Jako dodatkowy bonus dostępne będą również wskazówki dotyczące optymalnego przesyłania strumieniowego wideo na PS4, aby zmaksymalizować wrażenia z oglądania Netflix.

Jak uzyskać dostęp do ustawień językowych w Netflix na PS4?

Niestety, nie możesz zmienić języka swojego profilu na Netflix bezpośrednio z PS4. Musisz to zrobić w przeglądarce internetowej, urządzeniu mobilnym lub komputerze. Ale omówimy to za minutę. Na razie skupmy się na ustawieniach, które możesz zmienić na samym PlayStation.

Nawiasem mówiąc, te wskazówki działają zarówno na PS3, jak i PS4. Oto, jak zmienić język dźwięku lub język napisów w serwisie Netflix na swoim PS (3 lub 4):

 1. Otwórz aplikację Netflix na swoim PS3 lub PS4.
 2. Odtwórz program lub film, nie ma znaczenia, który.
 3. Użyj kontrolera i naciśnij klawisz w dół podczas strumieniowego przesyłania treści.
 4. Wybierz okno dialogowe. Potwierdź wyskakujące okienko, które się pojawi.
 5. Przejdź do wyboru napisów lub dźwięku i wybierz preferowany język.
 6. Wyjdź z tego menu i wróć do treści. Zmiany językowe zostaną automatycznie zapisane i powinieneś je od razu zobaczyć.

To wszystko! Możesz wykonać te same czynności, aby zmienić język dźwięku lub napisów dla filmu lub programu, który oglądasz, kiedy tylko chcesz. Aha, a oto kolejna cenna wskazówka.

Jeśli masz problemy ze zmianą języka napisów, spróbuj odtworzyć jakiś film lub program, który w serwisie Netflix jest oceniany jako dojrzały. W większości przypadków rozwiąże to problem, ale nie pytaj nas dlaczego.

Teraz możliwość zmiany języka dźwięku lub napisów na twoim PS jest fajna, ale co z językiem profilu?

Jak zmienić język w Netflix na PS4

Jak zmienić język profilu Netflix?

Z jakiegoś powodu po prostu nie możesz tego zrobić na swoim PS i prawdopodobnie nie będziesz w stanie tego zrobić w przyszłości. Nie martw się, te opcje są łatwo dostępne w internetowej wersji Netflix. Wystarczy komputer lub urządzenie mobilne (tablet lub telefon). Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zmienić język profilu Netflix:

 1. Użyj komputera lub przeglądarki mobilnej, aby zalogować się do serwisu Netflix.
 2. Znajdź i wybierz opcję Zarządzaj profilami.
 3. Wybierz profil, dla którego chcesz zmienić język. Jest to świetne, jeśli udostępniasz hasło znajomym lub członkom rodziny, którzy mają inne preferencje.
 4. Wybierz żądany język z tego menu. Masz do dyspozycji wiele opcji, miejmy nadzieję, że otrzymasz żądany język.
 5. Wyloguj się ze swojego konta Netflix i zaloguj się ponownie, aby zapisać zmiany.

Jeśli są jakieś problemy, a Twój język nie jest poprawnie wyświetlany, możesz wypróbować sztuczkę z treściami dla dorosłych, którą pokazaliśmy w poprzedniej sekcji. W przeciwnym razie możesz ponownie spróbować zresetować język, tym razem wybierz tylko angielski. Następnie wyloguj się i zmień preferencje językowe z powrotem na poprzednie.

Wskazówki dotyczące lepszego korzystania z serwisu PS4 Netflix

Teraz, gdy omówiliśmy wszystkie opcje językowe Netflix na PS4, porozmawiajmy o tym, jak najlepiej go wykorzystać. Oczywiście potrzebujesz PSN, aby oglądać Netflix na swoim PS4. Jeśli usługa PSN jest w trakcie konserwacji, Netflix nie będzie działać.

Podstawowa jakość strumienia powinna wynosić 1080p, ale możesz ją przestawić na strumieniowanie 4K. Do przesyłania strumieniowego 1080p potrzebujesz tylko podstawowej subskrypcji Netflix, dostępu do PSN i co najmniej 10 Mb/s szybkości Internetu. Najlepiej omówić to ostatnie z dostawcą Internetu.

W przypadku przesyłania strumieniowego 4K musisz wydać trochę dodatkowej gotówki. Potrzebujesz PS4 Pro, telewizora obsługującego strumieniowanie 4K oraz subskrypcji 4K Netflix. Ponadto potrzebujesz stabilnego połączenia internetowego o prędkości co najmniej 25 Mb/s, jeśli nie większej.

W tym artykule zakładamy, że masz już aplikację Netflix PS4. Jeśli nie, zainstaluj go i zaktualizuj na swoim urządzeniu. Aby się zalogować, potrzebujesz swoich danych logowania do serwisu Netflix, ale możesz też skorzystać z okresu próbnego serwisu Netflix na swoim PS4.

Zmień język w Netflix na PS4

Miłego przesyłania strumieniowego

Powinno to obejmować wszystko, co dotyczy opcji językowych Netflix na PS4. Jeśli zastosujesz się do naszych instrukcji, w mgnieniu oka otrzymasz żądaną treść w preferowanym języku. Jeśli coś jest nie tak, skontaktuj się z oficjalnym działem wsparcia Netflix i poproś o pomoc.

Jaki jest Twój ulubiony film lub program telewizyjny w serwisie Netflix? Wolisz Netflix od grania w gry na PS? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.