Jak zmienić właściciela dzwonka do drzwi?

Czy chcesz kupić dzwonek Ring od kogoś, aby zwiększyć bezpieczeństwo i prywatność swojego domu? Jeśli tak, upewnij się, że możesz wygodnie zmieniać właścicieli. Bo jeśli własność pozostaje po stronie sprzedawcy, nie będziesz mieć zbyt dużej kontroli nad swoim urządzeniem. Nawet jeśli chcesz sam sprzedać urządzenie, zanim to zrobisz, będziesz chciał pozbyć się swoich danych osobowych.

Jak zmienić właściciela dzwonka do drzwi?

W tym artykule pokażemy, jak zmienić właściciela dzwonka Ring.

Jak zmienić właściciela dzwonka?

Dzwonek do drzwi Ring to bez wątpienia jedna z najlepszych nowoczesnych technologii, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność Twojego domu. Zupełnie nowy dzwonek Ring jest dostarczany z czystym kontem, ale jeśli kupiłeś go od kogoś innego, musi on usunąć wszystkie swoje dane osobowe, zanim będziesz mógł korzystać z urządzenia.

Aby zmienić właściciela dzwonka Ring, należy wykonać dwa główne kroki:

 1. Pierwotny właściciel musi usunąć swoje informacje rozliczeniowe. Niestety nie można tego zrobić w aplikacji Ring. Należy to zrobić ze strony internetowej Ring, dostępnej z pulpitu.
 2. Nowy właściciel musi pobrać i zainstalować aplikację Ring, a następnie postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie, aby skonfigurować nowe konto.

Po założeniu nowego konta dzwonek automatycznie znika z konta pierwotnego właściciela.

Jak usunąć właściciela z dzwonka?

Usunięcie właściciela z dzwonka Ring jest proste:

 1. Otwórz aplikację Ring.

 2. Stuknij w trzy linie w lewym górnym rogu.

 3. Stuknij w „Urządzenia” i wybierz „Dzwoń dzwonkiem”.

 4. Stuknij w „Ustawienia”.

 5. Otwórz „Ustawienia ogólne”

 6. Stuknij w „Usuń to urządzenie”.

Po usunięciu urządzenie jest teraz odłączone i gotowe do połączenia z nowym kontem.

Jak skonfigurować dzwonek wideo Ring?

Dzwonek wideo Ring jest łatwy do skonfigurowania. Oto, co musisz zrobić:

 1. Pobierz i zainstaluj aplikację Ring. Aplikacja jest bezpłatna zarówno w App Store, jak i Play Store.

 2. Zaloguj się do swojego konta Ring lub zarejestruj się, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z usługi. Aplikacja posiada przyjazny interfejs użytkownika. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
 3. Kliknij „Skonfiguruj urządzenie”, a następnie wybierz „Dzwonek”.

 4. Na dzwonku Ring znajdź kod QR, a następnie przeprowadź szybkie jego skanowanie. Aby to zrobić, musisz skierować aparat telefonu na kod QR. W najnowszych dzwonkach wideo Ring kod ten znajduje się z tyłu urządzenia. Gdy skanowanie się powiedzie, na ekranie smartfona pojawi się zielony pasek.
 5. Ustaw swoją lokalizację. Aplikacja została zaprojektowana tak, aby automatycznie wykrywać Twoją lokalizację, ale musisz zezwolić jej na dostęp i korzystanie z usług GPS. Jeśli nie określisz lokalizacji, niektóre funkcje dzwonka wideo Ring mogą nie działać.
 6. Następnie powinieneś teraz nazwać swoje urządzenie. W szczególności dzwonek do drzwi nie powinien udostępniać nazwy żadnemu z innych urządzeń Ring na Twoim koncie. Niestandardowa nazwa byłaby dobra, ale aplikacja daje również kilka sugestii.
 7. Podnieś dzwonek wideo i naciśnij pomarańczowy przycisk z tyłu.
 8. Połącz urządzenie z Ring Wi-Fi. Jeśli używasz smartfona z systemem Android, połączenie jest nawiązywane automatycznie. W przeciwnym razie, jeśli używasz urządzenia Apple, dotknij "Dołącz", gdy pojawi się monit w aplikacji.
 9. Nawiąż połączenie między dzwonkiem do drzwi a domową siecią Wi-Fi. Aby szybko zabezpieczyć połączenie, upewnij się, że jesteś wystarczająco blisko routera. Po podłączeniu dzwonka do drzwi może od razu rozpocząć aktualizację oprogramowania wewnętrznego. Podczas aktualizacji dzwonek do drzwi emituje wirujące białe światło, dopóki proces się nie zakończy.
 10. Wykonaj połączenie testowe, naciskając przedni przycisk.

Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności dzwonek wideo powinien uderzyć w ziemię, gdy tylko zostanie fizycznie zainstalowany na twoich drzwiach.

Dzwonek do drzwi Zmień właściciela

Jak usunąć dzwonek do drzwi?

Usunięcie dzwonka Ring może być trudnym zadaniem nawet dla doświadczonych techników. A to dlatego, że musisz pracować z kilkoma śrubokrętami, ale dobrą rzeczą jest to, że wszystkie znajdują się w pudełku produktu.

Oto ogólne kroki:

 1. Odkręcaj śruby zabezpieczające pojedynczo.
 2. Odłącz urządzenie od wspornika montażowego. Podczas tego unikaj wywierania zbyt dużej siły, ponieważ wspornik montażowy może się złamać. Pomogłoby to również zmniejszyć rozmiar tych irytujących dziur pozostawionych na ścianie.
Jak zmienić dzwonek właściciela?

Dodatkowe często zadawane pytania

Kto jest właścicielem dzwonka do drzwi?

Własność należy do konta użytego w początkowej konfiguracji. To konto zawiera określone szczegóły płatności i inne dane osobowe, takie jak adres e-mail i lokalizacja. Właściciel ma pełną kontrolę nad urządzeniem nawet z odległości wielu kilometrów, o ile urządzenie ma połączenie z Internetem.

Czy możesz zmienić dźwięk dzwonka?

Tak. Aby to zrobić:u003cbru003eu003cbru003e• Otwórz aplikację Ring i dotknij samego dzwonka Ring.u003cbru003e• Otwórz sekcję konfiguracji.u003cbru003e• Stuknij w „Suwak głośności dzwonka”.u003cbru003e• Przesuń, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność dźwięku według własnego uznania.

Czy możesz mieć dwóch właścicieli z dzwonkiem do drzwi?

Tak. Możesz podłączyć swoje urządzenie do wielu telefonów. W tym celu:u003cbru003eu003cbru003e• Otwórz aplikację Ring i dotknij samego dzwonka Ring.u003cbru003e• Dotknij opcji „Udostępniani użytkownicy”.u003cbru003e• Stuknij opcję „Dodaj użytkownika”.u003cbru003e• Wprowadź adres e-mail osoby, której chcesz zapraszać. Aplikacja wyśle ​​im link, który da im dostęp do dzwonka do drzwi.

Jak mogę zmienić dzwonek Ring na nowego właściciela?

Najpierw usuń szczegóły płatności, a następnie pobierz aplikację Dzwonek do drzwi, aby wprowadzić szczegółowe informacje o nowym właścicielu.

Bądź bezpieczny

Dzwonek Ring ma wiele zalet. W szczególności może pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa Twojego domu i bliskich, wysyłając Ci powiadomienia, gdy ktoś jest przed Twoimi drzwiami. Ponadto może dostarczyć istotnych dowodów na wypadek ataku włamywaczy. Rezultatem jest spokój ducha, gdziekolwiek jesteś.

Czy miałeś problemy ze zmianą właściciela dzwonka Ring?

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.