Jak zmienić swoją lokalizację w Instacart

Instacart to niesamowity i stosunkowo nowy klejnot nowoczesnej technologii. Jest to usługa dostawy na żądanie, która dostarcza artykuły spożywcze do Twojego domu za rozsądną cenę usługi. Jeśli jesteś klientem, wystarczy sporządzić listę potrzebnych produktów ze sklepu, a kupujący odbierze je i dostarczy bezpośrednio pod Twoje drzwi.

Jak zmienić swoją lokalizację w Instacart

Możesz nawet zmienić swoją lokalizację w Instacart, jeśli planujesz przeprowadzkę lub odwiedzasz inne miasto w USA lub Kanadzie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmienić lokalizacje Instacart i nie tylko.

Jak działa Instacart

Instacart ma wiele lokalizacji w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Ta usługa opiera się na dostawie do domu tego samego dnia artykułów spożywczych, które klient wymienił w aplikacji. Jest powiązany z wieloma sklepami w USA i Kanadzie.

Możesz sprawdzić listę lokalizacji na oficjalnej stronie Instacart. Wystarczy wpisać swój kod pocztowy, wybrać Kanadę lub Stany Zjednoczone i sprawdzić, czy dostarczają w Twojej okolicy. W aptekach można zamówić jedzenie, artykuły spożywcze, a nawet leki bez recepty.

Gdy wpiszesz swoją lokalizację w pasku wyszukiwania, zobaczysz również listę sklepów stowarzyszonych dla tego obszaru. Wszystkie wystawione przez Ciebie przedmioty zostaną starannie wybrane przez kupujących Instacart i dostarczone do Twoich drzwi. Czas dostawy to godzina lub w większości przypadków, ale zawsze w ciągu 24 godzin.

Istnieje wiele marek, z których możesz wybierać, i często możesz otrzymać kupony i świetne oferty podczas zakupów w domu.

zmień lokalizację

Zmiana lokalizacji w Instacart

Zmiana lokalizacji zakupów w Instacart naprawdę nie jest taka trudna. Wystarczy przesłać zgłoszenie na oficjalną stronę internetową. Możesz to zrobić pod poniższym linkiem. Musisz podać powód żądania. Prześlij formularz wniosku to ten, którego potrzebujesz, jeśli chcesz zmienić lokalizację zakupów.

Musisz podać swój poprawny adres e-mail i swoje imię i nazwisko. Musisz także podać numer telefonu użyty do rejestracji w aplikacji lub na stronie internetowej, aby mogli bez problemu zlokalizować Twoje konto.

Następnie należy wpisać temat wniosku, zgodnie z wierszami „Zmiana lokalizacji”. Podaj pełny opis swojego zapytania oraz podaj miasto i kod pocztowy miejsca, z którego chcesz robić zakupy.

Gdy Instacart rozpatrzy Twoją prośbę, przedstawiciel skontaktuje się z Tobą z instrukcją i, miejmy nadzieję, rozwiązaniem Twojego problemu.

Zmiana informacji osobistych lub roli

Możesz również zmienić swoje dane osobowe, korzystając z tego samego formularza wniosku, o którym wspomniano wcześniej. Ponownie musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Następnie możesz określić informacje, które chcesz zmienić.

To samo dotyczy zmiany ról na Instacart. Prześlij zapytanie, a będziesz mógł wybrać jedną z dwóch ról kupujących na Instacart – kupujący w sklepie i kupujący z pełną obsługą. Rozróżnienie między nimi omówimy szczegółowo w następnej części tego artykułu.

Instacart nie gwarantuje, że dla wybranej przez Ciebie roli będą dostępne stanowiska. Kiedy się zarejestrujesz, zobaczysz listę ról w Twojej obecnej lokalizacji. Ponadto po przesłaniu żądania zamiany ról proces rejestracji zostanie zresetowany.

Instacart Full-Service Shopper

Instacart to doskonały koncert towarzyszący, gdy chcesz zarobić dodatkowe pieniądze. Nie musisz wykonywać żadnej ciężkiej pracy fizycznej, a jeśli lubisz zakupy, ta praca może być dla Ciebie idealna. Na Instacart są dwie podstawowe role kupujących.

Możesz zostać kupującym z pełną obsługą lub kupującym w sklepie. Kupujący z pełną obsługą to osoba, która robi wszystko. Wybierają artykuły spożywcze w sklepie, a następnie dostarczają je klientom Instacart. Jednak niektórzy kupujący z pełną obsługą dostarczają tylko artykuły spożywcze.

Klient świadczący pełen zakres usług nie jest pracownikiem zatrudnionym w niepełnym wymiarze godzin. Mają umowy z Instacart, ale ustalają własny harmonogram i godziny pracy. Ta praca jest idealna dla osób, które nie mają nic przeciwko prowadzeniu samochodu i posiadają własny pojazd.

Instacart w sklepie stacjonarnym

Kupujący w sklepie pracują w niepełnym wymiarze godzin, tylko do 29 godzin tygodniowo, a nawet te 29 godzin nie są gwarantowane. Wszystko, co musi zrobić kupujący w sklepie, to odebrać, kupić i zapakować artykuły spożywcze z listy klienta. Następnie przekazują artykuły spożywcze kupującemu z pełną obsługą, który dostarcza produkty pod adres klienta.

Ponadto ci kupujący nie muszą biegać od jednego sklepu do drugiego. Każdemu z nich przydzielony jest lokalny sklep spożywczy, w którym mają zmianę i robią zakupy tylko w wybranym sklepie, przez dowolny czas.

zmień lokalizację w instacart

Często Zadawane Pytania

Z Instacart zawsze jest coś nowego do nauczenia. Jeśli masz więcej pytań, czytaj dalej!

Chcę być kupującym w innym kodzie pocztowym niż moje miejsce zamieszkania. Co mogę zrobić?

Kiedy po raz pierwszy rejestrujesz się w Instacart, aby zostać kupującym, możesz wprowadzić kod pocztowy, w którym chcesz pracować. Ale jeśli nie, postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami, aby przesłać prośbę. Zespół wsparcia Instacart powinien być w stanie Ci pomóc.

Ostatnia rada

Instacart to niesamowita aplikacja zarówno dla klientów, jak i kupujących, ponieważ jest bardzo wygodna dla obu stron. Praca nie jest trudna i jest dobrą opcją w niepełnym wymiarze godzin, jeśli usługa jest dostępna w Twojej okolicy.

Jeśli używasz Instacart zarówno jako kupujący, jak i jako klient, upewnij się, że usługi lokalizacji urządzenia są włączone. Dzięki temu aplikacja może grupować zamówienia razem, dzięki czemu możesz robić zakupy dla wielu klientów jednocześnie.