Jak zmienić swoje imię w Clash of Clans

Twoja nazwa Clash of Clans jest jednym z najważniejszych wyróżników. Pozwala wyróżnić się spośród wrogów, a nawet wywołać uśmiech na twarzach niektórych graczy. Rozwijając swoje imperium, możesz chcieć zrezygnować z zabawnej nazwy użytkownika i przełączyć się na taką, która wzbudza strach w sercach przeciwników. W tym miejscu zmiana nazwiska ma sens, ale jak to zrobić?

Jak zmienić swoje imię w Clash of Clans

Gra nie pozwoli ci zmienić nazwy użytkownika, gdy tylko zaczniesz w nią grać, ponieważ wymaga postępu. Ponadto, przyjęcie innego pseudonimu po raz drugi lub trzeci będzie wymagało klejnotów, waluty w grze, którą można kupić za prawdziwe pieniądze.

To powiedziawszy, po spełnieniu wymagań zmiana nazwy Clash of Clans jest dość prosta. Zobaczmy, jak to działa.

Jak zmienić imię po raz pierwszy w Clash of Clans

Aby po raz pierwszy zmienić swoje imię w Clash of Clans, musisz najpierw osiągnąć piąty poziom w swoim ratuszu. Stamtąd można łatwo uzyskać dostęp do opcji zmiany nazwy:

 1. Przejdź do ustawień, naciskając symbol koła zębatego w prawej dolnej części ekranu podczas sprawdzania swojej wioski.

 2. Dojdziesz do menu, które pozwala dostosować efekty dźwiękowe i muzykę. Znajdź „Więcej ustawień”, które również powinno znajdować się w prawej dolnej części okna.

 3. W górnej części ekranu pojawi się opcja „Zmień nazwę”. Naciśnij przycisk w prawej części okna, aby rozpocząć proces. Jeśli robisz to po raz pierwszy, gra pozwoli Ci to zmienić za darmo.

 4. Wpisz swoje imię i nazwisko oraz wpisz „Potwierdź” w poniższym polu.

 5. Naciśnij przycisk „OK”, aby zakończyć zmianę.

Ponadto musisz przestrzegać pewnych zasad podczas zmiany nazwy użytkownika w Clash of Clans. Przede wszystkim upewnij się, że nie używasz znaków specjalnych (np. emotikonów i symboli) ani przekleństw. Supercell może zmienić nieodpowiednie nazwy w dowolnym momencie bez rekompensaty. Dlatego mądrze wybierz swoje nowe imię.

Zmiana nazwy po raz pierwszy

Bezpłatna zmiana imienia jest dozwolona tylko raz w Clash of Clans. Aby zrobić to ponownie, musisz wydać trochę klejnotów, a każda zmiana gwarantuje więcej klejnotów:

 • Druga zmiana imienia – 500 klejnotów
 • Zmiana trzeciego imienia – 1000 klejnotów
 • Czwarta zmiana nazwy – 1500 klejnotów

Każda zmiana nazwy będzie cię kosztować 500 klejnotów więcej, maksymalnie do 10 000 klejnotów. Dodatkowo musisz poczekać siedem dni po zmianie, aby uzyskać nową nazwę użytkownika.

Jeśli ta metoda jest dla Ciebie za droga, możesz wypróbować inną. Mówiąc dokładniej, możesz napisać e-mail do zespołu wsparcia Supercell, który powinien zmienić Twoje imię i nazwisko, jeśli jesteś uprzejmy. Oto jak możesz wysłać wiadomość do firmy:

 1. Uruchom grę i przejdź do ustawień.

 2. Wybierz przycisk „Pomoc i wsparcie”.

 3. Naciśnij symbol wyszukiwania.
 4. Przewiń w dół i naciśnij przycisk „Skontaktuj się z nami”. Spowoduje to przekierowanie do Twojej aplikacji poczty e-mail.

 5. W swojej wiadomości przywitaj się i podaj powód, dla którego chcesz zmienić swoje imię i nazwisko.
 6. Powiedz „Dziękuję bardzo” i to wszystko.

Po wysłaniu wiadomości e-mail poczekaj do 10 dni, aż zespół pomocy zmieni Twoje imię i nazwisko. Jeśli masz szczęście, dostaniesz nową nazwę użytkownika bezpłatnie.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czytaj dalej, aby uzyskać bardziej przydatne informacje o nazwie użytkownika Clash of Clans.

Dlaczego możesz zmienić swoje imię tylko raz za darmo?

Głównym powodem, dla którego Supercell pobiera dodatkowe zmiany nazwy, jest uniknięcie nieporozumień. Użytkownicy, którzy wielokrotnie wybierają inną nazwę, utrudniają innym graczom przetrwanie w swoich klanach. Mogą być zdezorientowani, kto jest właścicielem wioski, ponieważ gra nie pokazuje aktualizacji, jeśli gracz zmienił swoją nazwę użytkownika.

Co więcej, umożliwienie tylko jednej zmiany nazwy za darmo pomaga zapewnić, że gracze nie będą podejmować pochopnych decyzji podczas wyboru nazwy użytkownika. Sprawia, że ​​starannie rozważają swój wybór, aby zapobiec używaniu niewłaściwego i obraźliwego języka.

Jak zdobyć klejnoty niezbędne do zmiany imienia?

Ponownie, zmiana imienia po raz drugi wymaga 500 klejnotów. Jeśli nie masz wystarczająco dużo, musisz zdobyć więcej, a podstawową opcją jest kupowanie ich w sklepie:

1. Rozpocznij grę i przejdź do sekcji klejnotów w prawej górnej części ekranu.

2. Naciśnij znak „+”, a zobaczysz różne ilości dostępnych klejnotów.

3. Wybierz kwotę, na którą Cię stać i wybierz metodę płatności. Możesz użyć karty debetowej lub kredytowej, rozliczeń Globe Telecom, Link GCash i PayPal.

4. Naciśnij przycisk „Kup” i sfinalizuj zakup. Kwota powinna zostać dodana do Twojego salda Gems.

Istnieje wiele innych sposobów na zdobywanie klejnotów poprzez postępy w grze:

Zbieranie i otwieranie mapy

Eliminowanie przeszkód na mapie kosztuje złoto, ale nagradza cię klejnotami. Nowe przeszkody zazwyczaj pojawiają się co cztery godziny, a z około 12 z nich możesz zdobyć 40 klejnotów. Ponieważ możesz zniszczyć do 21 przeszkód tygodniowo, jest to łatwa metoda na zdobywanie dodatkowych klejnotów.

Ukończenie osiągnięć

Clash of Clans nagradza osiągnięcia za każdym razem, gdy zrealizujesz określone cele. Obejmują one wygrywanie bitew, zbieranie złota i ulepszanie budynków. Te osiągnięcia zapewniają cenne nagrody, w tym klejnoty. Im trudniejsze są twoje osiągnięcia; tym więcej klejnotów otrzymasz.

Każde osiągnięcie składa się z trzech poziomów, z bardziej wartościowymi nagrodami za ukończenie każdego poziomu. Za ukończenie wszystkich dostępnych osiągnięć możesz zdobyć ponad 8500 klejnotów.

Oto jak zarządzać swoimi osiągnięciami:

1. Uruchom grę.

2. Przejdź do okna „Mój profil”.

3. Przewiń w dół, aż znajdziesz listę dostępnych osiągnięć.

4. Sprawdź swoje postępy w zdobywaniu różnych osiągnięć i ustal swój czas gry, aby jak najszybciej je zdobyć.

Niektóre osiągnięcia są warte więcej niż inne. Aby zdobyć najcenniejsze i zdobyć tysiące klejnotów, będziesz musiał walczyć z innymi graczami. Te osiągnięcia o wysokiej wartości obejmują:

· Słodkie zwycięstwo – możesz zdobyć to osiągnięcie, zdobywając trofea w bitwach wieloosobowych. Na przykład otrzymanie 450 klejnotów wymaga wygrania 1250 trofeów.

· Unbreakable – Skuteczna obrona przed napastnikami. Odpierając 1000 ataków otrzymasz 100 klejnotów.

· Przyjaciel w potrzebie – Zapewnij wsparcie sojusznikom. Za 250 klejnotów będziesz musiał przekazać 25 000 posiłków.

· League All-star – Awansuj w swojej lidze Clash of Clans League. Kryształowa Liga daje ci 250 klejnotów, dywizja mistrzowska nagradza Cię 1000, a osiągnięcie rangi Mistrza daje 2000 klejnotów.

· Bohater wojenny – Rywalizuj w bitwach wojennych, aby zdobyć gwiazdy dla swojego klanu. Zdobądź 1000 gwiazdek, a zdobędziesz 1000 klejnotów.

· Łupy wojenne – Zbieraj złoto, otrzymując premie z wojny klanów. Zdobycie 1000 klejnotów wymaga zarobienia 100 milionów złota.

· Strażak – Zniszcz Inferno Towers wroga. Zniszczenie 5000 wież daje 1000 klejnotów.

Ponadto możesz odebrać swoje nagrody w dowolnym momencie, ale nie ma powodu, aby nie zostały odebrane. Im szybciej je zdobędziesz, tym szybciej otrzymasz więcej klejnotów.

Wykorzystywanie swojego pudełka z klejnotami

Podczas wykonywania codziennych zadań możesz zobaczyć pudełko pełne klejnotów. Otwarcie go daje 25 klejnotów, a nowe pudełko jest dostępne co tydzień.

Chociaż jest to niewielka ilość, w końcu się sumuje. Dodatkowo samo pudełko może umożliwić Ci zmianę nazwy użytkownika po raz drugi w ciągu 20 tygodni.

Budowa i ulepszanie kopalni klejnotów

Innym źródłem pozyskiwania klejnotów są kopalnie klejnotów. Mogą wydawać się mniej atrakcyjne, ponieważ są stosunkowo powolne w wydobywaniu klejnotów, ale nadal warto je rozważyć.

Gry klanowe

Gracze z szóstym lub wyższym poziomem ratusza mogą brać udział w grach klanowych. Zwykle występują między 22 a 28 dniem każdego miesiąca. Klejnoty to tylko niektóre z nagród i możesz nawet wymienić na nie swoje wygrane.

Nagrody Google Play

Inną opcją jest zainstalowanie aplikacji Nagrody za ankiety Google za pomocą Sklepu Play. Platforma od czasu do czasu wysyła Ci ankiety marketingowe i nagradza Cię środkami Google Play za ich wypełnienie. Możesz wykorzystać te punkty, aby kupić klejnoty Clash of Clans, a wypełnienie większości ankiet zajmuje tylko kilka sekund.

Ta metoda jest dostępna tylko dla użytkowników Androida i oto jak jej używać do otrzymywania klejnotów:

1. Pobierz aplikację z tej strony. Jest to oficjalna aplikacja Google, więc można ją całkowicie bezpiecznie pobrać i zainstalować.

2. Zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania Google, jeśli jeszcze się nie zalogowałeś.

3. Włącz lokalizację na swoim urządzeniu. W przeciwnym razie nie otrzymasz tylu ankiet, ponieważ wiele z nich opiera się na miejscach, które ostatnio odwiedziłeś. Aby aktywować usługi lokalizacyjne, przejdź do menu w górnej części urządzenia i upewnij się, że funkcja lokalizacji jest włączona. Włącz także dostęp do lokalizacji, jeśli pojawi się monit aplikacji.

4. Wypełnij dostępne ankiety. Po pierwszym otwarciu aplikacji mogą być niedostępne, ale z czasem powinny się pojawić. Aby uzyskać więcej ankiet, spróbuj częściej podróżować i odwiedzać różne firmy. Aplikacja powiadomi Cię, gdy pojawi się nowa ankieta, a udzielone odpowiedzi nie mają wpływu na otrzymywane nagrody.

5. Po zgromadzeniu wystarczającej ilości kredytów, aby kupić 500 lub więcej klejnotów, udaj się do sklepu z klejnotami Clash of Clans.

6. Wybierz kwotę, na którą Cię stać i jako metodę płatności wybierz saldo Google Play.

Kliknij przycisk „Kup” i sfinalizuj transakcję.

Bądź na bieżąco z zasobami CoC

Zmiana imienia to prosty sposób na urozmaicenie rozgrywki w Clash of Clans, a teraz wiesz, jak to zrobić. Granie pod inną nazwą użytkownika może lepiej odzwierciedlać Twój styl gry i odświeżyć środowisko walki.

To powiedziawszy, pamiętaj, aby starannie wybrać nową nazwę. Każda kolejna zmiana będzie wymagać od ciebie rozwidlenia klejnotów, których możesz użyć do kupowania przedmiotów, zwiększania koszar i pomijania liczników. Aby uniknąć marnowania cennej waluty, wymyśl nazwę, którą zachowasz przez wiele miesięcy.

Ile razy zmieniałeś swoje imię w Clash of Clans? Jaka jest twoja ulubiona metoda zbierania klejnotów? Co myślisz o korzystaniu z aplikacji Premie za ankiety Google do zdobywania klejnotów? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.